Yardiminiza ihtiyacim var...

Alienist

Kayıtlı Üye
Dünya hassas kalpler için bir cehennemdir demiş goethe. O kadar doğru ki.. Aslında anlamamız ve kabullenmemiz gereken gerçekler var ki bunlar değiştirilemez gerçekler. Hayatı uzun bir köprü gibi düşünün bir ucu zahmetli bir yolculuğun başlangıcı, bir diğer ucu kurtuluş yani bütün o zahmetli yolculuğun sonu..yolculuk belki yoracak yıpratacak üzecek ama öyle ya da böyle bitecek kısacası bu evrende hiç birşey sonsuza dek sürmeyecek bu gerçeğe kendimizi alıştırmalıyız ve kalp huzuru için de Allaha sığınmalıyız. Unutmayın bu tür vesveseler de şeytandan gelir umut etmek Allahtan umutsuzluk şeytandandır içiniz daraldığında '' ya fettah'' zikrini çekin çok iyi gelir..

Efset

Kayıtlı Üye
Dünya hassas kalpler için bir cehennemdir demiş goethe. O kadar doğru ki.. Aslında anlamamız ve kabullenmemiz gereken gerçekler var ki bunlar değiştirilemez gerçekler. Hayatı uzun bir köprü gibi düşünün bir ucu zahmetli bir yolculuğun başlangıcı, bir diğer ucu kurtuluş yani bütün o zahmetli yolculuğun sonu..yolculuk belki yoracak yıpratacak üzecek ama öyle ya da böyle bitecek kısacası bu evrende hiç birşey sonsuza dek sürmeyecek bu gerçeğe kendimizi alıştırmalıyız ve kalp huzuru için de Allaha sığınmalıyız. Unutmayın bu tür vesveseler de şeytandan gelir umut etmek Allahtan umutsuzluk şeytandandır içiniz daraldığında '' ya fettah'' zikrini çekin çok iyi gelir..
Gerçekten de dünya hassas kalpler için çok zor ..
Mantıken baktigim zaman her birimiz faniyiz ve er yada geç bu dunyadan bir şekilde ayrilcaz.
Hastalık , kaza vb bunlar için tamamen bahane desem de kalbim bunlari söylerken bile aciyor .
Dua ediyorum o zaman inanilmaz rahatliyorum teşekkür ederim ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Keske ben de duygusal olsam )) bir turlu olamiyorum.

Buradan gelecekteki karima da sesleniyorum : Duygusal olsan iyi olur cunku bende sifir. Buyuk ihtimalle seninkilerden kendime biseyler uydurmak zorunda kalicam :geek:

Yengeç yada balık burcu bir hanımla evlenirsen ailenizin bütün duygusallık ihtiyacını karşılar, yengeç sana sürekli sevgi dolu yemekler yapar, altın günlerinde kozmik sohbetler edersiniz, balık da duygusal ama çok nazlı kaprisli, sen de burdaki sevgilimi/eşimi nasıl emrim altına alırım başlıklarında takılırsın :D

Efset

Kayıtlı Üye
Adaçayı tütsüsü yapabilirsiniz evinizde dua okuyarak evde gezdirebilirsiniz. Kötü enerjileri nötrlüyor. Ayrıca su altına girip bütün üstümdeki bu kötü enerjiler gitsin beni rahatsız eden enerjiler bu su ile akıp gitsin diyerek de kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.
Hep dua ediyorum . Ve çok iyi geliyor ..
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ?

Efset

Kayıtlı Üye
Simdi yazdiginiz seyler bana cok tuhaf gelmedi. Is yerinde kadini erkek cogu kiside bu var yasadiklariniz yani. Bence iciniz rahat olsun bu ulkede bu insan profiliyle bu sokaktaki enerjiyle hergun haberlere cikan olaylari duyunca gorunce ben de aynilarini dusunuyorum. Inanmazsiniz ben orta okul 1. Siniftayken kompozisyon dersinde serbest deneme yazisi olarak basligim su idi: toplum cinneti. En dusuk notlardan biriin almistim :))))))) bu cinnet toplumunda sevdiklerinizi kaybetme korkusuyla baslayan zehir icinize islemis. Psikolojinizi bu sekilde yipratinca diger hastaliklar da pesi sira gelir.

Arkadaslari bitki caylari evde yakma icin onerdikleri tutsuyu yakin rahatlarsiniz.
Inanın tebessüm ettim.
Ama cok haklisiniz ?

Efset

Kayıtlı Üye
Yengeç yada balık burcu bir hanımla evlenirsen ailenizin bütün duygusallık ihtiyacını karşılar, yengeç sana sürekli sevgi dolu yemekler yapar, altın günlerinde kozmik sohbetler edersiniz, balık da duygusal ama çok nazlı kaprisli, sen de burdaki sevgilimi/eşimi nasıl emrim altına alırım başlıklarında takılırsın :D
Ben ikizlerim benim duygusallığıma ne demeli ??

Ü

Üye silindi 58480

Yengeç yada balık burcu bir hanımla evlenirsen ailenizin bütün duygusallık ihtiyacını karşılar,

Bu hesaba gore yukseleni yengec olan bir balik burcu arayayim. Madem balik kaprisli. Heyecan olsun.

yengeç sana sürekli sevgi dolu yemekler yapar,

o zaman yukseleni balik asil burcu yengec olsa daha isabetli olucak gibi
Icim disim akrep oldu. yemek te yapamiyor

sen de burdaki sevgilimi/eşimi nasıl emrim altına alırım başlıklarında takılırsın :D

:D
(smiley koydurtmayin banaaaa)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mya ikizler de duygusalim diyor ? Sen burclari tam etut ettigine emin misin ?
Aslan bul bana. Galatasarayliyim ben.
Aslan elimde kalmadı yeni bitti..
Hem sen aslan burcu değil miydin aynı burçlar anlaşır mı bilmiyorum.. Akrep var bir de..
Akrep de duygusal ama seni boğarken ağlamak şeklinde gösterebilir duygusallığını :D

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bi dusuneyim bakim... aglaya aglaya bogduguna goreee ,,, hmm...
Vazgectim mya.

Cok kotu bir copcatansin ama olsun. Terazi ?

Tam da az önce geldi aklıma Terazi, olsun sen yine akrep i bir dene bakalım hayatta kalırsan daha güçlü akıllı, kurnaz, becererikli birisi olursun ve bu sende çok farklı açılımlar yapar :D

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hatta bulabilirsen güneş-ay-yükselen hepsi de Akrep olsun :)