Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dret

Banlı Kullanıcı
Aslında hepsi negatif ve toplandıkları divanları aynımış hangi din olursa olsun hesap verdikleri büyük iblis orada ödül veya cezalarını alıyorlar.

John Constantine

Kayıtlı Üye
bildiğim kadarıyla müslümanlarının bu işlerde eli eteği yok ve sataşılmadığı zaman birşey yapmıyorlar ama ne kadar doğru bilmem böyle şeylerle pek ilgim yokturda :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
O ödül ceza iblise hizmet edenlere veriyor iblis mümin olanlara bulaşamaz allah izin vermez ve her grup kavimin liderleri var padişahları var sanmam ama başları iblis kötülük konusunda insanlardada kabil baş ilk cinayeti o işledi insanlarda yoksa iblisten güçlü ifritlerde var. bu kavimler grupların bağlı olduğu padişahlar var toplam kaçtane bilmiyorum 10 gibi bi rakamda padişah var bu padişaha bağlı 40 50 tane kabile var çok garip işleri var ben çok meraklıyım böyle cinle ilgili şeylere periyle arakdaş olmak istiyorum hemde çok ama belki kötüsü çıkar bişi fln yapar diye korkuyorum hiç cin görmedim veya varlık korkarım kesinde iyi bir peri geleceğini bilsem hemen denicem.

Dret

Banlı Kullanıcı
Günaydın :) çok ilginç gelişmeler olmuş durumda ..

Dün bir Dilek hakkı sunan lizuladan küçükten beri hoşlandığım bir bayan olan ama benide birkez görmüş olan ama ben onu o görmeden görüyor idim :) öle birisi bu.. Onu bana aşık etmesi ve yollamasını istemiştim kadının adı ipek ve bu sabah lizula geldi ve hazırmısın onu getireceğim sana bugün dedi.. Bakkalım bekliyorum nasıl getirecek bizi bizi bir araya .

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Bende bir periyle arkadaş olmak istiyoru ama bir yolu varmıki :S

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Zulümtaşı İslam büyükleri cinlere güven olmayacağını ve onlarla uğraşmamamız gerektiğini öğütlemiştir. Ama sizin kararınız... Bence bir an önce ayet el kursu ve felak nas ile kurtulmaya bakın zararları çok olur ALLAH (C.C) muhafaza etsin

Dret

Banlı Kullanıcı
Ekmeği almak için kapıyı araladım her zaman ki gibi kapıcımız ekmek torbasına gazeteyi ve ekmekleri koymuştu, çıkarıp ekmekleri masaya koydum ve çayı demlemeye bıraktım o arada gazeteye bir göz atayım derken gazetenin arasından yere bir tam sayfa el ilanı düştü Çağlayan Ve dağ devirenden eşsiz daireler , bizimle görüşmeden ev almayın diyordu. Evet tamda ihtiyacım olan şey ev arıyordum ve fiyatı cazip geldi , ilanda ofisimize bekliyoruz hafta sonları açığın diyordu , lizula hiç ortalarda görünmüyor varlığını belli etmiyordu. Kısa bir yolculuğun ardından satış ofislerine vardım kapıda bir bey karşıladı ismim Muammer satış temsilcisiyim buyrun şöyle maketlerimizin olduğu kısıma geçelim siz buyrun masaya geçin oturduk masaya ne içersiniz çay kahve ice tea .. Soğuk çay iyi olur.. Değil mi efendim bu sıcakta anca , klimayı artırabilşrim isterseniz.. Yayır haır teşekkürler böyle iyi.. Ben gazete ilanınızı gördüm projenizin konumu ve lükse göre makul fiyatlarınız ilgimi çekti , ideğil mi efendim aklın yolu bir biz eşikler uzun zamandır bu işteyiz ve en kaliteli ve uygun projeleri yani lüksü ucuza almayı Çağlayan şan başka firmalar sağlanamıyor emin olun, hatta dediğim gibi eşim ( hayatım bakarmıştın.. Eşine sesleniyor . Satış temsilcisi olarak yıllardır buradayız ve bizde bu projeden ev aldık.. Hoşgeldiniz diyen eşini gördüğümde elim ayağım çözülmüş konuşamaz olmuştum beyefendi, beyefendi iyimisiniz .. Evet evet sıcak rahatsız etti biraz klimayı artırabilirmisiniz Muammer bey.. Tabi efendim, hemen.. (Elimi ayağımı birbirine sokan şey Muammer 'in hayatım diye çağırdığı gelen kadının Ipek olmasıydı.. Lizula sözünde duruyormuydu yoksa o broşürü omu gazetenin arasına sıkıştırmıştı sorular birbirini kovalıyor ve şok üstüne şok yaşıyordum..

Dret

Banlı Kullanıcı
Az önce daireyi göstermesi için Muammer eşinebsöyledi kendisini patronları başka bir iş ile görevlendirmiş , benim için iyi olan bu duruma sevinmedim desem yalan olur.. Ipek sizin arabanızlamı gidelim bende götüre bilirim dedi ben benimkiyle gideriz siz bana yoku tarif edin .. Neyse yollandık ve yolda ona beni hatırladınızmı ipek hanım dedim, :) hayır ama nerden ? Tabi siz hatırlayamazsınız aynı sitede oturuyorduk ve çok gençtik o zaman çocukduk hatta yakar top oynardık saklambaç oynardık :) sizle farklı bloklarda ama aynı katlardaydık şimdi hatırlarınızı.. Hatta annenizde annem görüşüyordu iyi arkadaşlardı ama siz taşındınız ve başka şehirde gittiniz yok canım tesadüfün bu kadarı.. Siz ciddimisiniz bu dedikleriniz hangi sitede oluyor ? Begonya c bloktaydınız bense d blokda .. Şuanda hayretler içerisindeyim.. Derken vardık inşaat alanına tıpkı çocukluğumuzdaki gibi diyorum ben .. Site düzeni aynı.. 4 blok a-b-c-d .. Bir tek isim farklı .. Kaderin cilvesine bakın :) hangi cepheleri görmesi tercihiniz ? Siz burada çalışıyorsunuz uzun yıllardır ipek hanım tecrübe sizsiniz en iyisi size komşu olmak :) biz c bloktayız son kat.. Öyleyse c blok son kat satıldı demeyin yoksa ben kimle saklambaç oynayacağım ipek .. Yani ipek hanım.. Tatlı bir gülümseme attı bana ben kader nasıl birşey değilmi. ? Yıllar sonra iki eski arkadaşı yine aynı biçimde ama ufak değişiklerde bir araya getiriyor.. (İçim içime sığmıyordu..) tamam dedim burayı alıyorum.. Bir gezseydiniz :) dedim ya size güveniyorum ama çok ısrar ettiğiniz madem buyrun gezelim..

Dret

Banlı Kullanıcı
Heyecandan blokları yazarken ikisinde ev demişim benim sonuncu d blok ve eskisi gibi karşı karşıya şuanda içim içime sığmıyor .. Ve Lizulaya sonsuz bir teşekkür borcum var ve onuda yafit gibi yapmayacağım kurtarmak için elimden geleni yaparım :)

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Zulümtaşi betimleme yapmıssın görüntüsü hakkında ama ben herkese farklı görünurler gercek sekillerini bilemeyiz diye duymustum ama ortak sekiller de var sana oldugu gibi mi görünüyo sence. Ve bana biraz tehlikeli geldi bu durum dikkatli olmakta fayda var bence.

Dret

Banlı Kullanıcı
Zulümtaşi betimleme yapmıssın görüntüsü hakkında ama ben herkese farklı görünurler gercek sekillerini bilemeyiz diye duymustum ama ortak sekiller de var sana oldugu gibi mi görünüyo sence. Ve bana biraz tehlikeli geldi bu durum dikkatli olmakta fayda var bence.

Dedemin muskasını taşıyorum biraz rahatım bu yüzden görünüyor ama zarar vermek istese dahi yakalamıyor kendi dedi Lizula sana yaklaşırsam eriyorum. Ondan arada muskayı çıkarıyorum. Görünme şekli bana böyle oluyor fakat bu müge aptalı nereden yapıyor ve yaptırıyorsa bu büyüleri gelenler üst rütbe varlıklar oluyor sanırım onlarda görünüm şekilleri aynı mesela lizula geldiğinde Şahin veya Kartal gibi sesler çıkarıyor ürpertici birşey aslında..ve yarım kalmış bir büyü görevlisi , yafit gibi bunuda kaybetmek istemediğim için çok zorda kalmaz isem dedemden gizleyeceğim

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Dedemin muskasını taşıyorum biraz rahatım bu yüzden görünüyor ama zarar vermek istese dahi yakalamıyor kendi dedi Lizula sana yaklaşırsam eriyorum. Ondan arada muskayı çıkarıyorum. Görünme şekli bana böyle oluyor fakat bu müge aptalı nereden yapıyor ve yaptırıyorsa bu büyüleri gelenler üst rütbe varlıklar oluyor sanırım onlarda görünüm şekilleri aynı mesela lizula geldiğinde Şahin veya Kartal gibi sesler çıkarıyor ürpertici birşey aslında..ve yarım kalmış bir büyü görevlisi , yafit gibi bunuda kaybetmek istemediğim için çok zorda kalmaz isem dedemden gizleyeceğim
Bu muskanın iceriği nedir cevşen gibi bir sey mi acaba merak ettim. Cok soru sordum ama bir de büyüyü yaptıran ya da yapanla irtibatları olmuyor mu. Geri tepti falan derler ya bazen o açıdan soruyorum. Belki biliyosunuzdur.

Dret

Banlı Kullanıcı
@Cansev ulvi cinler tarafından kişiyi negatif varlıklara karşı koruyan bir muska olduğunu dedemden dinlemiş idim.büyüyü yapan ile irtibatları sanırım oluyordur çünkü bazen korktuklarına şahit oldum büyücülerden , ve dedemden dinlediğim cinlerin büyücü tarafından tehdit edilip zorla yaptırıldığı da oluyormuş sonuçta cinlerde bizler gibi yaşam formu çocuklarını yakmakla tehdit eden bir büyücü vardı mesela dedem anlatırdı..

Dret

Banlı Kullanıcı
Dedem bana geldi ki normalde hiç gelmez, ne yapıyorsun sen haberin geldi büyü yapmışsınız bir habis ile.. Oğlum öleceksin neredeyse sen kadere müdahale ediyorsun ! Evli kadına celp yaptırmışsın bir habis ile kadere müdehale ettiğin için sana yaptığım koruma muskası iptal ve sen cinlerin şahlarının işine sekte attın boğacaklarmış seni boğacaklar ! Hemen seslen o habisine gelsin ben el mecbur çağırdım ve bir takım ayetler okudu acı çığlıklarla ve beni öyle bir sıkarsak öldüki yanında benide götürüyordu şimdi bir daha tövbe edeceksin ben seni o habislerin kandurdığını biliyorum.. Hala temiz değilsin söyle ne var sende ? Rana'ya mügenin yaptığını anlattım bana yapacak iken ona döndü dedim ah oğlum ah kimlere bulaştın sen dedi ve onun içinde senin içinde dua edeceğim deyip benim düzelene kadar yanında kalmamı söyledi zira üzerimde birden fazla cin musallatı oluşmuş ipeğe yaptırdıklarımdsn sonra şuam boğuyorlar sanki nefesimi kesiyorlar.. Cinlerin oyunu çok çetin arkadaşlar oyuna geldim.. Siz siz olun büyü yapmayın yaptırmayın bu konuda ibret çerçevesi olarak dursun.. Varsa dileğiniz sıkıntınız Allah (c.c) dan dileyin olmuyor ise demekki o iş kaderinizde yok ve böylesi hayırlı.. Tutarsanız kendinize , tutmazsanız kendinize unutmayın eden kendine eder.

AVROTİK

Banlı Kullanıcı
Ve eklemeyi unutmuştsunuz eden bulur Sn.zulümtaşı umarım bu sıkıntınızı kısa zaman da atlatırsınız ve böyle işlere girişmezsiniz :) şifa dileklerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...