Ölümcül Demon Deneyimim 9.Ruh Paimon III ve Demon Zagan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demonic

Kayıtlı Üye
Peki illumaniti şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?bir planın vardır sanırım...

Hione

Kayıtlı Üye
Bastan söyleyeyim yorum için kusura bakma

ilk olarak ilgimi çeken bir konuşma "Benden laf alamazsın fani çocuk.Boşuna meşgul etme beni dedi" bu kadar kudretli bir varlık diyelim , beni meşgul etmemi diyo benden laf alamassınmı diyo çok şaçma

ikinci olarak hadesden kudretli varlıgınız sadece güneşten sırtınımı yaka bilmiş "bunu bende yaparım o yanacak kişiye bir uyku hapı sonra bırak akşama kadar kızarsın güneşin altında hadi uyku habınıda geçtim bazı uyku büyüleri var onu yaparım yine uyur burdan anladımki benimde o kadar gücümvar bidaha beni çagırın kesin gelirim"

üçüncü nekadar şaçmaki arkadaş "Evdeki tüm Kuranları yırt dedi" demiş demekki kuran gerçek gerçek olmasa niye korksun ondan , bırak mealinden bile korkuyo la bide arapçası olsa neler yapacak kim bilir

Arkadaş bunalr cinlerin yaptıgı oyunalrdır ha buyu gerçektir kur'anı kerinde buyu ile ilgili ayet var

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hione biraz araştırın yav siteye yeni girmiş bilgisiz bir müslüman,majisyen gibi gözükmeye çalışan birisi gözüküyorsunuz şuan !! Öldürmek isteseydi öldürürdü ! Hem kendini onla kıyaslama ...Yazdığınız yazıdan 15-16 yaş arası kendini çok bilgili göstermeye çalışan birisi olarak görüyorum sizi ! Sizin olumsuz olarak yazıyı yazdığınız kişi sizin kat kat üstünüz bunu unutmayın ! Siz benim gücüm var beni çağırın ben kesin gelirim diyen majisyen gibi gözükmeye çalışan birisi olarak gözüküyorsunuz !

demonic

Kayıtlı Üye
Bastan söyleyeyim yorum için kusura bakma

ilk olarak ilgimi çeken bir konuşma "Benden laf alamazsın fani çocuk.Boşuna meşgul etme beni dedi" bu kadar kudretli bir varlık diyelim , beni meşgul etmemi diyo benden laf alamassınmı diyo çok şaçma

ikinci olarak hadesden kudretli varlıgınız sadece güneşten sırtınımı yaka bilmiş "bunu bende yaparım o yanacak kişiye bir uyku hapı sonra bırak akşama kadar kızarsın güneşin altında hadi uyku habınıda geçtim bazı uyku büyüleri var onu yaparım yine uyur burdan anladımki benimde o kadar gücümvar bidaha beni çagırın kesin gelirim"

üçüncü nekadar şaçmaki arkadaş "Evdeki tüm Kuranları yırt dedi" demiş demekki kuran gerçek gerçek olmasa niye korksun ondan , bırak mealinden bile korkuyo la bide arapçası olsa neler yapacak kim bilir

Arkadaş bunalr cinlerin yaptıgı oyunalrdır ha buyu gerçektir kur'anı kerinde buyu ile ilgili ayet var

kuran yırtmaktaki gerçek amacı anlamadın değil mi?gerçekten beynini kullanmıyor musun yoksa şakasına mı sordun?hmm evet benden laf alamassın fani çocuk;saçma denmiş.peki sen çağırınca ne denildi?yada soruyu düzeltiyim çağırdın mı?sonraa...a evet kurandan korkuyormuş onun için yırt demiş zaten burdaki asıl amacı anlamadıysan zamanımı boşa harcıyorum...birde a şu yanma durumu...bir insanın durup dururken yanması anormal değil mi?sen hap içirip yakacaksın peki konuda hapın H si geçiyor mu?
Anlıyorum...peki bizi o engin tecrübelerinizle aydınlatır mısınız lütfen?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Demonic mesaj kutunu temizleyebilirmisin önemli bir şeyler sorucamda :))

demonic

Kayıtlı Üye
Bir süredir foruma girmiyordum o süredede soru soranlardan klasör dolmuş...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@illumanity88

Önceki demon deneyimlerine rağmen yeni bir deneyim yaşayacağını beklemiyordum.
O yüzden şaşırdım bunları okuyunca.

Bu yollardan neden istediğini alamadığını sanırım biliyorum.
Konuda Paimonun da sözleri bunu doğruluyor bence.

Bir inanca girdiğinde ne olursa olsun ona adanmak lazım.
Ona göre yaşamak lazım. O inanca ters , alakasız şeylerle ilgilenince
gereken güç de enerji de gelmiyor.
Kısaca buna iyi bir inanır olmak diyorlar.
Senin inanç konusundaki tereddütlerinin bunun nedeni olabilir.

Aklıma gelen diğer bir ihtimalse; demonlarla iletişimde başta saygı ve itaatkar
bir tutumun yoktu hatırladığıma göre.
Kötü bir başlangıç yanında güvensizliği getirmiş olabilir.
(bu arada efendim demene çok şaşırdım o yüzden.
Sende bu hatanı farkedip düzeltmeye çalışıyorsun heralde).

Neyse ne yapacağın senin kararın.
Ama en azından birkaç yıl satanist olmak istiyorsan tam anlamıyla olmanı isterim.
Sonra Tanrıya inanmak istersende tam olarak ona inanırsın.
Böyle iki arada bir derede kalanlar bence hangi inançta olsa da az kazanırlar.
Ne olursan ol en iyisi olmaya çalışmak bence en güzelidir dini konularda.
Demon Zagan deneyimini de okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Demonic arkadaşım lütfen eski mesajlardan bir iki tanesini silebilirmisin önemli bir şey soracam cidden :))

cortez

Kayıtlı Üye
İllumaniti88 deneyimlerinizi paylaştıgınız için teşekkürler. Shamanistic sizinde karanlığa ve bu tip şeylere karşı ilgili olmanız bizim gibi ilgili insanları sevindiriyor :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Allah'a isyan yolunu seçmişsin.Girmişsin bir kere artık Şeytanın yoluna.Geri dönüşü yok.Bu yoldan ayrılma.Zaten bu sana bağlı değil.Girmişsin bir kere bırakmazlar seni kesinlikle.Umarım başarılı olursun.Şu an güzel bir yoldasın kesinlikle.Sorunsuz olarak ilerliyorsun ve ilerleyeceksin de.Ama sonu çelikten yapılmış dikenlere,deriyi yırtan,acı ve hüsrana sebep olan bir yere çıkıyor.Bir emir verilirse kesinlikle Paimonun müdahele etme hakkı olmaz.Ona göre hareket et.Kurnazca hareket et.Ve kolay kolayda yağ çekme yoluna gitme.Karşındaki demonun gözünden düşersin.Girdiğin yolu terk etme.Terk ederim,dua ederim tövbe ederim affedilirim mantığıyla hareket etme.Çünkü öyle bir şey olmaz.

mazlum

Banlı Kullanıcı
yav siz manyak mısınız yav,Tanrı ile önceleri ona hizmet eden bir varlığın gücünü mü kıyaslıyonuz,ondan medet mi umuyonuz?bir istediğinizi verir, iki istediğinizi verir,üçüncüde başka bişşey verir,çok canınız yanar:).Madem bunlara heveslisiniz,temiz insan olun,temiz niyetli olun,zikrinizi ve enerjinizi artırın,zamanı gelince de hayırlı bişey çağırın.

demonic

Kayıtlı Üye
yav siz manyak mısınız yav,Tanrı ile önceleri ona hizmet eden bir varlığın gücünü mü kıyaslıyonuz,ondan medet mi umuyonuz?bir istediğinizi verir, iki istediğinizi verir,üçüncüde başka bişşey verir,çok canınız yanar:).Madem bunlara heveslisiniz,temiz insan olun,temiz niyetli olun,zikrinizi ve enerjinizi artırın,zamanı gelince de hayırlı bişey çağırın.

ben sizin yolunuzdakilere manyak diyor muyum?sizin gibiler yüzünden insanlar karanlık=kötü önyargısıyla davrandılar...ama siz anlamak için beyninizi çalıştırmadığınızdan...neyse.biz bu yoldayız ve çok mutluyuz hadi sen işine bak.leküm dinüküm veliyedin!

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
demonic arkadaşımın son sözüne kesinlikle katılıyorum...
Bu yüzden karanlığı birliği/beraberliği sayesinde hep taktir etmişimdir oysaki ne olurdu aynı durum bizim izlediğimiz yolda mevcut olsa birlik beraberlik sıkı olsa, tam tersine herkes işin ehli havasında birbirine yukarıdan bakıyor (laf meclisten dışarı diyeyimde genellemem anlaşılsın) sadece öyle görünüp uygulamalarda 1 adım atmaya üşeniyor en iyi kendi, etrafındaki herkes hatalı duruşu sergiliyor...

Neyse daha fazla uzatmadan esas konuya geleyim benimde asıl kafama takılan olayları anlatmandan kaynaklı bir şey gelişmedi mi hiç sonuçta sanal olsun/olmasın birçok kişiye olaylarını anlatıp enerjini dağıtıyorsun onuda geçtim bu konuda herhangi bir uyarı veya benzeri birşey söz konusu olmadı mı...
Bu arada deli cesareti yok diyorsun ama her yiğidin harcı değildir o durumlardan sonra akıl sağlığını koruyabilmek.Merakım var lakin herhangi bir iletişim anlaşma ihtiyacım yok, ki olsa dahi şartları/istekleri karşılamak birçok arkadaşımızın sandığı gibi "bi paket sigara al anlaşalım" tarzı işçi-müşteri anlaşmalarına benzemez.

Görüşümüz ters olsa dahi kardeşimsin kendine dikkat etmen dileğiyle...

semih_tigin

Kayıtlı Üye

arkadaşım burası parapiskoloji forumu gereksiz gereksiz konuşma ''ya sev ya terket'' nasıl insan olacağımız nasıl bir varlık çağıracağımız sana mı kaldı...

mazlum

Banlı Kullanıcı
tamam arkadaşşlar,biraz abarttım,özür dilerim, Peki arakadaşlar şu cümlemde haksız mıyım?siz ne düşünüyosunuz?
'Tanrı ile önceleri ona hizmet eden bir varlığın gücünü mü kıyaslıyonuz? temiz niyetli olun,zikrinizi ve enerjinizi artırın,zamanı gelince de hayırlı bişey çağırın'.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...