SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Açık açık söyledi zaten. "İnşallah yapmazsın benim işim sonuçta insanlar yapmasın diye çalışmak ama yaparsan benim işime gelir," diye. İşlemlerin başarılı olması mesele değil. Bu süreç profesyonellik istiyor. Benim işlemlerimin genelde hiçbiri büyük konular üzerine olmamıştır, hayati olmayan akut işler içindir. (Aman bunun ne zararı olur ki tarzı) Buna rağmen evet çoğu irade etkilemiştir. Her yaptığın tutarken hava hoş, dikkat etmiyorsun tatlı geliyor. Ufak ufak her işjni hallediyorsun. Ne koruma yaptım, ne hesap kitap. O ara biriken birikiyormuş meğer. Profesyonel bir büyücü vahşi saldırıya geçebilir, @Rhea dediği gibi araya giren her varlığı, herkesi amaç için yok edebilir ve kendini koruyabilir. Keyfi işler için bunu da etik bulmuyorum. Yani bana yapılan bir saldırı olsa tabii ki hakkım ve o zaman yaparım ama işin özü bir yerlerden birileri bana bir dur deme ihtiyacı duydu.
Bu arada araya giren başka bir varlık aileden yadigarım sana, "Onlar da senin gibi çok meraklıydı bu işlere" demişti. Bendeki bu kısır döngü benden baslamadı belki de. Soydan gelen majikal yetenekler böyle kaynaklanıyor olabilir. O yüzden yeteneklerin başıboş kalmaması gerekir denir.
Ben gene anlamadım yani rituel yapsam da varlık işlerini bilmiyorum.
İhtiyacımız olduğunda büyü yapmak yanlış mı mesela ben şehir değişikliği istiyorum yeterince çektiğimi düşünüyorum. Vahşi büyücü saldırmak icin neden sizi seçsin günlük basit işlerde büyü yaptığınız için mi karma mi oluşmuş irade etkilediğiniz çin. Soydan gelen yetenekleri büyü yapmazsak nasıl kullanmamız lazım bizimkiler de pek becerikliymis galiba.
Ama şeyi biliyorum benim sapkın büyücü ye işlem yapacağım zaman aksilik oluyor akşam arınma yada korunma gibi çalışmalar yapacağım günlerde olmadık gariplikler olurdu eve zor yetiştirdim.
Ve tabi diğerleri de ritüel yapacağım zamanlar bana ulaşmaya çalışıyor yada başkasını yönlendiriyor biri mesaj atıyor arıyor bu tür durumlara alışkınım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben gene anlamadım yani rituel yapsam da varlık işlerini bilmiyorum.
İhtiyacımız olduğunda büyü yapmak yanlış mı mesela ben şehir değişikliği istiyorum yeterince çektiğimi düşünüyorum. Vahşi büyücü saldırmak icin neden sizi seçsin günlük basit işlerde büyü yaptığınız için mi karma mi oluşmuş irade etkilediğiniz çin. Soydan gelen yetenekleri büyü yapmazsak nasıl kullanmamız lazım bizimkiler de pek becerikliymis galiba.
Ama şeyi biliyorum benim sapkın büyücü ye işlem yapacağım zaman aksilik oluyor akşam arınma yada korunma gibi çalışmalar yapacağım günlerde olmadık gariplikler olurdu eve zor yetiştirdim.
Ve tabi diğerleri de ritüel yapacağım zamanlar bana ulaşmaya çalışıyor yada başkasını yönlendiriyor biri mesaj atıyor arıyor bu tür durumlara alışkınım.
Senin başka...Senin sapığa istediğin kadar karşılık verme hakkın var. Taşınmak için de yapabilirsin. Ama atıyorum, "X kişi beni arasın taşınacağım evi bulsun" vs gibi şey olunca başka şey oluyor.
Soydan gelmişse ya bastırıp yok etmek (bu da bizim gibi insanların ata karması zaten) ya da profesyonel olarak kontrollü kullanmak. Şuursuzca fal bakıp ağır geliyor diye sızlananlar da böyledir. Soydan ona fal baktıran vardır ve her baktığında ceza olarak enerjisini çeker. Ama iki güne yine teşvik olmasını sağlar. Yani aslında bu bir sorumluluk. Pro. kullanmazsan döküp saçıyor. İşlem direk varlıkla veya varlıksız. Tüm enerjilerin denetlenmesi onlarda. Evrene yanlış yaptığın an açık kapıdan biri gelir çöker. İşlemlerle alakasız, iletişim kurduğum için birebir olarak bunların sistematiği hk. bilgiler aldıgım oluyor. Kurmasaydım yine herşey tepeteklak olacaktı ama belki bu kadar olasılık vermeyecektim detayların önemine. Ki her öğretide en temel adım için korunma verilir biliyorsun. Bunları düzgün yapmayan da harcanır bozuk para gibi

nurumm

Kayıtlı Üye
@createtherules bilemiyorum ne diyeceğimi 🤷‍♀️ Herkes kendi yaşadığını bilir tabi ben ne desem boş sonuçta.Herkesin eğrisi var doğrusu var.Şunu söyleyebilirim bence bişeyleri bi yerlerde eksik yapıyorsunuz size sarıyor demek ki. Örnek vermeyi isterdim ama kendimden böyle şeyler paylaşmayı,anlatmayı doğru bulmuyorum. Korumanız eksik o yüzden sızıyor kesinlikle bu tarafı sağlama alın hangi dine inanırsınız bilemem hangi işlemle koruma yaparsınız ama islama inancım var diye korumaları sadesice islama uygun yapmıyoruz mesela bu sadece eminim benim için geçerli değildir.Formda birçok dinine uygun olmayan şekilde yapan vardır.

emre0654

Kayıtlı Üye
Himm karşılık vermeye başladı böyle daha zevkli olacak diye iyice sararsa sana :ROFLMAO:
Artık büyünün mantığını tamamen anladım varlık olmasına gerek yok , Absoluta bana diyordu Arakneler herkeste işe yarıyor da sen de mi niye işe yaramıyor diye meğerse çakralar üzerinden enerji yüklemek gerekiyormuş. Artık Arakneler ve Runeler ile en kral bağlamaları deneyebilirim 🤣

createtherules

Kayıtlı Üye
@createtherules bilemiyorum ne diyeceğimi 🤷‍♀️ Herkes kendi yaşadığını bilir tabi ben ne desem boş sonuçta.Herkesin eğrisi var doğrusu var.Şunu söyleyebilirim bence bişeyleri bi yerlerde eksik yapıyorsunuz size sarıyor demek ki. Örnek vermeyi isterdim ama kendimden böyle şeyler paylaşmayı,anlatmayı doğru bulmuyorum. Korumanız eksik o yüzden sızıyor kesinlikle bu tarafı sağlama alın hangi dine inanırsınız bilemem hangi işlemle koruma yaparsınız ama islama inancım var diye korumaları sadesice islama uygun yapmıyoruz mesela bu sadece eminim benim için geçerli değildir.Formda birçok dinine uygun olmayan şekilde yapan vardır.
Hani şımarık çocuğa çok pahalı araba alırlar o da yolda hız yapar, züppelik yapar. Benimki öyle oldu. Trafik cezası yedim. Korunma ve profesyonellikle gerekirse keyfi olarak iradeye de girilir, hasarsız da çıkılabilir. Yani "O arabayı bana verseler nerelere giderdim, ne iyi bakardım." hesabı... Ama o zaman o yolun içinde bazen çatışman ve hatta zarar vermen bunun için de biraz merhametsiz olman gerekiyor. Hatta zorba. Bazı işlemlerin ardından bırakılan kefaretler ve kurbanlar da dengeyi sağlamak için bu sebeple.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hani şımarık çocuğa çok pahalı araba alırlar o da yolda hız yapar, züppelik yapar. Benimki öyle oldu. Trafik cezası yedim. Korunma ve profesyonellikle gerekirse keyfi olarak iradeye de girilir, hasarsız da çıkılabilir. Yani "O arabayı bana verseler nerelere giderdim, ne iyi bakardım." hesabı... Ama o zaman o yolun içinde bazen çatışman ve hatta zarar vermen bunun için de biraz merhametsiz olman gerekiyor. Hatta zorba. Bazı işlemlerin ardından bırakılan kefaretler ve kurbanlar da dengeyi sağlamak için bu sebeple.
Birde şu açıdan bakmak lazım ama,olacağı varmış oldu.Sürekli her yaptığımızın ardından hayatımızda yaşadıklarımızı sorgularsak ve onlara kondurursak yaşam çekilmez bir hal alır.Günlük hayatın içinde rutin porblemleri bizde yaşıyoruz.Ama siz bunu dile getirip ve her başınıza geleni ritüelin bedeli derseniz böyle bi çekim yasasını da üstünüze kondurmuş olmaz mısınız?

emre0654

Kayıtlı Üye
@nurumm Canım kendine koruma yapıyorsun dimi içimden bir his sana bağlama yapmak için büyü öğrenen birileri olabileceğini söylüyor @emre0654 🤩
Benimki solar çakra ile savunma yaptığımı anladı herhalde dün yoğun bir enerji gönderdi hissettim. Bir de ben solar çakrayı kullanınca kalbi ve kök çakrayı hedef alamıyor acaba enerjiyi bana gönderemediğini anlıyor mudur veya ona geri mi dönüyor ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Benimki solar çakra ile savunma yaptığımı anladı herhalde dün yoğun bir enerji gönderdi hissettim. Bir de ben solar çakrayı kullanınca kalbi ve kök çakrayı hedef alamıyor acaba enerjiyi bana gönderemediğini anlıyor mudur veya ona geri mi dönüyor ?
Ona geri dönüyor olabilir direnci hissediyordur bak mesela bir dönem negatif enerji geri püskürtme yaparken kendi büyücümde acaip bir direnç olurdu ellerimde başımda hissederdim o baskıyı.

emre0654

Kayıtlı Üye
Ona geri dönüyor olabilir direnci hissediyordur bak mesela bir dönem negatif enerji geri püskürtme yaparken kendi büyücümde acaip bir direnç olurdu ellerimde başımda hissederdim o baskıyı.
Artık şunu anladım varlık görevlendirilen büyü yapmıyor onu çok etkili olması için medyuma yaptırıyor kolay değil sanırım varlık görevlendirilen büyüler Urum da söylüyor sürekli. Kendisi öğrendi büyük ihtimalle artık enerji yönlendirmeleriyle yapılan bağlamalar yapıyor. Zaten varlık olsun ya da olmasın enerjiyi yoğun biçimde ne kadar doğru kullanmakla alakalı bir durum.

emre0654

Kayıtlı Üye
Hayır yani olay artık büyüleri de aştı ben ciddi anlamda tüm samimiyetimle söylüyorum kimseyi yaşıyla, dış görünüşüne göre inan yargılayan biri değilim derdi ne ise söylesin bana uyarsa evet veya hayır derim olur biter kendim de zamanında birine aşık olmuştum 15 yaş fark vardı. Bu tür insanları anlayamıyorum artık gerçekten.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Hayır yani olay artık büyüleri de aştı ben ciddi anlamda tüm samimiyetimle söylüyorum kimseyi yaşıyla, dış görünüşüne göre inan yargılayan biri değilim derdi ne ise söylesin bana uyarsa evet veya hayır derim olur biter kendim de zamanında birine aşık olmuştum 15 yaş fark vardı. Bu tür insanları anlayamıyorum artık gerçekten.
Seninki farklı tür bir cingöz parası neyse vereyim kurtulayım durumu da yok. Ne yapman gerek bilemedim.
Korumalarını saglam tut eninde sonuçta mecbur sıkılıp vazgeçer.

emre0654

Kayıtlı Üye
Seninki farklı tür bir cingöz parası neyse vereyim kurtulayım durumu da yok. Ne yapman gerek bilemedim.
Korumalarını saglam tut eninde sonuçta mecbur sıkılıp vazgeçer.
Aslında maalesef insanı biraz da toplum baskısı bu durumlara itiyor gibi. Bana aylardır bağlama yapması bir kenara, arkadaşımın kocası da onu ve beni yaş konusu üzerinden eleştirip, kötüleyip duruyor. Ben şöyle düşünüyorum kendi başıma geldikten sonra mesela 25 yaşında bir erkekle 45 yaşında bir erkeğin arasındaki tek fark 45 yaşındakinin daha önce doğması dışında bir fark yok bence kadın için de aynısı geçerli. Benim insanlarda aradığım tek özellik dürüstlük yaş, dış görünüş bunlar boş geliyor bana.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Aslında maalesef insanı biraz da toplum baskısı bu durumlara itiyor gibi. Bana aylardır bağlama yapması bir kenara, arkadaşımın kocası da onu ve beni yaş konusu üzerinden eleştirip, kötüleyip duruyor. Ben şöyle düşünüyorum kendi başıma geldikten sonra mesela 25 yaşında bir erkekle 45 yaşında bir erkeğin arasındaki tek fark 45 yaşındakinin daha önce doğması dışında bir fark yok bence kadın için de aynısı geçerli. Benim insanlarda aradığım tek özellik dürüstlük yaş, dış görünüş bunlar boş geliyor bana.
Bir insanda en önemli şey omurga.. Bir insan merhametsiz, bencil yüzsüz, lakayt olmasın.. diğer şeyler bir şekilde telafi edilebiliyor. Ama tabi saydığım bu özellikleri cingözlerde aramak beyhude bir çaba olur ancak.
Aklıma geldi sen spor yapsana.. spor kök cakrayi çalıştırır, duygusal dengesizliklerde dünyaya bağlanmada faydalıymis. Yani kök cakran güçlenirse sen de güçlü olursun.
Bir de Urum un kitabı var. Ruhun 7 Kapısı onu oku.

emre0654

Kayıtlı Üye
Bir insanda en önemli şey omurga.. Bir insan merhametsiz, bencil yüzsüz, lakayt olmasın.. diğer şeyler bir şekilde telafi edilebiliyor. Ama tabi saydığım bu özellikleri cingözlerde aramak beyhude bir çaba olur ancak.
Aklıma geldi sen spor yapsana.. spor kök cakrayi çalıştırır, duygusal dengesizliklerde dünyaya bağlanmada faydalıymis. Yani kök cakran güçlenirse sen de güçlü olursun.
Bir de Urum un kitabı var. Ruhun 7 Kapısı onu oku.
Zaten spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Bu arada çaktırma ve adını söyleme benimkiyle aynı ismi taşıyan birisi az önce beni takip etmeye başladı ve hemen profilimi gizledim.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Zaten spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Bu arada çaktırma ve adını söyleme benimkiyle aynı ismi taşıyan birisi az önce beni takip etmeye başladı ve hemen profilimi gizledim.
Evet gördüm onu da bana başkasını hatırlattı yani benim cingozlerden birini bunların aklı hep kurnazlığa çalışıyor ya cahillikte one number olsalar da, şaşırtmaca yapıyor bence aklı sıra. Seninki buraya üye olsa bile kendi adını kullanmaz. O buralarda bağlama büyüsü arıyor. Seninkinin buralarda aranmasına gerek yok çoktur onun medyum bağlantıları.

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet gördüm onu da bana başkasını hatırlattı yani benim cingozlerden birini bunların aklı hep kurnazlığa çalışıyor ya cahillikte one number olsalar da, şaşırtmaca yapıyor bence aklı sıra. Seninki buraya üye olsa bile kendi adını kullanmaz. O buralarda bağlama büyüsü arıyor. Seninkinin buralarda aranmasına gerek yok çoktur onun medyum bağlantıları.
Ben de gördüm bağlama konularına baktığını 🤣 benimki zaten kendisi yapabiliyor bağlama.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ben de gördüm bağlama konularına baktığını 🤣 benimki zaten kendisi yapabiliyor bağlama.
İşte onu diyorum bahsettiğim cingözler de bağlama ama seninkinin dışarıda bağlantıları var. Ayrıca bu cingoz nickinin sonuna da bir şey yazmış tabi burdan büyü yememek için.