SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Absoluta Virtute

Elit Üye
Ben daha yolun başında sayılırım sizin kadar tecrübe sahibi değilim. O yüzden dediklerinizde haklısınız. Mesela Urum ile büyü bozma çalışması yaparken o da enerji gönderiyordu sanırım bir şeyler dokunuyor hissi veriyordu fakat o tecrübeli olduğu için enerjiyi doğru şekilde kullanmasını biliyor, siz de biliyorsunuzdur.
O zaman urum'a sorun. İnsanlara enerji yollamadan önce, bunun için nekadar çalışmıştı?

Bana kalırsa, önce kendiniz için ritüeller yapıp, doğru enerjiyi doğru yönlendirmeye öğrenin.

Ve geride bırakmak derken, ben o kadını kastetim.

emre0654

Kayıtlı Üye
O zaman urum'a sorun. İnsanlara enerji yollamadan önce, bunun için nekadar çalışmıştı?

Bana kalırsa, önce kendiniz için ritüeller yapıp, doğru enerjiyi doğru yönlendirmeye öğrenin.

Ve geride bırakmak derken, ben o kadını kastetim.
Haklısınız ne deseniz. Ben Urum ve siz kadar tecrübeli değilim. Aslında haddimi bilen biriyim sizlere büyük saygı duyuyorum fakat o kadın canımı çok yaktı eskiden , daha yeni yeni toparlandım sayılır bu işin mantığını çözünce. yolladığım enerji de sanırım yakınlarıma geliyor korumasından sekip. Artık son verdim.

emre0654

Kayıtlı Üye
O kızlardan en az biri ya aldatılmıştır yada bi bahaneyle terkedilmiştir erkeğe rahatlık battığından, sonra da Cingözlerden hayatı öğrenmiştir 🤩
Aslında insan için tecrübe oluyor fakat yine de ben insanları dış görünüşüyle, yaşıyla, sosyal çevresine , dinine ve ırkına göre ayrıştırmıyorum bu dünyada iyi insan da çok, herkesin karakteri aynı değil. Mesela bir kadın var arkadaşım tanıyor ben fazla tanımıyorum Amerikada yaşıyor ve Ermeni asıllı benimkinden de 1 yaş küçük sadece çok dürüst birine benziyor. Tabi yine de içini bilemiyoruz benimkini de çok dürüst biri sanıyordum ama başıma açtığı dertler malum...

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Aslında insan için tecrübe oluyor fakat yine de ben insanları dış görünüşüyle, yaşıyla, sosyal çevresine , dinine ve ırkına göre ayrıştırmıyorum bu dünyada iyi insan da çok, herkesin karakteri aynı değil. Mesela bir kadın var arkadaşım tanıyor ben fazla tanımıyorum Amerikada yaşıyor ve Ermeni asıllı benimkinden de 1 yaş küçük sadece çok dürüst birine benziyor. Tabi yine de içini bilemiyoruz benimkini de çok dürüst biri sanıyordum ama başıma açtığı dertler malum...
Burada kızların iyi niyetli tavrı gösterildiği için erkek için söyledim ama genel olarak insanoğlu öyle.. çok düzgün erkeklere denk gelen ama kıymet bilmeyip aldatan, terk eden sonra da saçma sapan erkeklere oyuncak olan kadınlar da var.

emre0654

Kayıtlı Üye
Burada kızların iyi niyetli tavrı gösterildiği için erkek için söyledim ama genel olarak insanoğlu öyle.. çok düzgün erkeklere denk gelen ama kıymet bilmeyip aldatan, terk eden sonra da saçma sapan erkeklere oyuncak olan kadınlar da var.
İkimizin de tahmin ettiği birisi aynı onlar gibi iyi niyetli birine benziyor, garanti olması için medyum arıyorum 😍

Retro

Elit Üye
Bunun farkındayım ve takdir ediyorum.
Bana olan saygıdan dolayı, lütfen. Düşmanlarınızı enerjinizle beslemeyin.
Düşüncelerimiz nerede, enerjimiz orada.
© Retro

Aynen katılıyorum. Zaten Retro altına imzasını da bırakmış.

Çok fazla düşmanım var ve beni enerjileri ile besliyorlar. Sakın onlar gibi olmayın.

emre0654

Kayıtlı Üye
Kızlarsoruyor sitesinde denk geliyorum bağlama yapanların, yaptıranların çoğunluğu hep kadın, hepsi de kötü niyetli diyemeyiz içlerinde gerçekten seven de çoktur ama bağlama yapan erkek hiç görmedim desem yeridir 🤣

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Kızlarsoruyor sitesinde denk geliyorum bağlama yapanların, yaptıranların çoğunluğu hep kadın, hepsi de kötü niyetli diyemeyiz içlerinde gerçekten seven de çoktur ama bağlama yapan erkek hiç görmedim desem yeridir 🤣
Onların iyi niyetine inanıyor musun sahiden yüzde kaçı masumdur gerçekten.. o bağlamayı yaptıktan sonra görürsün ne kadar iyi niyetli olduklarını 🤩
İşimize öyle geliyor kullanıcam bigüzel deseler tepki çekerler mağduru oynayıp bağlama arıyorlar burda da var öyle cingözler.. 🌟
Absoluta demişti ya erkekler soruyormuş bağlama için tabi bu erkeklerin oranı fazla olduğundan değil kendi başlarına beceremedikleri için. Ben duymuştum mesela sevgilisine bağlama yapan erkek, kadın manken gibiymiş öyle bir kadınla düzenli bedava seks için bağlamış.

emre0654

Kayıtlı Üye
Onların iyi niyetine inanıyor musun sahiden yüzde kaçı masumdur gerçekten.. o bağlamayı yaptıktan sonra görürsün ne kadar iyi niyetli olduklarını 🤩
İşimize öyle geliyor kullanıcam bigüzel deseler tepki çekerler mağduru oynayıp bağlama arıyorlar burda da var öyle cingözler.. 🌟
Absoluta demişti ya erkekler soruyormuş bağlama için tabi bu erkeklerin oranı fazla olduğundan değil kendi başlarına beceremedikleri için. Ben duymuştum mesela sevgilisine bağlama yapan erkek, kadın manken gibiymiş öyle bir kadınla düzenli bedava seks için bağlamış.
Ben de artık yavaş yavaş cingözlüğe başlayım diyorum bir medyum ağı kurup 🤣