sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Bu büyünün en büyük özelliği rüyada yaptıgınız kişiyi iyi yada kötü görüyorsunuz. Bağlama-celp için yapılmaz sadece sıkıntı vermek ve hastanelik etme ölüm korkusu verme gibi azap veren birşeydir. Evet zamanında yaptım ve yaptığım kişiyle şöyle bir diyalog geçti;

- ya dün gece hastaneye kaldırdılar
-alla alla hayırdır :)
- ya gece bir anda kalbim sıkıştı ölüm korkusu geldi
-ciddenmi geçmiş olsun sebeb
-test yaptırdım kolestrol çıktı
- cidden geçmiş olsun çok üzüldüm :)

ilinurhalife

Kayıtlı Üye
Bu işe yarıyor arkadaşlar. Bende yaptım; gece 12:30 - 01:30 arası okumamı bitirdim. Uyumusum ve gece 3'de mesajı geldi.

angel_a

Kayıtlı Üye
Anne adını bilmiyorsanız havva diyemezsiniz. Bütün işlemlerin bir uygulanış şekli vardır. Hepsini bir kenara atarak yaptığınız çalışmalardan yarar beklemek oldukça gülünç olur. Sevdiğiniz ya da size geri dönmesini isteidğiniz kişinin anne adını bile bilmiyorsanız nedne ilişki yaşıyor ve neden geri döndürmek için çabalıyorsunuz ki.

Arkadaşlar hemen yargılamayalım insanları. Bende birine yapmayı düşünüyorum henüz karar veremesem de ancak anne adından emin değilim. Emin değilim çünkü annesi çok küçükken onu terkedip gitmiş ve kesinlikle onunla ilgili ne konuşmak istiyor ne de sorulara yanıt veriyor. Annesi yaşıyormuş ama ben aylarca öldü biliyordum mesela. Benden kaynaklanan birşey değil ki bu.

Bu arada kesin olarak Havva diyemez miyiz?

saat

Kayıtlı Üye
Yani şimdi bunun sevgiliyi döndürmek için bir etkisi olmadığı, sadece sıkıntı vermek amaçlı bir şey olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Doğru muyum?

origanum

Yönetici
Bu büyünün en büyük özelliği rüyada yaptıgınız kişiyi iyi yada kötü görüyorsunuz. Bağlama-celp için yapılmaz sadece sıkıntı vermek ve hastanelik etme ölüm korkusu verme gibi azap veren birşeydir. Evet zamanında yaptım ve yaptığım kişiyle şöyle bir diyalog geçti;

- ya dün gece hastaneye kaldırdılar
-alla alla hayırdır
- ya gece bir anda kalbim sıkıştı ölüm korkusu geldi
-ciddenmi geçmiş olsun sebeb
-test yaptırdım kolestrol çıktı
- cidden geçmiş olsun çok üzüldüm

Yani şimdi bunun sevgiliyi döndürmek için bir etkisi olmadığı, sadece sıkıntı vermek amaçlı bir şey olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Doğru muyum?

Üyemizin de açıkça belirttiği gibi birisini hastanelik edip ona ölüm korkusu yaşatmak suretiyle sizi düşünmesi amaçlıdır. Sevgilinin seveceği nereden çıktı? Eğer ona ölüm azabı yaşatmak istiyorsanız uygulayabilirsiniz. Sadece hastanelik olduğuyla kalır o kadar. Ölmez de başka birşey de olmaz. Sevdiğiniz size ettiği yüzünden başına bu sıkıntının takdiri ilahi sonucunu geldiğini düşünüp yanınıza gelebilir. Ne halde olduğunu da rüyanızda görüp öğreniyorsunuz. Veya bir şekilde haberdar oluyorsunuz. Ama burada aslolan yaptığınız kişinin size aşık olması değil sıkıntı çekmesidir. Sıkıntının sonucu haber olarak size döner. Yeterince çektiyse vicdanı size dönmesini söyleyebilir bir ihtimal. Daha öteye gitmez yani sevgi sağlamaz, mutluluk vermez. Amacı yaptığından dolayı pişmanlık duyduğu ve eziyet çektiğini haber vermesidir size.
Bazı kelimeler konunun yanlış anlaşılmasına neden oluyor diye açık olarak yazdım. Umarım bu sefer yeterli olmuştur.

origanum

Yönetici

nowarosta

Kayıtlı Üye
Dua gördüğüm kadarıyla Arapça ve Arapçada önce anne ismi geçer.
Ya şedid el batşi bence fazla keskin hemde çok fazla, yaparken küçücükte olsa içinizde kötü fikir varsa veya haksızsanız geri tepme ihtimali yok denemez bile. :)

perihan

Banlı Kullanıcı
Duayı okudum ve uyudum sabah kalktığımda şöyle bir mail gelmiş;

"Ne olur daha fazla beddua etme çok kötü durumdayım."

Ertesi gece yine okudum. Bu sefer sabah kalktığımda upuzun bir mail atmış. Hayatının en büyük hatasını bana karşı yaptığını belirtmiş kısacası. Üçüncü günde yine upuzun mail atmış bazı sebeplerden dolayı o kişiyi engellemek zorunda kaldım. Engellemesem inanıyorum ki halen yazardı ve çok pişman olurdu. (Attığı mailler çok uzundu.) Yani dua kesinlikle işe yarıyor eğer gerçekten haklıysanız.

ruzucrezzaj

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kuvvetlidir. Kesinlikle ayrılmış sevgili için yapılmalı.

Neden ayrılmış sevgiliye yapmamamız gerekiyor? Beni sevdiğini söylediği halde annesinin lafına bakıp benden ayrılıyor? Onu çok sevdiğim halde bana bu hatayı yapıyor ve beni sevdiğini de bana söylerken? Bu durumda yapmamam mı gerekiyor ? Lütfen cevaplar mısınız ?

Erkek için okunacaksa bin, bayan için okunacaksa ibni olacak ve bu dua kalp sıkıştırıyormuş.

Erkek için okunacaksa ibni , kadın için okunacaksa binti kullanılır. Yanlış bilgilendirmeyelim lütfen. :banghead::banghead::banghead::banghead:

aida monroe

Kayıtlı Üye
Bunun etkisi hiç bitmiyor mu? Ya da diyelim ki sevdiğim bana döndü ama belli bir süre sonra ben istemiyorum. Geri dönüşü nasıl olacak bunun, madem bu kadar etkili?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bu arada ben denemedim , arkadasımdan alıntı yaptığım için öyle geçmiş oraya.
Şu an baska bir dua ile ilgiliyim o yüzden o bitsin, sonra bu duaya başlarım. Çünkü 2'si birden ters tepebilir.

Peki bu bir bağlama aşk etkisi mi yaratıyor? Bir de ilk yazılanı 660 defa sonra alttaki uzun olanı tek bir kez değil mi? Akşam deneyeceğim kesinlikle!:smash:

şeniz123

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle,

Ben bu duayı okumak istiyorum fakat şuan başlayamam zaten. Bu dua madem sevdiğimiz kişiye sıkıntı veriyorsa bizimle ilgili, pişmanlık duyup depresif hallere giriyorsa şayet, bize geri dönmesi gerekmez mi? Çünkü ortada bir pişmanlık sözü geçmekte. Sıkıntı veriyor derken, sevdiğimiz insanı öldürücek derece değildir umarım. Çünkü sevdiğim insanın ölmesini asla ama asla istemem, bu kadar yoğun sıkıntı da birşeylerin yapıldığını gösterir zaten mantıklı olursak. Kişi anlar işlemi. Herneyse, söylemek istediğim sevgi ile ilgili bir dua olmasa bile bu duadan sonra barışan arkadaşlar oldu mu sevdiği insan ile. Pişmanlığı varsayarsak. Bu dua kişinin gerçekleri de görmesini sağlıyor sanırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok güzel bir paylaşım ama çok kuvvetli diyorsunuz. Karşıdaki kişiye zararı çok olur mu ve kesin tutar mı? Deneyen var mı?

ninfa

Kayıtlı Üye
Bunu hristiyan olan birisi için okusam olur mu?

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
Ben denedim. Galiba psikolojik bunalıma girdi ve kötü oldu sonuc. Hatun face imi kurcalamış, eski fotolarımıza bakmış sonra bunalıma girince teyzesinin oğluyla beni arattı ve sadiyeden yani eski sevgilimden uzak durmamı istedi. Dedim sorun ne; ben her akşam gece 11-12 de yolunu kesiyormuşum falan. Ben hep o saatte evde olurum halbu ki. Çok şaşırdım acaba dedim hatun hayal mi görmeye başladı...

sezer18

Kayıtlı Üye
Ben bugün okudum. Simdiye kadar cok ask majisi denedim hic biri olmadi. Bakalim bu olacak mi herkesin yazdigi gibi.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
bBn daha önce acaba yanlış okudum da pek birşey olmadı. Mesela örnek veriyorum kızın adı sadiye, anne adı ise hasibe.

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN yazıyor ya onu şöylemi okumam lazım;

''Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM SADIYE BINTI HASIBE''

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
İnsan sevdiği kişinin saçının tek bir teline zarar gelsin istemez .
Ya aşık olduğunuza gerçekten emin misiniz siz ? Erkek arkadaşımla yaklaşık bir aydır ayrıyız fakat 6 gün önce bana ' Seni çok seviyorum ben , inş. inş. iyi olursun , senin varlığınla da mutluyum lan ben ' dedi ama gece yine tartıştık o ayrı bi durum tabi .
Bu konuyu açıp okumamın tek nedeni haksız yere terkedilmemdi , geri dönmesini çok istiyorum evet , konuyu açtığımda 1-2 yorumu okuduktan sonra duayı yazmak için elime kağıt kalem almıştım , okuyacaktım ta ki ;

Şimdi ben bütün sorulara cevap vereyim.
Birincisi bu bir büyüdür. Dua etmek başka belli bir sayıda bir şeyi tekrar edip, silaha dönüştürüp direk fırlatmak başka bir şeydir. Önce bunu bir anlayın, hür iradeye etki edebilecek her şey teknik olarak büyüdür bu konseptte. Ayrıca bunu sevdiğinize karşı değil asıl size zarar verene, size kötülük edene yapın. Bu okumanın karşıda yaratabileceği etkilerin farkında mısınız? Ayrıca siz bunu yaparken size de kötü şeyler olabilir, korkutulabilirsiniz. Ben size derim ki buna hiç girişmeyin. Ha cidden çok çok ciddi bir haksızlık oldu, sizin hakkınızı resmen gasp ettiler, size büyük kötülük yaptılar o zaman bir şey diyemem. Bu o size yapılanı geri de döndürmez, bu sadece o kötülüğü yapanın içinde inanılmaz acılar çekmesini ve pişmanlıklara girmesini sağlar. Yalnız dikkat edin ki, bu size göre bir haklılık olmasın. Zira gerçekten haklı değilseniz bu sefer hedefe yaşatacaklarınız gelir sizi bulur. Hem de en çabuğundan, en etkilisinden. Yani bence korkunuz daha ağır bassın benden size tavsiyedir. Çocuk işi değil bu. Hele bir de demişsiniz ki, benim şimdi bir sevgilim var ayrı değiliz ama ayrılabiliriz, yapsam mı? Oldu, yapın. Evde sinek gördüğünüzde de tank getirelim sineği onunla vururuz. Bakın bu dediğim gibi hakikaten size düşmanlık edene karşı bir okumadır. Belki bir çoğunuz bir hevesle kalktı yaptı bugün ama geri alabilirsiniz unutmayın. 660 kere okudunuz ya, daha fazlasıyla pişmanlığınızı sunun uygulamanın iptalini isteyin. Bazen 3. kerede de iptal edilir o ayrı bir konu.
Gelelim doğrusuna, burada hedefin adı sonra da hedefin annesinin adı söylenir. Bunu yaparken abdestli olun ve sonuna kadar, kesinlikle haklı olduğunuzda yapın.

Bu yorumu okuyuncaya kadar..
Ben her gün sevdiğim kişiye ' kendine çok çok dikkat et , yemene içmene dikkat et , yemek yememezlik yapma , terliyken soğuk su içme , terliyken klimalı ortama girme hasta olursun , sabah kalkınca aç karnına soğuk su içme , sabah birşeyler yemeden sakın işe gitme , soğuk suyla duş alma , bol bol meyve ye vitaminsiz kalma , gece yatarken üstüne muhakkak birşeyler al üşütürsün , işten çıkınca terli oluyorsun terin üstünde kurumadan hemen ılık suyla duş al , soğuk suyla duş alma hasta olursun yoksa ' diye söylemekten hiç bıkmadım , bıkmam da , üşütüp hasta olmasın diye neleri neleri düşünüyorum . Sırf size geri dönsün diye sevdiğiniz adama bu kadar azap çektirecekseniz hem onun bu kadar acıya layık olup olmadığını bi düşünün , hemde sizin ona layık olup olmadığınızı .
Benim burda bunları yazmaktan nerdeyse parmaklarım koptu ama bu yazdıklarımı okuduktan sonra bu duayı 7 gün boyunca okumaya çalışıp uykuya hasret kalmaya hevesliyseniz , yapabileceğim hiçbirşey yok .
Arkadaşımızın da dediği gibi ; Allah bile yarattıktan sonra karışmamış benim ne haddime.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...