Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qrcn

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsi indiğinde şeytanın tahtı denizin ortasında ters dönmüştür.Tabi ki bu iş bazı sınırları aşmış ayetel kürsiyle korunmak ne mümkündür özellikle dedenizin onca bilgisinden sonra ... Şeytan da secde edecektir ama kıyametin kopamasına az bir zaman kala yapacağı için kabul olunmayacaktır.Bak senin bağlı bulunduğun cinini onunda bağlı olduğu şeytanın bile tahtı bölyle alabora olabilir de ne bileyim oda secde edecek de döndürmeye çalış müslümanlığa.Kısacası kutluhana katılıyorum.
Ama inanıyorum mutlaka bir yolu vardır kurtulmanın

AğLan

Kayıtlı Üye
olabilir kitap yazmak çok zor bi iştir ama neden olmasın arkadaş doğuştan yetenek :D

Dret

Banlı Kullanıcı
Sevgili inanmayan arkadaşlar, inanmadığınızı bir kere belirttiniz nedir yani bu karalama çabası? Farklı hesaplardan kendime yazıyormuşum :) buyursun yöneticilerimiz inceler çoklu hesap var ise siler böylece seçilmiş kişi olan ben öyle diyorlar ya daha fazla zorunuza gitmemiş olurum :) kusura bakmayın içeride toplamam gereken bir kaç insan. Var bütünlük bu kadar olsun yarın gelişmeleri aktarırım :) iyi kalın..

gümüş

Kayıtlı Üye
sn kutluhan , ban yiyeceğinizi tahmin ediyorum raporlandiniz. Kişisel bilgi twitter adresini vermek ve imali da olsa küfür -argo dogrudan uzaklaştirilma nedenidir

ve sn ağlan: Sataşarak bu süreci siz başlattiniz
konu geçici bir süre için kilitlenmiştir- gerekli düzenlemelerden sonra tekrar açilacaktir.
Bu arada üyelerimizin forum kuralarini tekrar okumalarini ve kendilerine çekidüzen vermelerini tavsiye ediyorum

Konu tekrar açılmıştır
Katılımcılar kullandıkları lisana ve hitap şekillerine lütfen dikkat etsinler

iyi forumlar

Dret

Banlı Kullanıcı
Günaydın mabet, bugün dedemle görüştüm biraz rahatlattı beni ama yafit halen gitmiş değil. Ve dün eve baskın yapan arkadaşlarım bende kaldılar çok fazla alkol alıp sızmışlardı. Tabi çok ilginç gelişmelerde yaşadım, mügenin pizzama kattığı büyü yü rana yemiş ve dolayısıyla cin de ona musalat olmuştu rana ya musalat olan çinide gördüm, hepsini anlatacağım biliyorum merakla bekliyorsunuz fakat henüz kahvaltı yapmadım işlerimi bitşreyim anlatacağım . takipçilere duyrulur.

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Peki ranaya musallat olan ona nasıl etki ediyo ona kasten yapilmamıs sonucta. İlgimi cekti bir sey daha mesela siz duyuyozunuz sesini o yüzden iradenize daha hakimsiniz en azindan bu benim o yafıt in düsüncesi dersiniz. Ama normalde görevleri yönünde sürekli telkin veriyorlar degil mi yani size mügeyi övüp durması gerekirdi. Size kendi düsünceniz gibi algılatması. Bu durum cok gıcık insanın düsünme aktı da sekteye uğrar. İcimde kendiliğinden kurulan cümleler algıladığım oldu simdi bunlar benim düsüncem değil miydi kafama takildı açikçası. Aslında o sey büyünün nasıl bozulduğunu biliyordur görevlerinin bitmesine son bulmasına hangi insan davranısları sebep olur belki öğrenebilirsiniz

Dret

Banlı Kullanıcı
Ve işlerimi bitirdim başlayabiliriz :)

Sabaha kadar benim evimde içki içip zıkkımlanan Rana,Büyücü müge hanım.. Ve Cem (rana'nın nişanlısı) sızmalarına yakın bir zamanda yanlarında bulunayım ayıp olmasın diyerek balkonda kurdukları masaya oturdum . Müge'nin yaptıklarından bi haber o neşeli tavırları alkolünde etkisiyle zirve yapmıştı . Ona buna cin musalar ediyordu cadılık yapıyordu.. Mügeye bir oyun tapma kararı almıştım .. Bana, kendine aşık etme büyüsü yapmış ve büyüde görevli olan peri (Çin'in dişisi) bana aşık olmuştu ve ben bunu kullanmalıyım diye düşünüyordum tabi bir yandanda kurtulmaya çalışıyorum .. Konunun tamamını okumayanlar için özet olsun diye giriyorum merak eden okusun. Neyse bir oyun oynamaya karar verdim ve cin çağıracağımızı bunun eğlenceli olacağını söyledim , müge panik olmuştu diğerleri oley eğlenceli olacak modundaydı . Ben lise yıllarımda yurt dışından cadı tahtası diye birşey getirtmiştim kilerde duruyordu hala ve açıkcası o zaman çalışmamıştı ruh çağırdıkları bir tahta .. Herneyse el ele tutulalım enerjimiz gerek falan diyordum halbuki çinim yafit o küçük kız çocuğu gülmesi ile eğlenceli olacağını biliyor iyi dalga geçeceğim ve mügeyide benden kıskandığı için hoşuna gidiyordu.. Kısaca cadı tahtası üzerinde harfler bulanan ve yuvarlak hareket aletiyle sorulan sorulara gidip gelerek cevap veren birşeydi.

kıvep

Banlı Kullanıcı
En heyecanlı yerınde anlatımı neden kestin, sonra ne oldu?

Dret

Banlı Kullanıcı
kusura bakmayın, birşeyler çıkıyor yarım kalıyor , birazda merak edin :)

devam edelim öyleyse,

düzeneği kurmuştuk,ele ele tutuştuk enerji sinerji felan fıstık, yafite anlaştığımız işareti çaktım oda artık sıradanlaşan çocuk gülmesini yaptı.. anladım tamam diyordu.. evvet arkadaşlar hazırsak başlıyoruz, hula hop tereyalı ballı ekmek.. ey cin geldiysen evet'e git. (hula hop demedim tabisi saçmaladım işte birşeyler :) ) öyle bir hızla evet'e gitti ki orada olanlar içkiyi fazla kaçırdık baksana abi modundalar.. yok yok hayal bu felan.. sonra bir işaret daha çaktım yafite.. elimle hızlıca çember çizdim oynat diyorum hızlıca.. oda yine güldü.. anında bir deli oynuyor ki o alet.. evet hayır harfleri geziyor.. rana korkudan şoka girdi.. cem ranayla ilgileniyor.. kaldık istediğim gibi mügeyle.. mügede ne yapacağını şaşırmış ama kızgın gibi bir bakışı var.. ee müge dedim ne soralım.. bilmem diyor.. okey be sorayım birşeyler. geçmişi okuyabiliyormusunz.z sevgili cin.. evet'e götürmeden önce dlei bir şekilde dönderdi korkutma baksatlı.. sonra yavaşca evet'e çekti.. şimdi soracağım sorulara doğru cevağ verecekmisin tekrar harfleri gezip evet'e gitti. yafit'i görüyorum uzaktan böyle yüzgeç gibi ellerini kaldırıyor ve bir sağ bir sol çekiyor uzaktan oynatıyordu.. mügeye dedim ee geçmişi bilebiliyor ne yapalım ne soralım demeye kalmadı yafit kendi kendine birşeyler yazmaya başladı.. müge yazdı müge korkudan ayy benimi söylüyor .. ayy çok korkuyorum.. ne yaptığından habersiz.. cinleri oyuncak etmiş zaten kendi..şimdi korkuyordu.. oynamaya devam ediyor.. cadı ! cadı ! cadı ! sürekli bu harflere gidiyor ve bunu yazıyordu... cadı müge cadı müge ... büyücü müge ... dedim ne oluyor müge sen büyücümüsün.. cadımısın.. susuyor.. yafit'e soruyorum tahtadan, ne büyüsü ne cadısı ? başlıyor anlatmaya mügede görüyor yanımda harfleri okuyor.. sana büyü yaptı, o bir cadı .. sonrasında gülmesini tahta üzerinden de devam ettiriyor ve hahaha.... anlammsız kelimelere gidiyor.. müge doğrumu bunlar ? bana niye büyü yaptırdın.. yafit oynatmaya başlıyor sana aşık sana aşık.. tekrar tekrar.. tam eğlenceli kısmına glemişti ki.. müge'nin astımı vardır, krizi tuttu.. gönder şunu diye ağlamaya başladı.. yafite işareti çaktım.. ve o sinir bozan ergen gülümsemesi hihihiihhhahah .. birşeyler yapmış oluyor yollamak için.. yafit kesiyor sözde :)) çantadan astım tüpünü cem çıkardı bana verdi.. nasıl birşey bu ya diyordu.. ranada kendine gelmiş olanlara herkes şahit oluyor mügenin cadı olduğunu büyücü olduğunu cümle alem öğreniyordu.. sabaha karşı olan bu olayda alemlerini yarıda kesen kafadarlar bir bir yollandılar.. alkollü oldukları ve yaşadıkları olaydan ötürü arabayı ben alıp bunları tek,tek evlerine paket edip götürdüm.. eğlenceli bir gece olmuştu benim için.. yılların intikamıyla bir günde zirve olmuştum, ve bu işi sevmiştim..

Dret

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar, dedemin beni rahatlattığını söylemiştim.. geceden sonra dedemin yanına gittim, yanında eski dostları bulunuyor ve bu işin piri insanlar olduğunu öğreniyorum.. anlatıpta sıkmak istemiyorum size ayrıntıları fakat o üç dede daha bana bir takım sözler söyleyerek tütsüler yakarak yafit'i benden uzaklaştırdılar.. sonradan öğreniyorum ki.. göndermişler.. ben sevinemedim yafit iyi biriydi beni koruyordu zarar vermek yerine.. sonra dedeme dedim ee ne oldu şimdi ona, oğlum üzerindeki büyüyü çözdük o artık özgür kaldı gider divanına. senle bir işi kalmadı artık dedi. öldümü dedim.. tevfik deden senin iyiliğin için onu öldürmeye kadar yaktı fakat öleceğini anlayınca bırakmak zorunda kaldı seni dedi, böylece büyü bozulmuş ama ben yafit'i merak ediyorum ve ona çok alışmıştım.. dedim.. o şuan nerede bana geçen gün tasın içinde divanlarını göstermiştin, şimdi de gösteremezmisin... çok ısrar ettim.. olmaz olmaz diyor en sonunda ikna ettim.. peki dedi peki.. yine aldı bir bakır veya gümüş tas sürahi ile içerisine okunmuş su boşalttı gel çocuğum dedi, okumaları yaptı.. suya bak.. dedi, ben baktığımda yafit oradaydı... çığlıklar duydum acı çığlıklar atıyordu.. ve önünde yine aynı mahluk ! siyah deniz atı forumundaki büyük iblisin sağ kolu.. yatif'in kafasını bir kayanın üzerinde tutuyor ve elinde iki uçlu mavi alevler saçan keskin ve devasa bir eski savaş baltalarını andırır bir alet.. yafit'e doğru işaret ederek perdeli ele benzer organını kaldırdı sana verilen görevi yapmadın, tat bakalım cezanı ! yafit ağlıyordu sadece.. anlayamadığım bir takım şeyler söyledi.. ve devasa mavi alevler saçan balta yafitin boynunu vuruyor ve koparıyordu.. yafit buharlaşarak kayboldu.. ve ben ne yapacağımı bilemez durumdayım şuanda.. arkadaşlaramı üzüleyim.. yafitin benim yüzümden ölmesinemi.. ama en çok mügenin yüzünden.. bana aşık olmasını ben söylemedim.. keşke yapsaydı :(

Dret

Banlı Kullanıcı
öldümü şimdi.

Evet, malesef ama ranaya musalat olan çinide gördüm onla konuşuyorum ve yafit'in arkadaşıymış Buda dişi arkadaş olduk , baya sohbet ediyoruz ve onu kurtaracağıma söz verdim :) bununda görevleri aşık etme üzerineymiş ama yafitden daha güçlü bişey anlattığına göre. Negatif yetenekleri ile pozitifler eşit , kocayı karıdan ayırma , iyi şans , kötü şans vs gibi şeyler yapabiliyormuş , eğer onu kurtarırsam benden birşey iste dedi :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Sonun hayırlı olmucak söylim :d belki tuzak tuzağa çekmesinler. battıkca batarsın doğru yolda gidiyorum sanarsın bi bakmışın batmışın dönüşün olmaz boş ver bu yenisinin dini ne bari müslüman bul sorun olmaz :D kötü değil müslümanlar korkutmazlar hiç zorunda kalmadıkca nadır gozukurler insanlara en iyileri mümin bul :D gerçekten öldüyse öbürü bari müslüman yapsaydın şimdi cehenneme gidecek. müslüman gruplara katılsaydı birşey yapamazdı o onu öldüren cin korurlar müminlerde çok güçlü.

Dret

Banlı Kullanıcı
Sonun hayırlı olmucak söylim :d belki tuzak tuzağa çekmesinler. battıkca batarsın doğru yolda gidiyorum sanarsın bi bakmışın batmışın dönüşün olmaz boş ver bu yenisinin dini ne bari müslüman bul sorun olmaz :D kötü değil müslümanlar korkutmazlar hiç zorunda kalmadıkca nadır gozukurler insanlara en iyileri mümin bul :D gerçekten öldüyse öbürü bari müslüman yapsaydın şimdi cehenneme gidecek. müslüman gruplara katılsaydı birşey yapamazdı o onu öldüren cin korurlar müminlerde çok güçlü.

Çok üzüldüm yafit için, benim için kendini yaktı.. Bu yeni hanımefendi 321 yaşında dediğine göre hindu ve fazla güven vermesede ki bir cine nasıl güvenebilirsin ki ? Insanlara güvenemezken .. Biraz önce geldi karşıma adı lizula bu arada baya sohbetten sonra o benden bir dileğin varmı sözünü hatırlattım ve şimdi istiyorum sana güvenmem için bu gerekiyor dedim . İstediğin şeyin olup olmadığını bugün yarın anlarım aşk ile ilgili yine ve ama beni hiç tanımayan birisi olurum dedim olur dedi bakalım bekliyorum :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
nerden biliyorsun belki numara yaptılar :D hiç bir sözlerine güvenme heryerde geçer %99.99 yalan atarlar ya ama sende ne ballısın resmini koysana ne var sende bu periler sana aşık oluyor :D

Dret

Banlı Kullanıcı
nerden biliyorsun belki numara yaptılar :D hiç bir sözlerine güvenme heryerde geçer %99.99 yalan atarlar ya ama sende ne ballısın resmini koysana ne var sende bu periler sana aşık oluyor :D

Çalık oldu demedim ki , bir başkasına ben platoniktim onda bir deneme olacak. Ve işte yarın bugün nlarım yalan söyleyip söylemediğini çünkü diyor kız sana gelecek !

Dret

Banlı Kullanıcı
Çıplak bir kadın vücudu, sadece göğüsleri normal bir insanda olanagacak kadar büyük. siyah gri kanatları var ayakları ise dev bir Kartal,Şahinin ki gibi ve pençeleri var ayaklarında.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Hangi dine mensup budamı yahudi ? buda o öbür periyi öldüren bunuda görevlendirmesin bu daha kötü öbürü iyiydi şekil olarak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...