Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Bağları koparmak, ayırmak ve uzaklaştırmak için glifler oldukça iş görür.Hem çabuk olur hem bi anda bıçak gibi kesilir atılır.Sağlam bi çalışmayla istediğinizi alırsınız.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Birazda cezasını alsın istiyorum bu cezada beni sattığı insanların elinden olsun ki bi oh diyebilende ben olayım
Eğer gerçekten masumsanız bulur belasını merak etmeyin siz bir şey yapmasanız da, onlardan olmasa da başkasından bulur, umarım bundan haberiniz olur. Ama defedin bu kadını başınızdan kendinize döndürmeyi başarsanız bile hep tetikte olmanız lazım bu tür insanların fıtratları budur kolay kolay değişmezler dertten beladan başka bir şey getirmez.

hamit43

Kayıtlı Üye
Eğer gerçekten masumsanız bulur belasını merak etmeyin siz bir şey yapmasanız da, onlardan olmasa da başkasından bulur, umarım bundan haberiniz olur. Ama defedin bu kadını başınızdan kendinize döndürmeyi başarsanız bile hep tetikte olmanız lazım bu tür insanların fıtratları budur kolay kolay değişmezler dertten beladan başka bir şey getirmez.
Emin olun herşeyin farkındayım sonuçlarınada razıyım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gliflerden uygun kiralık ev bulmak için faydalanılabilir mi acaba?
Yada şehir değiştirmek için..

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba @Absoluta Virtute, umarım doğru yere yazıyorum. İş yerinde başarılı olma ve yükselme ile ilgili bir glif paylaşabilir misiniz? Buarada ben de yeniyim. İlk defa çalışma yapacağım. Şimdiden teşekkürler.