SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Alakan

Elit Üye
Şu sıralar yükselen başakta evle ve sağlıkla alakalı bir sorun mu var? Evde sürekli bir şeyler arızalanıyor; ben sürekli hastalanıyorum, yıldım. Arınmaları da o kadar çok ihmal ettim ki...

emre0654

Kayıtlı Üye
Şu sıralar yükselen başakta evle ve sağlıkla alakalı bir sorun mu var? Evde sürekli bir şeyler arızalanıyor; ben sürekli hastalanıyorum, yıldım. Arınmaları da o kadar çok ihmal ettim ki...
Varlık musallatı ya da büyü olmasın ?

Alakan

Elit Üye
Bukadar varlığa nasıl iş yetistiriyorsunuz? Belki aksilikler hastalıklar bu yüzden.
Varlıkların iki tanesi benden bağımsız etrafımda dolanıyor. Onlarla iş yapmıyorum. Dolanıyorlar fakat zararsızlar. Zaten iş yapacak kapasitede de değiller. Bir tanesi yani asıl iş yaptığım zaten fazlasıyla darlıyor bir şey yapılmadığında o konuda haklısınız.

Alakan

Elit Üye
Nasıl yani varlık olunca sadece çalışanına gelince işkolik olan üst yöneticilere parlak gözükmek için sürekli personeline gereksiz iş çıkaran amir gibi mi olmak lazım 🤭
Öyle olmak gerekiyor çünkü varlık bununla besleniyor. Ben bir ara her şeye ara vermiştim gerçekten o ara benim canımı okudu. Görmezden gelmeye çalıştım ruhsal olarak kendimi iyi hissetmiyordum. Başkası vasıtası ile darlamaya başladı beni, mecbur geri döndüm.

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea ben aynı evde abimle yaşıyorum bu aralar ona bir haller oldu. Küçük tartışmaları büyütmeye başladı, şimdi de bana söylediği şey sana her türlü imkanı sağlayacağım ve kendi hayatına bak dedi. Hiç böyle şeyler söylemezdi. Şunu düşünüyorum benim cingözle yaşından vs dolayı müsaade etmezdi ve karşı çıkardı. Acaba benim cingöz aradaki engelleri kaldırmak için abime de yapmış olmasın ? En yakın zamanda abimi Uruma bir baktıryım ne olur ne olmaz.

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea ben aynı evde abimle yaşıyorum bu aralar ona bir haller oldu. Küçük tartışmaları büyütmeye başladı, şimdi de bana söylediği şey sana her türlü imkanı sağlayacağım ve kendi hayatına bak dedi. Hiç böyle şeyler söylemezdi. Şunu düşünüyorum benim cingözle yaşından vs dolayı müsaade etmezdi ve karşı çıkardı. Acaba benim cingöz aradaki engelleri kaldırmak için abime de yapmış olmasın ? En yakın zamanda abimi Uruma bir baktıryım ne olur ne olmaz.
@Absoluta Virtute durumlar ciddi sizce böyle bir şey yapmış olma ihtimali var mıdır ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Sanmıyorum abin değil sen istemediğin için olmuyor sonuçta..
Abin bence ona anlatmadığın sorunlar olduğunu düşünüyor yani bir şeylere ulaşmak isteyip imkansızlıklar nedeniyle çekimser kaldığını.. gayet iyi niyetli bir yardım teklifi.. aile konusunda şanslısın.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Bence büyücülük oynamaktan vaz geçin. Majikal savaşta kazanan olmuyor. Her iki taraf zarar görüyor. Kendinizi, abinizi, evinizi arındırın ve savunma kurun.
O kadının adını bile anmayin.
Sebebi buradan bilebilmemin imkanı yok, fakat sizin gönderdiğiniz enerjiler kadının savunmasından geri sekip abinize sıçramış olabilirler.

Ya da abiniz bu halinizden sıkılmış olabilir. Tahmul etmek zor gerçekten.

Son düzenleme:

emre0654

Kayıtlı Üye
Bence büyücülük oynamaktan vaz geçin. Majikal savaşta kazanan olmuyor. Her iki taraf zarar görüyor. Kendinizi, abinizi, evinizi arındırın ve savunma kurun.
Sebebi buradan bilebilmemin imkanı yok, fakat sizin gönderdiğiniz enerjiler kadının savunmasından geri sekip abinize sıçramış olabilirler.

Ya da abiniz bu halinizden sıkılmış olabilir. Tahmil etmek zor gerçekten.
Son zamanlarda abimin bana yap dediği şeyler var fakat ben istemediğim için yapmadım küçük mevzular aslında, o da bana madem ki beni artık umursamıyorsun sana daha fazla akıl veremem ayrılalım ve kendi hayatına bak dedi.

emre0654

Kayıtlı Üye

Ya da abiniz bu halinizden sıkılmış olabilir. Tahmil etmek zor gerçekten.
Dediğinizde haklısınız, majikal savaşa girmemek en mantıklısı.

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet onun gibiyle savaşman güç.. savunmasından seken enerji yakınlarına sıçrayabilir.
Ben artık çakra üzerinden enerji gönderebiliyorum fakat bunu kontrollü şekilde yapmak için tecrübe gerekiyor biraz daha sanırım, geçenlerde arkadaşıma da yolladım beni arasın diye, mide bulantıları ve ateş yüksekliği olmuş.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Dolanıyorlar fakat zararsızlar. Zaten iş yapacak kapasitede de değiller.
Etrafınızda eşya bozacak kapasitede olabilirler. Bir de sık sık hastalandığınıza göre enerjiniz çökmüş. O iki taneden ben olsam kurtulurdum.
Sizinkiler neden bunlara müsade ediyorlar da anlamadım.
Koruyucu varlık köpek gibi, eğitmek gerekiyor.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ben artık çakra üzerinden enerji gönderebiliyorum fakat bunu kontrollü şekilde yapmak için tecrübe gerekiyor biraz daha sanırım, geçenlerde arkadaşıma da yolladım beni arasın diye, mide bulantıları ve ateş yüksekliği olmuş.
Ama işte karşındaki yılların kaşarlanmış Cingözü.. enerji göndermekle iş bitmiyor negatif varlıklarla çalışan biriyle normal yollarla baş etmen zor. Korunmanı sağlam tut.