Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dret

Banlı Kullanıcı
Deden özel birisi ama sen de onu korumalısın yaşlılık ya birşeyler görür birden kalbine birşey olur. Umarım böyle birşey yaşamaz. Cin mektubu da Hz. Muhammed'in birisinin rahatsızlığı üzerine yazdırmış olduğu bir mektuptur ve rivayete göre öyle kahrolmuştur ki o cinler, peygamber daha sonra o mektubu evinden kaldırmasını söylemiştir hasta kişinin. Ama özellikle türkçeleştirmeye çalıştım mektubu. İçeriği müslümanlar için, müslüman değilsen başka bir yol dene bence çünkü mektubun bir kısmında şu tarz birşey var: "O müminden uzak durun, inanmayanlara ve bana kullak etmeyenlere musallat olun." Bunların dışında benim sana bir sorum olacak şimdi :D Hiç onu gördüğün zaman evde kötü bir koku oluyor mu, üzerinde bir ağırlık oluyor mu

Koku konusunda ilginç bir kokusu var kötü bir koku değil nasıl dieyim bebek kolanyası gibi keskin olmayan hoş bir saçıyor , ağırlık değilde kulaklarımda uğultu oluyor zaten geldiğini ya 5 yaşında bir kız çocuğunun gülmesi şeklinde belli ediyor yada çıngırak sesi çıkarıyor. Tamam attım bir kenara dediğim gibi sanılırım dedeme .

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
ilginç genelde negatif olanlar kötü koku saçar özellikle keçi pisliği veya azgın tekeyi bilirsiniz iğrenç sidik kokusu gibidir, daha çok dışkıya yakın bir koku. Ben böyle bir cevap almadığıma sevindim belki o cin de kandırılmış iyi bir cin olabilir. Güzel kokunun sebebini buna bağlıyorum. Ama unutma ki isimlerini doğru vermezler ve çok yalan söyleyebilirler, belki bir dişi bile değildir o. En kısa zamanda kurtulman dileğiyle

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
bişi sormanı isticem ama kızarmıki :D genelde hep köylerde hikayaler olur boyle ormanın içinde fln 4-5 kısı sofrada 4-4 lük geçen insanı davet ederler buyur gel derler oturunce bismillah diyince yemekler pisliğe dönüşür acaba pislikmi yiyiyorlar yoksa bismillah diyincemi dönüşüyor biri yese pislikmi yemiş olcak ?

Dret

Banlı Kullanıcı
ilginç genelde negatif olanlar kötü koku saçar özellikle keçi pisliği veya azgın tekeyi bilirsiniz iğrenç sidik kokusu gibidir, daha çok dışkıya yakın bir koku. Ben böyle bir cevap almadığıma sevindim belki o cin de kandırılmış iyi bir cin olabilir. Güzel kokunun sebebini buna bağlıyorum. Ama unutma ki isimlerini doğru vermezler ve çok yalan söyleyebilirler, belki bir dişi bile değildir o. En kısa zamanda kurtulman dileğiyle

Bir bi************ual çinim eksikti oda oldu artık gözüm açık gitmem ... Evet bak kandırılma konusunda seninle aynı fikşrdeyim iyi biri olabilir ve çok yalan söylediklerini hep duyarsın dedemden

Dret

Banlı Kullanıcı
bişi sormanı isticem ama kızarmıki :D genelde hep köylerde hikayaler olur boyle ormanın içinde fln 4-5 kısı sofrada 4-4 lük geçen insanı davet ederler buyur gel derler oturunce bismillah diyince yemekler pisliğe dönüşür acaba pislikmi yiyiyorlar yoksa bismillah diyincemi dönüşüyor biri yese pislikmi yemiş olcak ?

Dedemden duyduğum bir çok hikayeler var tabi ki, ve cinlerin bir kısmının hemde büyük bir kısmının bekide hepsinin hayvan dışkılarıyla beslendiğini onsan hep dinledim. Ve insanlarla dalga geçmeyi sevdiklerinide biliyorum o zaman bu anlatılan gerçek bir hikaye olabilir .

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Bir bi************ual çinim eksikti oda oldu artık gözüm açık gitmem ... Evet bak kandırılma konusunda seninle aynı fikşrdeyim iyi biri olabilir ve çok yalan söylediklerini hep duyarsın dedemden

Deden baya iyiymiş ya :) Ama ne özelliklerini seviyorum biliyor musun ne kadar yalancı da olsalar insanlar gibi değiller tek söylemede anlıyorlar, salağa da yatmıyorlar hiç. En önemlisi de ders alıyorlar. :beta1:

Dret

Banlı Kullanıcı
@Gabriel mesajın başını kaçırmışım, gel diyince gelmiyor ki her zaman zaten tam olarak ne soracağım tesek yiyormusunuznu diyeyim :)

Dret

Banlı Kullanıcı
Deden baya iyiymiş ya :) Ama ne özelliklerini seviyorum biliyor musun ne kadar yalancı da olsalar insanlar gibi değiller tek söylemede anlıyorlar, salağa da yatmıyorlar hiç. En önemlisi de ders alıyorlar. :beta1:

Ve dinlemeyi biliyorlar sen konuştunmu saygıyla dinliyorlar senin cin deneyimin olmuş anlaşılan :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
@Gabriel mesajın başını kaçırmışım, gel diyince gelmiyor ki her zaman zaten tam olarak ne soracağım tesek yiyormusunuznu diyeyim :)
hayır ya kibarca sor :D harbi çok merak ediyorum yiyiorlarmı yoksa bismillah çekincemi dönüşüyor çünkü çok hikaye duydum sofları 4-4lük bismillah çekince pisliğe dönüşüyor pislik yiyolar bizemi öyle gözüküyor yoksa bismillah deyincemi oluyor :) sorarsan bismillah deme kaçar :D besmele de .

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Yakın ama üst kısımda renkli pulları altı aynen fakat sonraki dumanlar yok ve yüzü gerçekten güzel ve üstünde göğüs kısmı tamamen açık altını çevresini pullar kaplıyor belden yukarısı aynen çıplak renga renk .. Ama yakın resmetmişler :)
aşık oldum :D cübbeli ahmet hoca ve bir çok hoca cinlerin eşlerinin çok güzel olduğunu söyler perilerin cennet hurisi gibi. anlattığına göre baya güzel etkilendim. yerinde olsam bırakmam ama yahudi dedin dimi seni belki dinden çıkartmaya soğutmaya çalışıyor olabilir.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ve dinlemeyi biliyorlar sen konuştunmu saygıyla dinliyorlar senin cin deneyimin olmuş anlaşılan :)

Pek sayılmaz aslında korunma aşamasındayım. Biraz daha güçlenmek içni bekliyorum şimdilik sadece rüyalar, seslerin ötesine geçmelerine izin vermiyorum bazen görüntü olmuyor değil aslında ama anlatmak istemiyorum şimdi izleniyorum çünkü :) Bu arada diğer mesajını gördüm sakın ne olursa olsun diye düşünme emin ol başarmaya inandığın zaman başarırsın. Sadece bunu gerçekten iste şu anda bize bunları anlatıp bunları okuman demek onun da okuması demektir. Kendine dikkat et eğer senden haber alamazsak ben aşamaları hızlandırıp bir an önce temasta bulunup dostluklar kuracağım oradan çözmeye çalışırım :D Umarım kolay yoldan hallolur

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Peki insanın aklından gecenleri okuyabiliyorlar mı ya da iradene bi etkisi oluyo mu. Bir seyi aslinda yapmak isteyip yapmama gibi

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Ben bir periyle evlenmek isterim ama sıkıntılar fazla :D iyi olup olmadığını amacının ne olduğunu bilemezsin ne yapacağı belli olmaz hiç sorun olmasa güzel olcakta işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...