SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea biraz daha geliştirdim kendimi nefes verirken artık çakradan enerji çıkışını hissedebiliyorum benimkine enerji yolladım, o da bana yolladı mide bulantısı başlayacakken solar çakrayla savunma yaptım cidden. Bildiğin majikal oyun oynuyoruz artık 🤣

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea biraz daha geliştirdim kendimi nefes verirken artık çakradan enerji çıkışını hissedebiliyorum benimkine enerji yolladım, o da bana yolladı mide bulantısı başlayacakken solar çakrayla savunma yaptım cidden. Bildiğin majikal oyun oynuyoruz artık 🤣
İlişkiniz farklı bir boyuta evrildi yani cingöz çırağı seni 🤩
İdeal ilişki işte birlikte gelisiyorsunuz 😂

Retro

Elit Üye
şeytan'ın frekansı kaç hz ?

Tüm faydalı frekansların ya bir üstü ya bir altı.
Anahtar kilit uyumunu 1 birim farkla olsa bile bozan tüm frekanslar sistemi kilitleyebilir ve bozukluk yaratabilir.

Bir taş köprünün bile frekans aralığı vardır. Uygun adım askeri marş ile üstünden gecikirse çözülüp yıkılabilir de. Ya da yine belli bir uygun adım ile üstünden yurunurse daha da sağlam kenetlenebilir. Bunlar saniye başı darbelere nasıl tepki vereceği ile ölçülür.

Her yapının hem ihya edici hem de bozguna uğratıcı frekans aralığı vardır. Genetik kodlarımız da buna dahildir.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Sen enerji yükseltmek için çalışma yapıyor musun bildiğin yöntemler var mı ?
Benim bildim yöntemler var. Meditasyon, frekans müzikleri, olumlama, pozitif düşünce, yardım etmek, iyilik yapmak, hayvanları kuşları beslemek, dua etmek, ağaç dikmek, gülmek, gülümsemek, doğa yürüyüşü yapmak, anda yaşamak.

Şuan aklıma gelen bunlar.

emre0654

Kayıtlı Üye
Benim bildim yöntemler var. Meditasyon, frekans müzikleri, olumlama, pozitif düşünce, yardım etmek, iyilik yapmak, hayvanları kuşları beslemek, dua etmek, ağaç dikmek, gülmek, gülümsemek, doğa yürüyüşü yapmak, anda yaşamak.

Şuan aklıma gelen bunlar.
Pozitif düşünce ve olumlama evet haklısınız hatta kin ve nefret duygularının bile çakraları hafif zayıfladığını hissediyorum hemen o düşüncelerden çıkıyorum. Size sormak istiyordum aslında benimki son yaptığı bağlamada boğaz çakrasını da hedef almıştı sanırım boğaz çakrasında hafif ağrı vardı zaten artık solar çakrayı kullanarak ve Arakneler ile karşı koyabiliyorum etki etmiyor ama sadece merakımdan soruyorum neden hedef almış olabilir? iletişim ile alakalı olduğunu okudum onunla rahat iletişim kurmak veya güven duygusu oluşturmak gibi bir amacı mı var ? Bir arkadaşıma da bağlama yapılmış onda fazla boğaz ağrısı vardı boğaz çakrası üzerinde.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir şey diyeceğim duysan şaşırırsın benimki umreye gitmiş yemin ederim 🤣
O tiplerle hiç karşılamadığımı sanmıyorsun umarım.. benim yaratığa benzettiğim şeytani bir varlıkla anlaşmalı olan kişi de umreye gitti :D bi de diyorki benim bedduam tutar tabi tutar beddua tutsun diye beklemez ki o direk varlığı gönderir düşmanlarının üstüne, o varlığı da çevresindekilerden besleniyor insanların sinirleriyle oynayıp enerji çalıyor yüzünde ezik bir gülüş 👿
Welcome to hell dostum dünyada onlardan bisürü var 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
çok komik bir karikatür gördüm de burda paylaşamıyorum yasak diye azıcık nü 🤩
spor salonu ile alakalı, ne demek yanlış program uygulamışız karikatür yaz çıkar 🤭
ama çok fena çok güldüm :ROFLMAO: