Yaptığım Aşk Büyüsü Ve Sonuçları

gunesinkizi1

Kayıtlı Üye
gözünü karartmışsın ama şans işte bende istiyorum tarifi lütfen banada gönder bir tabağa ayetel kürsi misk safranla yazılıp gece dışarda bırakılır ve aşık kişiye içirilirse o kişi aşkını unuturmuş bi yerde okudum 3 gün olması lazım uygulamasının istersen bi araştır büyü bozmaklada alakalı bilgilere ulaşabilirsin

klaus89

Banlı Kullanıcı
Okuyunca çok üzüldüm zaten yazan kişi forumdanda atılmış ama lütfen kendinize yapılmasını istemediniz bişiyi yapmayın ne olursa olsun

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Fazla ironik.. :D Ne diyim Allah yardimcin olsun .. İyi tarafindan bakmalisin ama en azindan sanda " Tecrübe" olmuştur :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Trajikomik, pek inandırıcı gelmedi okurken de hikaye okur gibi okudum güzel paylaşım teşekkürler..

Yadesu

Kayıtlı Üye
Bende derim moderatörlerden birisine dırek yaz.Hangısı sana yakın gelıyorsa ona yaz.Sanırım modların hepsı dınler.Sana aralarından hangısı ıyı yardım edecekse ona ıletırler.

Bu bır hafta ıçınde bır çözüm bulabıldınmı?

ASTAROTH72

Kayıtlı Üye
Bende derim moderatörlerden birisine dırek yaz.Hangısı sana yakın gelıyorsa ona yaz.Sanırım modların hepsı dınler.Sana aralarından hangısı ıyı yardım edecekse ona ıletırler.

Bu bır hafta ıçınde bır çözüm bulabıldınmı?

Evet çözdüm :)

alin

Kayıtlı Üye
Hikaye anlatmıyorum merak etme :) konulara sırf bende varım demek için yorumda bulunan sizler sinekten farkınız yok ;)

Ne kaansarp isimli üye ne de moderatörlerimiz sinek hakaretinizi görmemiş ki müdehale edilmemiş.İletişimin onca yolu varken neden direk hakaret?? Yaptığınız işi siz normal görürsünüz bir diğeri görmez ayrıca inanmama hakkı da vardır insanların.Ya aksi yorumda bulunmalı ya yanıt vermemeli hakarete ne gerek var? Siteyi biliyorsunuz hiç hoş karşılanmıyor kişiye yönelik hakaretler.

heyoh

Kayıtlı Üye
corina söylediklerinin hiçbir yararı yok moral bozmaktan başka birşey değil ama bu içirme işini nasıl yaptın anlamadım ben yapamazdım helal olsun

Warlord

Kayıtlı Üye
İlginç bir deneyim olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Dostum inan okudukça okuyasım geldi. Öncelikle tebrik ederim sonrasında da geçmiş olsun bir yönden de üzüldüm diyebilirim. Sana tarifi veren arkadaşla bir görüş istersen. Daha olmazsa site yetkilileri yardımcı olacaktır sanırım.

Umarım bir çözümünü bulursun ;)

ninfa

Kayıtlı Üye
mümkünse formülü bende alabilirmiyim... inan benim için de çok önemli,

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşlar üniversitede bir erkek arkadaşım vardı ilişkimizin ilk zamanları oldukça ihmalkardı. Ve benim o zamanki cehaletim(ancak cehalet diyebilirim birini büyüyle aşık etme işine) bana bağlanması ve aşık olması için büyü yaptım. Hakikaten o beni yurda götürmekten aciz çocuk yanımdan ayrılmaz oldu. Ve ben son sınıfta onu terkettim. Aradan 8 yıl geçti. Geçen yıl bir falcı bana asla evlenmeyeceğimi çünkü birinin ahını aldığımı söyledi. Öyle olur mu olmaz mı bilmem inşallah olmaz. Epey bir düşündüm kim olabilir diye. Ve o aklıma geldi ayrıldığımızda antidepresan kullanmış hatta intihar girişiminde bulunmuştu. Sonra toparladı. Ve ben geçen yıl babamı kaybettikten sonra onu arayıp helallik istedim. Tabi kendisine büyü yapmış olduğumu söyleyemedim Onu o şekilde aniden terkettiğim ve acı verdiğim için.Hala evlenmemişti. Benim evlenip evlenmediğimi sordu. Evlenmediysen evlenelim bile dedi. Ve inanın yerine dibine girmeyi tercih ederdim. Gerçekten zalim ve benci,l olduğumu anladım. Bakın herşeyde bir hayır varmış şimdi bunu okurken ona yaptığım büyüyü bozmamak için hiçbirşey yapmamış olduğumu farkettim. Biri sizin kaderiniz değilse değildir. İstediğimiz kadar yapıp yakıştıralım. O bırakmasa da siz bırakıp gidersiniz. Ama kaderinizse zaten olur. Bu benim düşüncem.

medcez

Kayıtlı Üye
Anlamıyorum... Nasıl bir büyü yapıyorsanız yıllarca etkisi geçmiyor ve size olan aşkından sıkılıp bunalacak hale geliyorsunuz. Ama benim gibi evli barklı insanlar, nişanlılar vs ne işlem yapsa tutmuyor, ne yatırsa olmuyor. Ben bunu bir türlü anlayamıyorum

mişa

Kayıtlı Üye
Ondan asla vazgeçmeyecek kadar çok seviyorsanız, kendinizden eminseniz yapın bu büyüleri lütfen.. Yazık günah, büyü yapılan kişinin hayatı bitiyor aksi halde..

Örneğin konuyu açan arkadaş, henüz 18 yaşında olduğunu yazmış.. Duyguları değişecektir zamanla.. Tecrübeyle sabit..

Üstelik hiç konuşmayı denemeden, direk büyüye başvurmak hiç doğru değil..

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Çok haklısın mişa, ben de kendi deneyimimi analatarak bunu vurgulamay çalışıyorum. Yaptım ve terkettim ve 19 yaşındaydım. O zamanlar çok emin zannediyordum kendimi. Büyüdükçe sevginin özgür bırakmak olduğunu anlıyorum.

Bu arada alakaya maydanoz gibi olacak ama az önce geçmişte büyü yaptığım bu arkadaşıma mesaj atıp böyle bir durumun söz konusu olduğunu anlattım. Bozmak için bilfiğim bazı ayetleri suya okuyup içmesini önerdim ve hatta bir bilene görünmüp bakım yaptırmasını. Bir de büyü yapan kişinin yaptrıdığı kişiye bunu itiraf etmesinin büyüyü bozan bişey olduğunu okumuştum. Doğru mudur? Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

mişa

Kayıtlı Üye
Çok haklısın mişa, ben de kendi deneyimimi analatarak bunu vurgulamay çalışıyorum. Yaptım ve terkettim ve 19 yaşındaydım. O zamanlar çok emin zannediyordum kendimi. Büyüdükçe sevginin özgür bırakmak olduğunu anlıyorum.

Bu arada alakaya maydanoz gibi olacak ama az önce geçmişte büyü yaptığım bu arkadaşıma mesaj atıp böyle bir durumun söz konusu olduğunu anlattım. Bozmak için bilfiğim bazı ayetleri suya okuyup içmesini önerdim ve hatta bir bilene görünmüp bakım yaptırmasını. Bir de büyü yapan kişinin yaptrıdığı kişiye bunu itiraf etmesinin büyüyü bozan bişey olduğunu okumuştum. Doğru mudur? Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

Çok cesursun.. Yani itiraf etmen.. Umarım sen de, o da, kendi yolunuzda mutlu olursunuz.
Genelde o yaşalrda yaşanıyor ilk aşklar.. İnsan herşeyi göze alıyor. Hiç bitmeyecek sanıyor.. Sen çok iyi bir örneksin bu konuda.

Gelişigüzel kişilerin baktığı fallara da inanma.. Zaten, koşulsuz inanıp, biz olduruyoruz pek çok şeyi..Ben de yıllar önce fal baktırdım, üniversiteyi kazanamayacaksın dedi falcı.. Evlenip mutlu bir yuva kuracaksın dedi.. O sene üniversiteyi kazandım.. Okul bittikten 2 yıl sonra evlendim.. Mutsuz bir yuvam oldu.. :D..

Kont Drakula

Kayıtlı Üye
İş
Gündüzleri Voyvodalık, Geceleri Vampirlik
Acaba banada mı büyü yaptılar? :p Birini severim yaklaşık 1 yıldır. Bence bana büyü yaptı. Zaten tipide kara büyücüye müsait. :p Arkadaş, sana tavsiyem kuzenine olayı anlat. Ne zamandır beri olduğunu sor. Hiç biri olmadı ''kütük'' ol, mutlaka soğur.

Bizim bir dosta evde kalmış bir kızı kakalamaya (İfade için özür dilerim.) çalışmışlardı, dost istemeyince büyü yapmışlar o dost yıllardır evlenemedi. (Kimseyi beğenemedi.)
Saygılar...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
bence de git anlat gercekten o insana acı cektiriyorsun ya bi düşünsene sen baskasını nasıl umutsuzca seviyorsan o da seni öyle seviyor hemde elinde olmayaraktan yazık ya bence anlat belki bozulur