Voodoo İnancına Göre Şeytanla Anlaşma Neden Dört Yol Ağzında Yapılıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Voodoo inancına göre neden Şeytanla anlaşma dört yol ağzında yapılıyor ?
Bu konu hakkına beni aydınlatacak bilgiye sahip birileri varmı ?
Yani neden herhangi bir mekan değil de dört yol ağzı bunu baya merak ettim doğrusu . :cowboy:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim teorim var iki tane, dört yol ağızlarında suikastler ölümler kazalar vs eskiden sık olduysa, negatif enerjili olduğu içindir ( ölüm vs olan yerler)
Yada haç işaretine benzediği içindir.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Benim teorim var iki tane, dört yol ağızlarında suikastler ölümler kazalar vs eskiden sık olduysa, negatif enerjili olduğu içindir ( ölüm vs olan yerler)
Yada haç işaretine benzediği içindir.
Olabilir ancak olmayadabilir :D

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Şeytanla anlaşma yapmak için bu kadar uğraşmaya gerek yok ki hangi inanç olursa olsun tanrıyla veya allahla ilişkiyi kestinizmi yeteri kadar şeytanla anlaşma yapmış olursunuz zaten..

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Şeytanla anlaşma yapmak için bu kadar uğraşmaya gerek yok ki hangi inanç olursa olsun tanrıyla veya allahla ilişkiyi kestinizmi yeteri kadar şeytanla anlaşma yapmış olursunuz zaten..
Ancak bu fiili bir anlaşma olmuyor . :D şeytan ile anlaşma yapmak ALLAH (Tanrı) dan uzaklaşlmak değildir :D

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Valla sevgili kardeşim şeytaının dostuğu daraağcında biter misali ipe verir ama ipten töbe almaz...
Dostum ben Şeytan ile anlaşma yapmayı gerçek anlamı ile aldığım için biraz görüş farklılığı oluyor :D ama ikimizde birbirimizin anlıyoruz :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Feng Shui'de iki kesişen yolun dönemecine yapılan ev kötü enerjileri çekeceği için tercih edilmez. Voodo'yu Feng Shui ile açıkladım artık gam yemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...