sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tgc

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım büyük Haksızlığa uğradığı için ona bunu tavsiye ettim. Ya Şedidel Batşi demeden önce ''Bismillahirrahmanirrahim'' ve sonunda Amin diyecek Mi Acaba? Yani 660 kere de besmele çekecek mi?

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Şimdi bütün okumalarımı yaptım, ne yapmalıyım diye sormuştum. Bekleyeyim mi devam mı edeyim okumalarıma cevap gelmedi. Ama bende bir gelişme oldu. Sevgilim aradı ve çok şiddetli bir kavga ettik. Artık herşey bitti sanırım. Hem suçlu hem güçlüydü bu nasıl oldu anlamadım.

tgc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, duayı arkadaşım okumuş. Erkek arkadaşını dün hastaneye kaldırmışlar, kalp krizi geçirdiğini sanmış. Hayatta hastaneye gitmeyen adam hastaneye gitmiş ve bütün taramalar yapıldıktan sonra doktor hiçbir şeyin yok demiş. Çok mu sıkıldın sen kafaya birşeyleri mi taktın demiş. Yani okuyan arkadaşımda 1 hafta sonra etkisini görmüş.

derrin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sakın olakı denemeyin çünkü yapılan işin karşı tarafı etkilediğini düşünüyosunuz ama malesef yapılan bi şekilde sizede sıkıntı yaşatıyor.Olmadık bi olayla karşılasabiliyosunuz kısacası karşı tarafı sıktığı kadar sizide etkiliyo yaşadım ve gördüm sakın arkadaşlar belkıde benımkı vesvese olabılır hanı bunu okudum ıste bak bole oldu gıbı dusunmuste olabılırım ama ben bunu yasadıgımı kesınlıkle bu duaya baglıyorum cunku o aksam okudum o gece sıkıntı yasadım bukadarıda tesaduf olamazdı.

tgc

Kayıtlı Üye
Benim arkadaşım çok haklı yere bu duayı okudu ama gerçekten haklıydı. Duayı okurken son derece rahat okuduğunu hatta gece hiç olmadığı kadar rahat uyuduğunu söyledi. Herhangi bir sıkıntı, stres yaşamadı. Hatta karşı tarafa etkisini bile gösterdi. Ama bütün sayfalarda yazılan şu ki "Haksız yere okumayınız". Ters teper.

erbainnn

Kayıtlı Üye
Korkmayı gerektirecek bir şey yok, sayı az biraz yüksek. Okudukça frekansınız değişecektir belki ama rahatsız edecek birşeyler çağırmazsınız kendinize. Tabi kendi kendinizi korkutmazsanız. Haksızlık konusuna gelince tabi ki masum birine yaparsanız sonuçlarını göze alırsınız.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar belki haddime değil ama bütün yorumları okudum gerçekten üzülüyorum. "oo güzelmiş bir deneyeyim" gibi yorumları görüyorum. Çoğunun çok bilgisiz olduğunu düşünüyorum bu konuda ben de çok bilgili değilim. Asıl bu yüzden hiç yanaşmıyorum böyle şeylere. Ama kendinize zarar vermeyin biraz düşünün vicdanınızı dinleyin. Onun yaptıklarını yanına mı bırakayım diye düşünüyorsunuzdur ama ben de çok kötü şeyler yaşadım hala sevmeye devam ediyorum ve sevdiğim birine böyle bir şeyi nasıl yaparım. Düşmanım da olsa yapamam ki. Şu ana kadar hep onun da benim de mutlu olmamız için yaptığımız hataları bir daha yapmaması için dua ettim. Sana ne diyebilirsiniz benim kesin kararını vermiş hakkında zaten bir şey demem doğru olmaz ama hiç bir bilgisi olmayanlara içimden gelenleri yazdım. İyi forumlar :)

erbainnn

Kayıtlı Üye
Zaten bir deneyeyim yazan kişinin sonuç alabileceğine kesinlikle inanmıyorum. Önemli olan bir nokta gizliliktir.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Bu duanın bana hiç bir etkisi olmadı. Aksine dahada işler karıştı, çok şiddetli kavgalar yaptık. İnanın arkadaşlar o kadar haksızlığa uğradım ki. Ama bu dua iyi gelmedi bana aksine sevgilim daha da sinirli ve kaba olmuştu. Acaba duanın etkisinden mi bana o kadar kaba ve hırçındı? Bana söylemediği şeyleri söyledi, hakaretler etti. Ne yapmam lazım acaba bundan sonra?

Fidan41

Kayıtlı Üye
Sana katılıyorum gölgemsin123 sanırım yanlış birşey yaptın ters tepti büyük ihtimal inşallah düzelir tekrardan.

HUYSUZ LADY

Kayıtlı Üye
Bende yaptim ama bir değişiklik olmadi. Ne kadar zamanda tesiri oluyor acaba?

foxx

Banlı Kullanıcı
Yapmadan önce 2 kez düşünün. Ben kendimi sizlere örnek sunacak olursam; bir sınavda olduğunuzu unutmayınız fakat şu gerçek ki kalpten içtenlikle dileğinizi yapınız. Yürekten inanarak gözünüzden dökülen yaşlar sizin için bir sınavdır; asla pes etmeyin, sabırla gönülden sürdürün. Çareyi bilmediğiniz çözümlerle değil yürekten ihlasla yapın ve inancınız daima sizi bir adım dileğinize ulaştıracaktır ve asla unutmayınız ki hayırlısını isteyiniz. Olmuyorsa pes etmeyin. Sevginizin arasına giren şeytanla savaşın, zafere ulaşıcaksınız. Işık sizsiniz. Saygıyla.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Yapmadan önce 2 kez düşünün. Ben kendimi sizlere örnek sunacak olursam; bir sınavda olduğunuzu unutmayınız fakat şu gerçek ki kalpten içtenlikle dileğinizi yapınız. Yürekten inanarak gözünüzden dökülen yaşlar sizin için bir sınavdır; asla pes etmeyin, sabırla gönülden sürdürün. Çareyi bilmediğiniz çözümlerle değil yürekten ihlasla yapın ve inancınız daima sizi bir adım dileğinize ulaştıracaktır ve asla unutmayınız ki hayırlısını isteyiniz. Olmuyorsa pes etmeyin. Sevginizin arasına giren şeytanla savaşın, zafere ulaşıcaksınız. Işık sizsiniz. Saygıyla.

İşte o şeytanı nasıl yok edeceğiz acaba?

foxx

Banlı Kullanıcı
yazını şimdi gördüm sahip olduğumuz herşey düşüncelerimizde olgunlaşır ilk önce,beyine yanstılmış hayali görünümler.size en iyi örnek verecek olursam yine ben olayım.hayali akımla anlatmak istemiyorum.birini çok seviyorsun ve bir zamanlar çok iyidiniz,birbirinize sözler veriyorsunuz hiç ayrılmamak üzere sanki hiç bitmeyecek bir hayata kadeh kaldırıyorsunuz.birini severken yürekten bağlandın çünki sen hep olumlu tarafını düşündün.olumsuz düşünemedin biran aşkına odaklanıp acılarını unuttun.fakat bir gün nedenini bilmediğin birşey sizi kopardı.neden mi istiyorsun? o beni aldattı senden nefret ediyorum,gururumla oynadı dersin.ya o ne der? sen sıradan birisin seni farklı sanmıştım sıkıldım senden yeni tarz konuşmalarıyla triplerinden bıktım be..der ve geçer.nedenleri bunun gibi şeyler olsa gerek.ama! değildir hiçbiri çünki siz bu hayatta herzaman yönlendirilmiş fikirlerle yaşadınız.kendi özgürlüklerinizle değil.ama siz buna KADER dediniz ve boyun büktünüz günlerce yas tuttunuz.ama her defasında birşey unuttunuz?peki ney o şey nedir..? belkide biliyorsun kendine anlatamıyorsun ifade edemediğin duyguların seni bir odaya sürükleyip mahkum etmiş.sevdiğinin sana dönmesi için duamı ediyorsun?
yada ağlıyıp bilmediğin şeylerle gideni geri getirmeye mi çalışıyorsun niçin bu kadar kendini yoruyorsun?işte bilmiyorsun hep karşınızdaki kişiyi kendiniz sandınız.değerli olan insanları umursamadınız.dünyanın zevkine,şehvetine,ve güzelliğine aldanıp gözlerinizi
değersiz bir insanla kör ettiniz.kendi yarattığınız hayali bir dünyanızı normal olan bir dünyada gerçekleştirmek istediniz fakat başarılı olamadınız çün ki:siz izin verdiniz bunu siz istediniz fakat pişman olduğunuzu sonradan anladınız..etkisinde kaldınız beyninizi hasta edicek film kareleri yarattınız.O nu siz yarattınız düşüncelerinizde ve adına şeytan dediniz.sizi bitiren asıl düşüncelerinizdi.şimdi ise gittiginiz yol oldu.
Tekrar başa sarabilir misin bir filmi ? Evet
Herşeyi başa geri sar düşüncelerinde ilk tanışma anına o güne..
Ve o karanlık odanda düşün bir kere ama derin..herkes de olan özellik onda varmıydı?
Yoksa farklımıydı? hayat sana istediklerini vermesini mi bekliyorsun? Bekleme seni hasta edicektir.zehri yok et panzehir sensin kurduğun düşler.
Ve kendine ''şunu de:gerçek şefkati,sevgiyi,doğru olanı mı yaptım? buna cevap verebiliyorsan ne demek istediğimi anladın sanırım.veremiyorsan,karsındaki insanın seni hasta ettğine razısın ve bunu çekmek istiyorsun demektir.
''ve kendimce bir cevap:dünya bir hastane ve bizler kendini kaybettiğimizde o hastaneye gireriz ki.çıkış için bir kapı vardır yalnız bizler ordan sağlam çıksak bile ruhumuz daima hasta kalacaktır.

'onu kaybettim ve ruhum hasta yalnız geçirdigim gün sayısı 3 yıl 16 gün'

saygımla foxx

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Sayın Foxx yazdıklarınız çok mantıklı..mantıklı düşünürsek öyle fakat bilirsinizki bu tür konularda mantık bi işe yaramıyo sadece kalbinin sesini dinliyo insan...inşallah bende mantığımı dinlicem artık ..bu yazdıklarınız benim gözlerimi açmamı sağladı teşekkür ederim size..değmeyecek biri için boşuna uğramanın ne anlamı varki..Saygılar​

freedom

Kayıtlı Üye
Bir Arkadaşım Büyük Haksızlığa Ugradıgı İçin Ona Bunu Tavsiye Ettim. Ya Şedidel Batşi Demeden Önce Bismillahirrahmanirrahim Ve sonun Amin Diyecek Mi Acaba? yani 660 kere de besemele çekecekmi?

Bu konuyu ben de sormak istiyorum. Zikir oncesi ve dua oncesi Bismillahirrahmanirrahim ve sonunda Amin denecek mi?
Tesekkurler

tahita

Kayıtlı Üye
diyalimki bunu bir bayan bir erkeğe yapacak ilk isim belirtilecek olan kısıma

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM ahmet BIN zehra (zehradan doğma ahmet dedik.)

ikinci isim istenen yere ise ;

ALLAHU MURADA VE LEHUM ayşe BIN semiha ( önce işlemi yapacak yani ahmeti kendisine baglamak isteyen kızın ismi sonrada işlemi yapacak olan kızın annesinin adı okunacak değil mi?

konuda bilgili arkadaşlarıma danışmaktayım.
Katılıyorum.Örneğin "Amanda" adında ki kadın "Arthur" adındaki sevgilisinin dönmesi için yapmak istiyor.Bir bilen yardımcı olabilirmi?

dertli cocuk

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla bu muhabbet duası degildir yinede iyice araştırın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...