Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben de şüpheye düştüm ama sorduğumda varlıksız cevabı aldım yine de rahatsız ediliyorum. Üstelik yanımda olan da ortalarda yok? Normalde bu işlemin beni hiç bulamaması gerekiyordu. Özellikle son iki gündür beni çileden çıkarmış durumda. Bu olay öncesinde evde de koruma vardı ve ben sebepsiz bir şekilde o korumayı bozup yenisini yapmayı erteledim. Tek işlem yapılmadı sanırım bana. Bir şekilde kendi elimle bozacak şekilde yönlendirildim. Aşırı derecede vesveseliydim ve zihin bulanıklığı yaşıyordum. O sorun çözüldü. Yoğun bir şekilde yanık et kokusu aldım. İlk defa başıma geliyor böyle bir şey. İşleme dair bilgisi olan çıkar belki diye yazıyorum bu detayı. İşlem iki taraflı diye düşünmüştüm ama sadece bana yapılmış gözüküyor. Karşı taraf için arınma işlemi yapılması konusunda olumlu cevap alamadım. Belki bu da hedef saptırma. Siz yazınca şüpheye düştüm... Biraz gözlemleyeceğim durumu.

Nordic ile enerjim pek uyuşmuyor Göktürk ile çalışma yapacağım sanırım. Pus fikri çok iyi, kullanacağım. İşlemi yapan kişiyi göremiyorum muhtemelen o da kendini gizledi. Sanırım tek işlemle olmayacak bir dizi çalışma yapmam gerekiyor.
Olay örgüsünü iyi çözerim. Şimdi karşı taraf derken, bir ilişki mi hedef alınmış yani bir ilişkide karşı tarafa derken partnerinize değil sadece size saldırılmış anlıyorum.
Bakımı tarotla mı yapıldı? Varlık yok yanıtını nasıl aldın? Tarotla ise onda hangi kartlar çıkmıştı?
Ayrıca tam da tipik hareket. Sizin yanınızdakiler ortada olamıyor çünkü önce sizi destekleyen enerjileri rehin alır. Onlar size yardımcı olmasın diye. Göktürk çalışacaksan orada aynı sekilde pusu bozan bir arındırma formulu olusturalım. Yapan ortaya düşsün. Ya da arındırmadan önce ilk olarak sadece pusu kaldır.

Alakan

Elit Üye
Olay örgüsünü iyi çözerim. Şimdi karşı taraf derken, bir ilişki mi hedef alınmış yani bir ilişkide karşı tarafa derken partnerinize değil sadece size saldırılmış anlıyorum.
Bakımı tarotla mı yapıldı? Varlık yok yanıtını nasıl aldın? Tarotla ise onda hangi kartlar çıkmıştı?
Ayrıca tam da tipik hareket. Sizin yanınızdakiler ortada olamıyor çünkü önce sizi destekleyen enerjileri rehin alır. Onlar size yardımcı olmasın diye. Göktürk çalışacaksan orada aynı sekilde pusu bozan bir arındırma formulu olusturalım. Yapan ortaya düşsün. Ya da arındırmadan önce ilk olarak sadece pusu kaldır.
Evet. Aramızda bir sorun yoktu fakat ikimiz de kendi hayatımızda müthiş aksilik yaşamaya başladık. https://www.gizlimabet.com/konular/balmumundaki-sekiller.35562/
Bu konunun son sayfasında anlattım aslında olayı.
Karşı taraf için kontrolde Denge- Ters Değnek 9- Ters Şeytan
İlişki için kontrolde- Tılsım 4- Tılsım Kralı ve Aziz
Kendim için kontrolde- kupa 6 ters değnek 6 ters değnek 5 düz
Ayrıca pandülle kontrol ettim. Pandülüm beni yanıltmazdı. Bilinçaltından kaynaklı da olduğunu düşünmüyorum. Çünkü benim kafamda direkt ikimize ve ilişkiye işlem yapıldığı ve varlık etkisi olduğu vardı fakat tam tersi cevap aldım. Paylaştığım konuyu okursanız tam olarak çözülür diye düşünüyorum.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Bence o işlem varlıksız değildir. Varlık kendini belli etmiyordur diye düsünüyorum.
Aynı fikirdeyim.
pus ekleyebilirsin ve yaptıgın savunmalar kırılmaz bu şekilde.
Orası öyle değil. Savunmanın varlığını tespit etmesini zorlaştırıyor sadece. Ama etkili ve faydalı oluyor. Çünkü karşı taraf savunmayı görmezse, yapacak büyüler ona geri gider. Savunma aslında birkaç ritüel den oluşturulmalı. Biri diğerini tamamlayıp bir tuzaklı labirent gibi olmalı. Çözmeye, geçmeye çalışan o labirentte kaybolup gebermeli.
İşte o zaman savunma geçilemez olacak.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Alakan pandülün seni yanıltmaz ama normalde yanıltmaz. Şu an senin pandülünü de yabancı biri çeviriyor.
Bu olay tamamlanmadan bu konu hk. bakımlar sende sağlıklı çıkmaz

Alakan

Elit Üye
@Alakan pandülün seni yanıltmaz ama normalde yanıltmaz. Şu an senin pandülünü de yabancı biri çeviriyor.
Bu olay tamamlanmadan bu konu hk. bakımlar sende sağlıklı çıkmaz
Doğru söylüyorsunuz. Öyle bir dönemde denk geldi ki aşırı derece yoğunum. Yoksa ben de uğraşır dururdum ama halledeceğim. Aklımda bir fikir var. Göktürk ve farklı bir sistemle kombinasyon. Önce temizliği tamamlayayım. Olumlu sonuç alırsam paylaşırım. Bu konuyu daha fazla meşgul etmeyeyim.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bişey sormak istiyorum hiç başınıza geldi mi yada böyle bişey olabilir mi? Şimdi ben gliflerle ilgili bi işlem yapmak istiyorum ya kalben ve beynen istiyorum ama ya üşengeçliğimden yada bi fırsat mı bılamıyorum yapamıyorum işlemi.ama yapacam yani aklımda mesela.Ben yapmaya kalmadan o şey oluyor.2 dir yaşadım bunu tesadüf mü ? Yoksa bazı güçleri mi çekiyoruz düşündüpümüzün üstünde mi bi bağ kurmuşuz bu durumda ?

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bişey sormak istiyorum hiç başınıza geldi mi yada böyle bişey olabilir mi? Şimdi ben gliflerle ilgili bi işlem yapmak istiyorum ya kalben ve beynen istiyorum ama ya üşengeçliğimden yada bi fırsat mı bılamıyorum yapamıyorum işlemi.ama yapacam yani aklımda mesela.Ben yapmaya kalmadan o şey oluyor.2 dir yaşadım bunu tesadüf mü ? Yoksa bazı güçleri mi çekiyoruz düşündüpümüzün üstünde mi bi bağ kurmuşuz bu durumda ?
Senin hep öyle oluyordu eskiden de bahsetmiştin. Benim 1 kez oldu.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Düşünce gücü. :)

Alakan

Elit Üye
Maşet-Fee-Dihal; bana başkaları tarafından yapılan işlemleri ortadan kaldırıp arınmak için. Başkalarını ekliyorum çünkü kendime yaptığım işlemlerin kalkmasını istemiyorum. Tarota işlemin sonucunu sorduğumda Tılsım Kraliçesi-Şeytan-Kılıç 10.
Gliflerin teker teker işlemdeki rolünü sorduğumda sırasıyla Kader Çarkı- Kılıç 10- Kule.

Fee uygun mu sizce? Ne dersiniz?
Bu işlem başarılı kullanmak isteyen olursa. İşlem beni pek yormadı. Niyette mutlaka işlemin nazikçe olacağını belirtin.

Lunat

Kayıtlı Üye
Bu işlem başarılı kullanmak isteyen olursa. İşlem beni pek yormadı. Niyette mutlaka işlemin nazikçe olacağını belirtin.
Tam olarak nasıl uygulanıdınız? Fotoğrafınıza mı çizdiniz? Ateş ile mi aktif ettiniz?

Alakan

Elit Üye
Tam olarak nasıl uygulanıdınız? Fotoğrafınıza mı çizdiniz? Ateş ile mi aktif ettiniz?
Beyaz bir kağıda kurşun kalem ile çizdim ama fotoğrafınıza uygulasanız da olur. Ateş ile aktif ettim. Siz yine uygulamadan önce işlemin sizi nasıl etkileyeceğini kontrol edin o şekilde uygulayın.

Lunat

Kayıtlı Üye
Beyaz bir kağıda kurşun kalem ile çizdim ama fotoğrafınıza uygulasanız da olur. Ateş ile aktif ettim. Siz yine uygulamadan önce işlemin sizi nasıl etkileyeceğini kontrol edin o şekilde uygulayın.
Maalesef kontrol etme şansım yok. Bakım gibi şeyler yapmıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute merhabalar,bir fikrine ihtiyacım var açıkcası.Birşey sormak isterim.Bir işlemi aynı semboller ve aynı amaçlarla aynı zamanda farklı kişilere yapabilir miyiz ? Bi sakıncası olabilir mi? Farklı anlarda yapmak mı daha sağlıklı olur.Yada niyet ve istek tam olduktan sonra farketmez mi ?

Absoluta Virtute

Elit Üye
@Absoluta Virtute merhabalar,bir fikrine ihtiyacım var açıkcası.Birşey sormak isterim.Bir işlemi aynı semboller ve aynı amaçlarla aynı zamanda farklı kişilere yapabilir miyiz ? Bi sakıncası olabilir mi? Farklı anlarda yapmak mı daha sağlıklı olur.Yada niyet ve istek tam olduktan sonra farketmez mi ?
Aynı anda yapılması daha etkili olur.

Alakan

Elit Üye
Maalesef benim ev satıldı. Kısmet böyleymiş demek ki :'))
Bu yazıyı düzenlemek istedim belki burada okuyan birilerine de ilham olur diye. Ben bir süredir kendim için yaptığım tarot açılımlarında hayatımda büyük bir dönüşüm çığlığı alıyordum. Beni daha ileri noktaya taşıyacak ve büyük dileklerime kavuşturacak bir dönüşüm... Bu evden çıkmamla alakalı sorduğumda da aynı mesajı aldım.
Demek istediğim şu; bazen olmuyorsa daha iyisi olacaktır. "Neden olmuyor?" diye hayıflanmak yerine üstteki o plana güvenin.

Son düzenleme:

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alex06 gliflerde baya etkilidir enerjiniz tam olduğunda denerseniz hatta ben bazen iş yerinde oluyorum enerjim tavan ama müsait deilim şunları şunun için yapsam diye söylüyorum :) Eve varınca yorgunluk ağırlık çöküyor vs işlemi yapamıyorum.Şu günlerde de para için bir haftadır on gündür sayıklanırdım ve sonuç bana bi para geliyor beklemediğim yerden beklemediğim bi meblağ :) Şu aralarda başka şeylere takıldım bakalım kadersel döngümüz üzerinde bastırma yapmıyorsak onunda olacağına inancım var...

Absoluta Virtute

Elit Üye
@Absoluta Virtute selamlar, böyle bir konu için çalışma şansınız oldu mu? Hazır ay büyümeye geçmişken uygulamak isterim. Teşekkürler şimdiden.
İki saat aradım, hangi konuda söz verdigimi unuttum. Hatırlattığı iz için teşekkür ederim.
İşte başarı ve yükselme.
Böyle bir formül henüz yapmadım. Ama mutlaka yaparım.