Ölümcül Demon Deneyimim 9.Ruh Paimon III ve Demon Zagan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bak Kardeşim sana ne karanlık varlık çağırmak biraz düşün.Öğren araştır,araştırmacı ruha sahip ol,Karanlık nedir onu iyice anla..
Tutturmuşsun Tanrıya hizmet etmiş varlığı çağırıyorsunuz diyorsun çağırırsak çağırıyoruz(çağırıyorlar).Hem Demon'un ne olduğunu araştır bi ! Şeytanın ne olduğunu araştır bi ! Karanlık varlıkları çağırmayı araştır bi ! eğer araştıramam diyorsan burda o işte olanlara,varlık çağıranlara laf fazlalığı yapma ( Bak sinir ediyorsunuz yav insanı burda sen uyarasın diye konu açmadı kişi !!)

demonic

Kayıtlı Üye
Anlamıyorsun değil mi?her insan tanrısal güç taşır...ve bu güç 2 ye ayrılır,aydınlık ve karanlık...eğer sen aydınlık tarafını güçlendirmek istersen meleklerden,karanlık tarafını güçlendirmek istersen demonlardan ders alırsın.tanrı kimseye ders vermez...yol seçersin önce,sonra o yolun prensiplerini izlersin...şimdi söyleyin bana hangi şifacı,hangi havasçı tanrıdan ders aldı?tanrı iyidir deniyor ama karanlık bir yüzüde vardır...işte biz ruhumuzdaki karanlığı geliştiririz.bize melekler yardım etmez ama demonlar yardım eder...

Hione

Kayıtlı Üye
asıl amaçları yazda bizde okuyalım bakalım merak ettim neymiş o asıl amaç

Hapaın h si zaten geçmicek ben konuda hap var diye bişe dedimmi onun yaptıgını nolmal yolla başka biriside yapa bilir dedim

Hione

Kayıtlı Üye
Anlamıyorsun değil mi?her insan tanrısal güç taşır...ve bu güç 2 ye ayrılır,aydınlık ve karanlık...eğer sen aydınlık tarafını güçlendirmek istersen meleklerden,karanlık tarafını güçlendirmek istersen demonlardan ders alırsın.tanrı kimseye ders vermez...yol seçersin önce,sonra o yolun prensiplerini izlersin...şimdi söyleyin bana hangi şifacı,hangi havasçı tanrıdan ders aldı?tanrı iyidir deniyor ama karanlık bir yüzüde vardır...işte biz ruhumuzdaki karanlığı geliştiririz.bize melekler yardım etmez ama demonlar yardım eder...

Tanrısal güç derken neyi ima etmeye çalışıyosun onu açıklarmsıın ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
asıl amaçları yazda bizde okuyalım bakalım merak ettim neymiş o asıl amaç

Hapaın h si zaten geçmicek ben konuda hap var diye bişe dedimmi onun yaptıgını nolmal yolla başka biriside yapa bilir dedim

Nasıl kötü yazabilirim diye çok mu çalıştınız ?? Ve Fazla konuşmayın bilmediğiniz konularda !

demonic

Kayıtlı Üye
@hione:cevap vermek zorunda değilim,gidin araştırın...

mazlum

Banlı Kullanıcı
shamanistic , sakin ol.
Ve demonic kardeş,fikrini belirttiğin için teşekkürler. benim fikrim şu: her insan, iyi ve kötü her istediğinin olmasını ister.Hatta çeşitli yöntemlerle (zikir,ritüel,dua vb.) bu isteklerini elde eder.Fakat, ne ekersen onu biçersin,yani iyi şeyler yaparsan tanrı da sana iyi şeyler verir.kötü şeyler yaparsan tanrı da sana kötü şeyler verir(karma felsefesi).Tanrının karanlık yüzü demişsin ya,kötü şeyler de karanlık tarafına giriyo ya,o yüzden dedim.Bu benim fikrim.Kırıcı olmamanız kaydıyla ben de sizin eleştirilerinize ve beni bilgilendirmenize açığım.

demonic

Kayıtlı Üye
Hayır ben anlatamadım galiba...karanlık kötü değildir dinlerdeki iyi-kötü ayrımı yüzünden insanların kafası karıştı...karanlık herzaman kötülüğü,aydınlıkta herzaman iyiliği temsil etmez..."iyi yada kötü olmak aydınlıkla,karanlıkla,yolla hiçbir ilgisi yoktur bu tamamen insanın karakteriyle ilgilidir."

T

thadeus

Hayır ben anlatamadım galiba...karanlık kötü değildir dinlerdeki iyi-kötü ayrımı yüzünden insanların kafası karıştı...karanlık herzaman kötülüğü,aydınlıkta herzaman iyiliği temsil etmez..."iyi yada kötü olmak aydınlıkla,karanlıkla,yolla hiçbir ilgisi yoktur bu tamamen insanın karakteriyle ilgilidir."

Kesinlikle katılmıyorum.Karanlık kötüdür.Çünkü o karanlık yarın dahada güçlenmek istersen senden birilerini öldürmeni isteyebilir.Böyle bir şeyi isteyen bir yolda benim için kötüdür.Herkes için kötüdür ve zararlıdır.Boşuna kandırmayın kendinizi.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu mesajınız sonuna kadar yanlıştır. Size 2 tane soru soracağım Karanlık nedir ? Kötü olduğunu nerden anladınız ? .) Karanlık kötü değildir insan iki parçadan oluşur her kezde bir parça daha büyüktür ve geliştirmeye hazırdır..Karanlık parçası olanlar karanlığı geliştirir.İyilik parçası yüksel olan iyiliği geliştirir.Karanlık adam öldürmek değildir ! Kafanızın karışık olduğu belli. Karanlık kişi deyince öldürmek,biçmek,kesmek değildir ama Karanlığın bir parçası olmaktır karanlık şeyleri yapabilmesidir..Karanlık varlıklardan yardım alabilmesidir.İyilik : iyi değil Karanlık : kötü değil bir ve başka varlıklardan yardım alma yoludur başka şekilde yolda ilerlemektir..

demonic

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılmıyorum.Karanlık kötüdür.Çünkü o karanlık yarın dahada güçlenmek istersen senden birilerini öldürmeni isteyebilir.Böyle bir şeyi isteyen bir yolda benim için kötüdür.Herkes için kötüdür ve zararlıdır.Boşuna kandırmayın kendinizi.

ilm-i ledün ile ilgili bir hikaye vardı.onu okumadan beni anlayamazsınız...

T

thadeus

Bu mesajınız sonuna kadar yanlıştır. Size 2 tane soru soracağım Karanlık nedir ? Kötü olduğunu nerden anladınız ? .) Karanlık kötü değildir insan iki parçadan oluşur her kezde bir parça daha büyüktür ve geliştirmeye hazırdır..Karanlık parçası olanlar karanlığı geliştirir.İyilik parçası yüksel olan iyiliği geliştirir.Karanlık adam öldürmek değildir ! Kafanızın karışık olduğu belli. Karanlık kişi deyince öldürmek,biçmek,kesmek değildir ama Karanlığın bir parçası olmaktır karanlık şeyleri yapabilmesidir..Karanlık varlıklardan yardım alabilmesidir.İyilik : iyi değil Karanlık : kötü değil bir ve başka varlıklardan yardım alma yoludur başka şekilde yolda ilerlemektir..

Siz şayet ki ben karanlık gücüm yüksek olduğundan dolayı o yönüm sayesinde bu varlıklarla irtibata geçip onları iyilik için kullanacağım derseniz ancak benim için o zaman karanlık iyidir.(Hz.Süleyman örneğinde olduğu gibi ifritlere demonlara tapınaklar yaptırması iyilik için onları kullanması vb.)Yok şayet başka insanları etkileme mal mülk sahibi olmak için kullanacağım derseniz onların sonunda sizin iyiliğinizi istemediği kesindir.Ki zaten iş onların isteğini yerine getirip karşılığını alma şeklinde ilerliyorsa bir demon iyiliğinize veya başkalarının iyiliğine olan bir şey istemez zaten.İstiyor gibi olursada sadece öyle görünüyordur.Altında yatan kesinlikle başka bir amaç vardır.(Şeytanın neden Adem'e secde etmedin sorusuna verdiği hiç Allah'tan başkasına secde edilir mi yanıtı gibi.Burada iyi bir amaçla yapmış gibi gözükür ama aslı öyle değildir.)

Karanlık benim için Allah'ın kötü dediği şeylerdir.Allah bir şeye karanlık diyorsa benim içinde öyledir.Ki bahsettiğimiz varlıklar şeytanın yolunda giden varlıklarsa benim için direk olarak düşmandır.Karanlığa adam öldürmekte girer.Eğer durumunuz o dereceye gelmişse basit isteklere sonunda bu tarz isteklerde katılır.Kafam karışık falan değil.Öldürmek biçmek işin ilerki noktalarıdır.Zaten karanlığın amacı sonunda kişinin imanını alıp ebedi ateşte yanmasını sağlamaktır.Onu Allah'ı aşağılamaya sevk etmek onun yolundan alı koymaktır.

Başındada dediğim gibi karanlık benim için ancak o varlıkları emrine alıp iyilik için kullanırsan iyidir.Öbür türlü onların isteğine karşılık senin isteğin olursa kötüdür ve zararlıdır.

demonic

Kayıtlı Üye
Hazret-i Musa, “Ya Rabbi, bâtın
ilmini bilen zatı nerede
bulurum?” diye sordu. Allahü
teâlâ da, “ Ya Musa, yola çık,
çantana koyduğun balık
canlanıp denize gittiği yerde,
onu bulursun” buyurdu. Hazret-i
Musa, Hazret-i Yuşa ile yola çıktı.
Bir pınarın yanına geldiler. Bu
pınar âb-ı hayat idi. Bu suya
dokunan ölü canlanırdı. Bu sudan
bir damla balığa değince, balık
canlanıp denize gitti.
Hazret-i Musa, denilen yerdeki
zatı görüp ona, “ Bana bâtın
ilmini öğretir misin?” dedi. O zat,
“Allahü teâlânın bana öğrettiği
ilmin hepsini sen bilmezsin. Bu
yüzden de yaptıklarıma
sabredemezsin” dedi. Hazret-i
Musa, “İnşallah beni
sabredenlerden bulursun” dedi.
O zat, “Ya Musa, tuhafına gitse
de, yaptıklarımdan bana bir şey
sormayacaksın” dedi.
O zat, ücretsiz bindikleri gemiyi
delince, günahsız çocuğu
öldürünce ve bir duvarı ücretsiz
yapınca Hazret-i Musa sebebini
sordu. O zat, “Gemiciler on
kardeşti. Geminin kazancı ile
geçiniyorlardı. Bir derebeyi,
sağlam gemileri gasp ediyordu.
Bu geminin arızalı olduğunu
duyunca almaktan vazgeçecekti.
Biz de iyiliğe iyilik ettik. Günahsız
çocuğun ana babası salih idi.
Çocuk büyüyünce, küfre zorlayıp
ana babasına zulüm ve işkence
edecekti. Bunun yerine neslinden
70 peygamber meydana gelecek
hayırlı bir evlat vermesi için dua
ettim. Doğrulttuğum duvar,
yetimlere aitti. Babaları duvarın
altına bir hazine saklamıştı.
Duvarı düzeltmeseydim, yıkılıp
hazine meydana çıkacak,
başkaları alacaktı. Yetimlere de
bir iyilik etmiş olduk.
Karanlık ironilerle doludur...birini öldürmek ona yapılabilecek en büyük iyilik olabilir...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu sizin fikriniz artık ben bir şey diyemem size.. yine de saygı duyuyorum size :) Sizin fikriniz ama yanlış bir fikir unutmayın.Burda Herkes Müslüman değil ...!

T

thadeus

Bu sizin fikriniz artık ben bir şey diyemem size.. yine de saygı duyuyorum size :) Sizin fikriniz ama yanlış bir fikir unutmayın.Burda Herkes Müslüman değil ...!

Aynen benim fikrimdir.Herkes müslüman olsun demiyorum zaten.Siz nasıl karanlığı savunduysanız bende aydınlığı savundum.Sizin kendi açınızdan yaptığınızı yaptım yani.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
ya ben bişi merak ettim sizin bu karanlık taraftaki varlıklardan hangisi tayyı mekan bastı zaman ve kabzı zaman ilmi simya ilmi kimya havada uçmak ihva eşyayı altına dönüştürme yetisine sahip ??

demonic

Kayıtlı Üye
Güzel ama biz sizin yolunuza kötü demedik...yazdığım hikayeyi okuduysanız bir insanı öldürmenin ona yapılabilecek en büyük iyilik olabileceğini anlarsınız...örnek günümüzde esadın babasına esad çocukken yol onu öldürmesi gerektiğini söyleseydi belkide şu an binlerce insan yaşıyor olurdu...fikrinizi savunabilirsiniz ama inandığımız yola kötülük,çirkef demek fikir değil hakarettir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...