Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Öldürme hakkı çok az majisyenlerde bulunuyor. Siz yapamazsınız.
Bu hak karşı tarafın suçlarına göre değil mi..
Yani ciddi anlamda kötü kişiler var.. mesela kiralık katiller, çocuk tacizcileri vb
Ne gibi özellikleri olan majisyenlerin o hakları oluyor?

nurumm

Kayıtlı Üye
@Rhea Sanırım hem haklı olması hemde yeteneksel gücünün bunu kaldırması gerekiyor diye düşünüyorum.
Öldürmek çok çok bambaşka bişey ben doğru bulmuyorum.Ne demek insan canına kast etmek bu kadar kolay mı? Bu kadar normal mi yada? Gücü yetse bile. Majide dahi hak vardır bunu en kolayından runelerden anlayabiliyoruz.Ama insanoğlu gerçekten pes dedirtiyor!..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Rhea Sanırım hem haklı olması hemde yeteneksel gücünün bunu kaldırması gerekiyor diye düşünüyorum.
Öldürmek çok çok bambaşka bişey ben doğru bulmuyorum.Ne demek insan canına kast etmek bu kadar kolay mı? Bu kadar normal mi yada? Gücü yetse bile. Majide dahi hak vardır bunu en kolayından runelerden anlayabiliyoruz.Ama insanoğlu gerçekten pes dedirtiyor!..
Karşı taraf bunu yaptıysa ve bir şekilde hayatta kaldıysan buna hakkın vardır diye düşünüyorum. Ama ben de karşıyım ölüm büyüsune süründürmek daha mantıklı.. Her şeyini kaybetsin ama ölmesin ölemesin. Bazıları bunu hak ediyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu hak karşı tarafın suçlarına göre değil mi..
Yani ciddi anlamda kötü kişiler var.. mesela kiralık katiller, çocuk tacizcileri vb
Ne gibi özellikleri olan majisyenlerin o hakları oluyor?
Hayat alma hakkı ne gibi özellikleri gerektiriyor ben tam olarak bilmiyorum. Duyduklarima göre bu kararı majisyen vermiyor. Güçler veriyor.
Matrix te insanların batarya görevini yaptığını hatırlıyorsunuz. Gerçek bundan pek farklı değil. Pili bitmemiş bataryayı imha etmeye size izin vermezler. Bu tabi kabaca bir açıklama.

sarışıngirl

Kayıtlı Üye
ben ikinci maddedeki la ve rekoyu kağıda çizdim ve niyetimide altınA YAZDIM NİYETİMİ SÖYLEDİM ONDAN SONRA BU KAĞIDI RÜZGARA DOĞRU YAKTIM İŞLEM BİR KERE SÖYLEMEK YETERLİ Mİ BİZE BİR CEVAP GELİR Mİ

Alex06

Kayıtlı Üye
ben ikinci maddedeki la ve rekoyu kağıda çizdim ve niyetimide altınA YAZDIM NİYETİMİ SÖYLEDİM ONDAN SONRA BU KAĞIDI RÜZGARA DOĞRU YAKTIM İŞLEM BİR KERE SÖYLEMEK YETERLİ Mİ BİZE BİR CEVAP GELİR Mİ
Bel glifi de çok işe yarar. Bir daha ki sefere Bel ile bir çalışma yapın. Neye ugradigini şaşırsin.

ekinnn

Kayıtlı Üye
Mülakat ve sınav sonraıs için yapılabilecek bi uygulama var mı?

nurumm

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum. Ben tükenmez kalem ile hiç yapmadım. Birşey diyemem. Siz bize sonra anlatırsınız. Oldu mu olmadı mı.
@Cathy bende hiç yapmadım tükenmez kalemle ilk etaplarda bölye birşey denemeyin yeni başlangıçlarda tutmayınca heves kırılır sonra deneyimleşince kalemin de çok önemli olmayacağıunı düşünüyorum.

Lunat

Kayıtlı Üye
@Cathy bende hiç yapmadım tükenmez kalemle ilk etaplarda bölye birşey denemeyin yeni başlangıçlarda tutmayınca heves kırılır sonra deneyimleşince kalemin de çok önemli olmayacağıunı düşünüyorum.
Merhaba nurumm, verdiğiniz motivasyon için size teşekkür etmek isterim. Bu çalışmaları tekrar tekrar denemek mi gerekir sonuç alamayınca?

Cathy

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabınız için sonucu ileteceğim

nurumm

Kayıtlı Üye
@Cathy siyah beyaz çıktı olabilir benim yaptıklarım hep böyleydi.Mürekkepli kalemlerle yaptım ben.kırmızı tercih etmiştim renk olarak içimden öyle geldi.