sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forumcuali

Kayıtlı Üye
fox kardeşim kesinlikle doğru söylüyorsun. Bende çok sevdim kendi dünyamda sadece ona odaklı yaşadım ama sonuç hüsran Rabbime dua ediyorum bu kepazelikten kurtarsın diye. Çok zor günler geçiriyorum sevip senelerimi verdiğim kılına kıyamdığım birini birgün gelip dingilin biri kandırıverdi hiç düşünmeden yusuf misali, sevdiğim beni kör bir kuyuya bırakıverdi. Bu duayıda aslında sevdiğim için değil onu kandırıp bana zulmettiğini düşündüğüm insan için yapacaktım ama büyü diye emin olamadım.
Birde bu Buruç süresinin 12. ayetinden alıntı: ben o ayeti komple okumayı daha uygun gördüm. Rabbim yanlış işlerden uzak tutsun amin..

thales

Kayıtlı Üye
bunu yapmak ıcın aralıgın 7sı sart mı
İyi okursanız aralığın 7 sine kadar yapılabilir , sonra yeni bir arabi ay başlıyor diyor. Kaldı ki bunun aralık ayı ile sınırlı oldugunu hiç sanmıyorum, Arabi ayların küçülme evresinde okunabilecegi manasını cıkarttım ben açıkçası..

Benim merak ettiğim , konu başlıgında sevdiğinin büyü pişmanlıkla dönmesi için diyor ama sonra yazılan yorumlara bakınca sanki sevdiğine sıkıntı ve acı vermek anlamını çıkardım. yanılıyormuyum ?
Ve son olarak venüs saatlerindemi okunmalı yoksa güneş doğarken mi ? Ve korunma ve abdest alma gereklimi :/

ragmenim

Kayıtlı Üye
bu duayı okudum...ama değişen bişey omadı bugün son gün yani 7.gün.hala bi msj yada arama olmadı.ama bende bazen kalbim duracak gb çarpıyor.eskiden yani onunlayken böyle olduğum zaman beni düşündüğünü söylerdi.ama şimdi duamın son günü ve hala bişey yok.napıcam.bitirdikten sonra biraz ara verip tekrarmı devam etmeliyim?yada ben dayanamayıp bi msj mı atsam.kafam çok karışık..:(

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
pişman olup geri dönmesi.....!!!

yok kardeş almayım kalsın...bu kadar uğraşmaya değmez....onun pimanlıkla geri döndüm desede ne eski sevgisi kaldı nede eski ben orhan...sadece aklımda açık artırmayala satışa çıkardığı satılık sevdası birde ona yazdığımşiirler kaldı ondan geriye kendisinin pişman olup geri dönmesine gerek kalmadı bence....

bursalı

Kayıtlı Üye
bana bu duanın yapım şeklini iyice açıklarmısınız rica etsem

hazarfen

Kayıtlı Üye
Ben bu duanın, konulara bakarken düşmanı pişman etmek içinde kullanıldığını gördüm. Yani okuduğunuz kişinin pişmanlık duymasını ve sıkıntı çekmesini sağlıyo ama bu etkinin sonucu tam olarak ne olur orası kesin olmaz sanırım. Pişmanlık duyubilir bu pişmanlık sonucu başka hisselere düşebilir ama bu hissettikleri yüzünden size dönmeyebilir. Sonuçta pişmanlık yaratıyo aşk yaratması için okunan bi şey degil. Ve sizi tanıyan birine uygulamanız mantıklı olur hatta aşk içinse eski sevgilinize yapabiliceğiniz bir uygulama ama ne kadar etkili olur bilmem. Belki sonradan ona söyliyceğiniz yada yapıcağınız şeylere yardımcı olur yarattığınız pişmanlık hissi.

hasan06

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben denedim olumlu sonuc aldım . okuduğum gecenin sabahı bana mesaj attı. 4:30 AM gibi başladım 5:40 AM gibi bitti ve uyudum sabah 9:20 de bana mesaj attı

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Bu kesinlikle dua değil ,uygulama gereği büyüdür.
Sevdiği insana yada eski sevgilisine uygulamayı düşünen arkadaşların yorumlarını okudum.
şaşkınım şu an. Bence ,kendinizle çelişirsiniz bunu yaparsanız.Çünkü acı ,ızdırap verebilecek bir uygulama.
Bir zamanlar çok sevmiş olmanız hürmetine dayanarak bile yapmamanızı tavsiye ederim.
insanlar yollarını ayırabilir, insanların duygusu değişebilir,bir çok neden olabilir.Hakkaniyet böyle aranmaz ki ?...
konuşur ,anlaşmak istersin,kendini ifade edersin yada edemezsin ama karşındakine acı vermek ,kısasa kısas yapmak bana hiç doğru gelmedi.
Bu işler iki uçludur.kişiyede zarar verir.
Herkes kendi iradesiyle ve isteğiyle hareket eder,kimse karışamaz ama yorum yapamadan geçemedim.
Hakkaniyetin bu şekilde ceza verilerek aranacağına inanmıyorum.
Bu savaş !
O size haksızlık etti siz ona acı verin pişman olsun canı yansın
Sonra ?
Sonra dost sohbetlerinde iyilik, güzellik üzerine kuru konuşmalar yapmaya devam sanırım...
tavsiyem kimsenin bile isteye kimsenin canını yakmaması ...Allah doğruyu görür ve bilir.
Sayın Chillout ; çok yalın ve iyiniyetli yorum ve tavsiyelerinize teşekkür ederim.
iyi akşamlar,

Lilium

Kayıtlı Üye
Acı vermek falan değil istediğim yıllarca bana yaptıklarını biraz olsun anlasın istiyorum telefon başında geçen saatlerimi dinmeyen gözyaşlarımı anlasın defalarca sebepsiz terk edip gidişlerinin bana nasıl acı verdiğini anlasın istiyorum...

golgelerkralligi

Kayıtlı Üye
yalnızca 1 gece okudum gözümü kapattığımda ayak sesi geldi kulağıma biri bana yaklaşıyor gibi, gözümü açınca yok oldu, tekrar kapattığımda kapı tokmakla çalınmış gibi çaldı bunu da gözüm açılınca duymadım izleyen göz var gibi oluyor tüm gece, ama ertesi gün arayan soran olmadı tekrar etmedim

hasan06

Kayıtlı Üye
yalnızca 1 gece okudum gözümü kapattığımda ayak sesi geldi kulağıma biri bana yaklaşıyor gibi, gözümü açınca yok oldu, tekrar kapattığımda kapı tokmakla çalınmış gibi çaldı bunu da gözüm açılınca duymadım izleyen göz var gibi oluyor tüm gece, ama ertesi gün arayan soran olmadı tekrar etmedim

slm kardeşim bende bu dua yı okuyorum. ilk okuduğum zaman 1980 kere okumuşum yani yanlış anlamıştım ama öyle bir nefretle okumuşum ki gece okudum eski sevgilim hemen sabahı bana mesaj attı sonra ben devam ettim okumaya beni aradı ben cvb vermedim sonra gece bir gece bana mesaj attı ruhum daralıyor beni ararmısın diye şu sıralar okumuyorum diye ses seda kesildi demem o ki kardeşim okudum zaman içimde çok büyük kötü bir enerji hissediyorum ve senin dediğin gibi sanki biri beni gözetliyor gibi hissediyrum bir keç defa mutfaktan yere düşen çatal bıçaklarda var yani uyurken sanki gözümü açsam burun burana gelicekmişim gibi bir hisde var içimde

AJA

Elit Üye
Bir büyüyü yapmaya kalkmadan evvel detayına kadar belki de günlerce bunun üzerinde araştırma yapmalısınız. Hah bak bu benim tam aradığım tam benlik deyip hurraaa haydi başlıyim buna olmaz .. Önce ne yaptığınızı bilmek zorundasınız.Sonra başıma o geldi bu geldi kapım çalındı ses duydum rüya gördüm dudağım uçukladı ruhum daralıyor psikolıjim bozuldu doktoramı gitsem ne etsem der durursunuz.. Bunlar bir yemek tarifi değil ki hadi olmadı at çöpe.. Büyüyü herkes yapabiliyor olsaydı eğer aman Allahım hayal edemiyorum :)

İyi forumlar..

uqur

Kayıtlı Üye
Verceğim esmalar cok kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır yaparken ıkı kere dusunmek haksız yere kullanılmaması ıcap eder matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar...

YA ŞEDİDEL BATŞİ 660 DEFA ARKASINDAN

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

OKURKAN KESINLIKLE HAKSIZ BIRI ICIN YAPMAYIN BASINIZA FELAKET ACARSINIZ

uqur

Kayıtlı Üye
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Pişman olurda bir gün dönerse bana geri, gönül kapım her zaman açık olmayabilir kendisi düşünsün gerisini, Duaya gerek yok...

ahya

Kayıtlı Üye
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

Sayin Uqur,
hür iradeyi etkileyen hersey büyüdür.

Beni oku

Sevgiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...