Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dret

Banlı Kullanıcı
hayır ya kibarca sor :D harbi çok merak ediyorum yiyiorlarmı yoksa bismillah çekincemi dönüşüyor çünkü çok hikaye duydum sofları 4-4lük bismillah çekince pisliğe dönüşüyor pislik yiyolar bizemi öyle gözüküyor yoksa bismillah deyincemi oluyor :) sorarsan bismillah deme kaçar :D besmele de .

Smokinim i giydim ve konuşmaya başladı zaten kendisi hom hom aheey asa aa böyle birşeyler diyordu ve dedim ki yafit sana birşey sana birşey soracağım .. yine o sinir bozan gülümseme insanın içini ürpertiyor aslında .. Sor sor dedi şimdi sen ne işe besleniyorsun balık iskeletleri ile ben : balık iskeleti ne ? Ha tmam tmam kılçık yani . Evet..

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Peki insanın aklından gecenleri okuyabiliyorlar mı ya da iradene bi etkisi oluyo mu. Bir seyi aslinda yapmak isteyip yapmama gibi

Sonuçta korkuların ve sevinçlerin dışına bir enerji olarak yansıyor. Bunu görmeleri zor olmayacaktır. Birçok ghost box seansında (Ölülerle modifiye radyolar üzerinden konuşma) tanık oldum. Üstelik ne zaman bir cin yaklaşıyor diye düşünsem çıtırtı olur evde ve tuvalete girerken ışık gidecek sanırı mdiye hissettiğimde ışık yanıp söner ve birkaç kere de elektrikler kesilmişti. Dürüst olmak gerekirse tuvaletimi yapmadan döndüğümü bilirim :D 5 dakika sonra tekrar gittim tuvaletimi yaptım elektrikler geldi. Olay korkuda bitiyor. Korkarsan sürecektir. Ne düşünürsen düşün ama korkuyu düşünme derim ben

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Smokinim i giydim ve konuşmaya başladı zaten kendisi hom hom aheey asa aa böyle birşeyler diyordu ve dedim ki yafit sana birşey sana birşey soracağım .. yine o sinir bozan gülümseme insanın içini ürpertiyor aslında .. Sor sor dedi şimdi sen ne işe besleniyorsun balık iskeletleri ile ben : balık iskeleti ne ? Ha tmam tmam kılçık yani . Evet..

Allah hakkındaki görüşünü sorabilir misin zor durumda kalmayacaksan eğer bu bazı şeyleri açıklayacak

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Sorarmısın bir ayet sure veya bişi varmı böyle bizede aşık olması için başka dişi perilerin yoksa kendileri beğenirsemi geliyor? çok istiyorum :D

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Sorarmısın bir ayet sure veya bişi varmı böyle bizede aşık olması için başka dişi perilerin yoksa kendileri beğenirsemi geliyor? çok istiyorum :D

Gabriel bu dünya çok farklı hani öyle bir ortam ki girdiğinde çıkamayacaksın ve alışması, öğrenmesi çok zor bir ortam. Bu 2. bir hayat olacak ve emin ol orası buradan daha fazla pislikle dolu. Ne yasası var ne bişeyi. Kaybolur gidersin çalarlar aklını fikrini CANINI sonra doktorlar komaya girdiğini söyler ama bir daha uyanamazsın bedenine kavuşamadığın için. Abartmıyorum bunlar sonraki aşamalar ama işte şunu da yapayım şunu da deneyeyim dersin en son batağın içinde bulursun kendini. Güvenmediğin duaları okuma, cin isimleri zikretme. Özellikle ibranice duaları kesinlikle okumaya çalışma. Bu işe girmek istiyorsan da öyle pat diye dişi bir cin bulamazsın ya o seni bulur çakralarını açarak perdelerini kaldırır ya da sen uzunca bir birikim ve üstün bir güçle hükmedersin. Çok karmaşık ayrıntıya inmek istemiyorum şimdi 14 yaşındaki kuzenim de bu konuyu okuyor. Etkilenirler kolayca. Anlayacağın aman abi bulaşılmaz..

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
allah dedim çığlık attı susuyor.

yapma ya, zulüm kardeş sen femde (cemaat dershaneleri) tanıdık birilerin varsa onlarla konuş. Ne kadar cemaatle uğraşmanı istemesem de onlardan iyi bilen hüddam sahibi kişiler çıkıyor. Çok da çağırma yanına şu mereti. Aman evladım cıs yapar :sifone:

Dret

Banlı Kullanıcı
Peki insanın aklından gecenleri okuyabiliyorlar mı ya da iradene bi etkisi oluyo mu. Bir seyi aslinda yapmak isteyip yapmama gibi

Oldu mesela bugün tüm mesajları takip ettiysen görürsün zaten bu soruların cevaplarını. :) ama genede vereyim gece uykudan uyandım ve o vardı içeriden geldi ve bir takım sözler söyleyip beni uyku haline geçirdi. Ben zihin okuma yani niyet okuma konusunu dedemden dinlediğim kadarıyla bazı cinler gelenin nşyetini zihnini okuyarak söyleyebiliyormuş.

Dret

Banlı Kullanıcı
@Kutluhan bunlar tehlikeli konular :) cinden korkmadım bu kadar :) anladın sen

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
@Kutluhan bunlar tehlikeli konular :) cinden korkmadım bu kadar :) anladın sen

Aslında senin durumda iblisin alt kollarındaki anlaşmalı bir medyumun sağ kolu olan o kız arkadaşın diyeyim sana, o var işre :D Düşman olduğu belli. Ben daha açılmadığım için çok fazla etrafımdaki varlığın (Varlıkların) da hayır mı şer mi olduğunu da bilmiyorum ne kadar b*ktan bir durum olduğunu sen düşün :willy_nilly: Bu arada eğer görevini yapıp büyüdeki işlevini yerine getirirse ve ifrite bilgisini verirse onlar onu besliyorlar. Eğer yapmazsa cezalandırılıyor. İfrit de o gün çok hasılat yapılmışsa babalarının tahtında o gece oturabiliyor mesela bu tür ödüller var. Azula da o piramit sisteminin ifriti sanırım ve cinlerin çoğu kandırılma, korkutulma yoluyla çalıştırılıyor. Anlayacağın şerefsiz her yerde var. Başındaki cin büyük ihtimalle saf ve zayıf. Bu yüzden güzel bir deneyim oluyor senin için. İlerde görevini yapmadı diye onu öldürürlerse yeni geleni şimdiki gibi olmayacaktır. :(

Dret

Banlı Kullanıcı
Aslında senin durumda iblisin alt kollarındaki anlaşmalı bir medyumun sağ kolu olan o kız arkadaşın diyeyim sana, o var işre :D Düşman olduğu belli. Ben daha açılmadığım için çok fazla etrafımdaki varlığın (Varlıkların) da hayır mı şer mi olduğunu da bilmiyorum ne kadar b*ktan bir durum olduğunu sen düşün :willy_nilly: Bu arada eğer görevini yapıp büyüdeki işlevini yerine getirirse ve ifrite bilgisini verirse onlar onu besliyorlar. Eğer yapmazsa cezalandırılıyor. İfrit de o gün çok hasılat yapılmışsa babalarının tahtında o gece oturabiliyor mesela bu tür ödüller var. Azula da o piramit sisteminin ifriti sanırım ve cinlerin çoğu kandırılma, korkutulma yoluyla çalıştırılıyor. Anlayacağın şerefsiz her yerde var. Başındaki cin büyük ihtimalle saf ve zayıf. Bu yüzden güzel bir deneyim oluyor senin için. İlerde görevini yapmadı diye onu öldürürlerse yeni geleni şimdiki gibi olmayacaktır. :(

Bu mügenin kendisi ifrit gibi birşey evlendi çocuğu var hala daha bırakmıyor peşimi . Şimdi balkonda zıkkımkanıyorlar cadı mügenin şapkın iksirleri ile..

AğLan

Kayıtlı Üye
dostum arkadaş seçilmiş kişi onu seçmişler seçilmeden pek olmaz bu işler adam dedesini herkezi geçmiş kainatın kuralları delmiş adam resmen :D

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Bu mügenin kendisi ifrit gibi birşey evlendi çocuğu var hala daha bırakmıyor peşimi . Şimdi balkonda zıkkımkanıyorlar cadı mügenin şapkın iksirleri ile..

Sana bişey diyeyim mi anlattıklarımı mügeye ilet sanırım nasıl bir belaya bulaştırdığının farkında değil seni ama kenara çek ciddi ciddi söyle deli yerine koymasınlar seni. Anlattığında bunların kaynağını öğrendiğinde o da bırakacaktır. Ve cin mektubunu sakın yanında ayırma bu işi yaparken belki kendisi medyum bile olabilir. Bİr önerim daha var ama bu da onun ailesine zarar verir sen en iyisi konuşmayı dene ya da cininle konuş mügeye musallat olsun

Dret

Banlı Kullanıcı
Sana bişey diyeyim mi anlattıklarımı mügeye ilet sanırım nasıl bir belaya bulaştırdığının farkında değil seni ama kenara çek ciddi ciddi söyle deli yerine koymasınlar seni. Anlattığında bunların kaynağını öğrendiğinde o da bırakacaktır. Ve cin mektubunu sakın yanında ayırma bu işi yaparken belki kendisi medyum bile olabilir. Bİr önerim daha var ama bu da onun ailesine zarar verir sen en iyisi konuşmayı dene ya da cininle konuş mügeye musallat olsun

Büyünün görevlisi hala ben yönlendirirsem gitmezki gidemez yani hesap verdiği ifrit boynunu vururmuş.konuşmayı denemekmi hala beni sevdiğini bile anlamamazlıktan geliyorum :) kendine birşey yaparsa duramam vicdan azabından .

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Büyünün görevlisi hala ben yönlendirirsem gitmezki gidemez yani hesap verdiği ifrit boynunu vururmuş.konuşmayı denemekmi hala beni sevdiğini bile anlamamazlıktan geliyorum :) kendine birşey yaparsa duramam vicdan azabından .

Ona müslüman olmayı öğret yanına bir ışık belireceğini söyle bunun onu koruyacağını söyle yol boyunca besmele çeksin ve kabeye gidip hemen diğer müslüman cinleri bulmasını söyle. İkna edebilirsen kendini de kurtarırsın onu da. Ve inan bana korunacaktır yol boyunca. Sana da birşey olmaz yeter ki onun kılığına girip gelebilecek diğer şeytanlara kulak asma. Onu ikna etmelisin bak çok önemli, boynunu da kimse vuramaz. Cehennemin onlar için de var olduğunu söyle. İnandırabilirsin

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Ona müslüman olmayı öğret yanına bir ışık belireceğini söyle bunun onu koruyacağını söyle yol boyunca besmele çeksin ve kabeye gidip hemen diğer müslüman cinleri bulmasını söyle. İkna edebilirsen kendini de kurtarırsın onu da. Ve inan bana korunacaktır yol boyunca. Sana da birşey olmaz yeter ki onun kılığına girip gelebilecek diğer şeytanlara kulak asma. Onu ikna etmelisin bak çok önemli, boynunu da kimse vuramaz. Cehennemin onlar için de var olduğunu söyle. İnandırabilirsin
Müslüman olacağını sanmam kabilesi kötü zaten %1 ihtimal belki :D

AğLan

Kayıtlı Üye
:D kutlu zulümtaşı aynı pc bece kendi yazıyor kendine cevap veriyor eski vakalardan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...