sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benim

Kayıtlı Üye
Ayrılan Eşim için siteden bir çok şey denedim. Hemde çok inanarak.Hepsinde yeni bir umut ve sonrası hüsran. 3 gündürse bu tekzibi deniyorum. Henüz etkisi bile olmadı.Hatta belki ters bile tepti. 7 güne tamamlayacağım.İnşallah hayırlısı olur.Yanlız bu tekzibi uygularken Abdest alıyormuyuz? Böyle bir bilgi yokta.

seda74

Kayıtlı Üye
Abdest alinmali. Bu uygulama cok etkilli yani siz inanarak yaparsaniz kesin olur.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Şedidel batşi bazı muhabbet dualarının içinde de geçiyor.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Ben her gün sevdiğim kişiye ' kendine çok çok dikkat et , yemene içmene dikkat et , yemek yememezlik yapma , terliyken soğuk su içme , terliyken klimalı ortama girme hasta olursun , sabah kalkınca aç karnına soğuk su içme , sabah birşeyler yemeden sakın işe gitme , soğuk suyla duş alma , bol bol meyve ye vitaminsiz kalma , gece yatarken üstüne muhakkak birşeyler al üşütürsün , işten çıkınca terli oluyorsun terin üstünde kurumadan hemen ılık suyla duş al , soğuk suyla duş alma hasta olursun yoksa ' diye söylemekten hiç bıkmadım , bıkmam da , üşütüp hasta olmasın diye neleri neleri düşünüyorum .

Valla adama bunları yapıyorsan bu tavsiyelerde bulunuyorsan durum ilginç. Annelik le sevgilli olmayı karıştırmışsınız. Enerjinizi ileri ki yıllarda dogacak çocuklarınıza saklasaydınız. Okurken ürperdim açıkcası, herşeye karışan bir kız arkadaşım olacagına ömür boyu yalnız kalmaya razıyım.(işyerime gelip sırtıma havlu koyarmış falan)..
Siz bu işlemi yapmayın ama yapanlara da engel olmayın. Buraya gelen herkes bilinçli ve anlayarak geliyor. Biz sayfalarca yapmayın günahtır yanarsınız yorumlarını okuduk ve sıkıldık. Kolay Gelsin.

Mehmed Özer

Kayıtlı Üye
Bende yaptim her iki tarafada tesir ediyor . Sonunda esinizle aranizda kavga cikiyor

lamour

Kayıtlı Üye
Ben bu duanın son günü çok kötü korkutuldum, kendime gelemedim. Çok keskin bir dua. Bunun sebebini bilen var mıdır yardımcı olursanız sevinirim. Yaparken bir kere düşünmek lazım.

alibilge

Kayıtlı Üye
Ben bunu dün gece uygulamaya başladım abdestimi aldım karanlıkta odamda ağır tütsüler yakıp okumaya başladım.Daha sonra uyudum gece rüyamda niyetine okuduğum kişi beni aradı seni çok özledim dedi ve ben soluk soluğa uyandım lütfen anlayan birisi yorumlayabilirmi????

4eversk88

Kayıtlı Üye
Bu bin ve ibni arasında ki fark nedir arkadaşlar biri bin yazılır demiş bir başka kişi ibni ben anlayamadım. Mesela bir erkek için söylediğimiz zaman hangisini söylüyorum; örneğin ayşe oğlu ahmet demek için ahmet bin ayşe mi yoksa ahmet ibni ayşe mi deniliyor ??

handex

Kayıtlı Üye
Hiç sevgili olmadığınız ama sevginizi o kişiye belirttiğinizde, size olumlu yanıt vermeyen kırmadan uzaklaştırmak isteyen birine de yapılabilir mi acaba çok seviyorum çünkü?

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaşlar bu duayı 7 gün boyunca yaptım. Şimdi bekleyecek miyim yoksa okumaya devam edeyim mi? Bir gelişme yok sorunumda ve ne kadar beklemem gerekiyor?

sila_birol

Kayıtlı Üye
İş
Muhasebe
Az evvel okumak istedim fakat içimi fena halde bir korku kapladı. O degil evde yanlızım ,tuhaf tuhaf sesler gelmeye başladı çığlık gibi. Valla ben korktum, her ne kadar davamda haklı da olsam yüce Rabbimin adaleti büyük. Bence okumak isteyen arkadaşlarda bir kez daha düşünsün. Korkmasam, o sesleri duymasam belki devam edecektim ama bu da bence bir işaretti.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Acaba benim soruma cevap verecek kimse yok mu? bu duayi 7 gün boyunca düzenli yaptım. Bana bir ağırlık veya korkutma olmadı. Şimdi süreyi tamamladım beklemeli miyim yoksa devam edeyim mi okumalarıma? Karşı taraftan bir haber yok veya ne kadar beklemeliyim tekrar başlamak için?

seda74

Kayıtlı Üye
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

Arkadaslar ben duada bir hatta oldugunu okumustum bir yerde. Murada yerine aslinda marada olacakmis. Maradanin anlami ise hastalanmakmis. Acaba bu dogru mudur?

tgc

Kayıtlı Üye
Konuyu sonuna kadar okudum. İlk başta yapmak için duayı print edecektim ama ona cezasını Allah zaten verir. Benim bu duayı ona okumam benimde canımı sıkacaktır. En kötüsü eğer birşey olursa çekeceğim vicdan azabını bir an düşünmem yetti. Şimdi siliyorum duayı.

Bu arada konunun başlığına dikkatinizi çekmek istiyorum, forumda yazılanlarla konunun başlığı alakasız. Yetkililerin dikkatine...

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Bu kahır duası...Birinin pişman olup size dönmesi için değil,birine beddua için okunur..Ama kesinlikle çok haklı olmanız gerekir.Eğer haksız yere yaparsanız bedduanız size döner..Perişan olursunuz..Bence bilgi veren kişilerin eğitimlerinden yeterince emin olmadan sağdan soldan bulduğunuz ve ne anlama geldiğini bilmediğiniz şeyleri okumaya-denemeye kalkmayın

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Vallahi ben okudum. Çok da haklıyım zerre kadar ne iç sıkıntısı hissettim ne de başka bişey. Ki ben çok sevdiğim sevgilim 1 yıldır ayrıyız geri getrimek için bile herhangi birşey okumaya niyetlensem engellenir sıkılır okuyamazdım mesela şahmeranı okuyayım dedim sevdiğim gelsin diye sadece 1 gün okuyabildim 2. gün engellendim. Ama bu uygulamayı bana gerçekten çok büyük haksızlık etmiş biri için bugün okumaya başladım ve hatta iki kez okudum bugün en kısa zamanda 7 ye tamamlamak istiyorum. Allah verir de ben görmek, bilmek ve şahit olmak istiyorum.

lost_87

Kayıtlı Üye
Bunu birkaç kere uyguladım ancak gözümle görmedim ama bir iki defa odada varlık hissettim sanki bişey yanımdan geçiyor gibi ve hemen ayetel kürsü okudum. Kişiyle iletişimim olmadığı için işe yaradı mı bilmiyorum ama okuyacaklara tavsiyem korunsunlar.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
chillout doğrusuyla yazarsanız sevinirim.ben bu duayı yapmak istiyorum eğer büyü değilse dinimizce haram olan bir şeyide pek yapma taraftarı değilim.bir sorum daha olucak eğer ben şuan beraber olduğum kişiye yapıcam son günlerde ilgisi biraz azaldı her an ayrılık bayrağını çekecek gibi duruyor günde 1 kez zorla arıyor ben ısrarla ararsam oda yapabilirmiyim bir sakıncası olmaz dimi?ikinci sorumda annesinin adını bilmiyorum.şimdi insan görüştüğü kişinin anne adını bilmezmi derseniz ailesiyle 2 yıldır görüşmüyor ailevi sorunlar yüzünden anne ve babasıyla arası baya soğuk bu yüzden pek ailesinden konuşmuyoruz yarasına tuz basıp acısını deşmek istemediğimden bende hiç açmıyorum şimdi durduk yere soramamda zaten günde bir kez 2dk anca konuşuyoruz.havvadan olma diyerek söyleyebilirmiyim duanın içinde?

Bu dua ile büyüyü cok rica ediyorum kardesim karsilastirmayin.anladigim kadariyla.Büyü hakkinda hic bilginiz yok,Sadece icinizde bir korku var.bir söz vardir aglamayan bebege emzik verilmez derler.Iste buda öyle bir sey.dua etmeden,allahtan her derdimize care vermesini bekleyemeyiz.dua ederek <ALLAH KABUL ETSIN<DIYE SONUNU AMIN diyerek bitirir.bekleriz..ama büyü babbaska bir durum o zorbalikla elde etmeye girer.HAYIRLI GECELER:driving:

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Buradaki hak ve hasızlık neye göre? Bir durum sizin için haklı olabilir ama karşı taraf için sizin bu düşünceniz haksızlık niteliğinde olabilir. Bence belki size dönmemesi daha hayırlı bir kişiyi bu şekilde zorlamak niye?
Ne ekersen onu biçersin. Burada bu şekilde bir etkinlik yaparak yaşaman gereken durumdan kaçtın diyelim oradan alacağın bilgiyi, dersi alamadıysan bir şekilde başka bir durumla yine o bilgiyi ve dersi alacaksındır. Bu nedenle yaşamda hiçbirşeyden kaçamayız. Gitmesi gerekiyorsa bırakın gitsin. Şimdi diyecek ki bazı arkadaşlar söylemesi kolay. Elbette ki kolay değil ama kendimizi daha başka güzel olaylara da bu şekilde kapatmış oluyoruz farkında olmadan. Zaman geçiyor ve güzellikleri bu şekilde belki ötelemiş oluyoruz. Bence adım atmadan önce kendimize ve karşımızdakilere zaman tanımamız gerekir. Sakinleşip, aydınlık bir zihinle konu üzerinde tekrar düşünüp birşeyler yapmak daha hayırlı.
Syg.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...