Ne Olduğunu Anlamadığım Bir Mucize !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Sabahtan beri yazsammı yazmasammı diye düşünüyordum ve yazmaya karar verdim.
Geçen gece gördüğüm daha doğrusu bizzat şahit olduğum bir mucizeyi anlatıcam.
Gece yatmaya odama gitmiştim biraz aynaya bakim dedim aynaya bakarken biranda bir yorgunluk geldi ve kendimi yerde buldum.Sonra (bir rüyanın içindeydim sanırım) nere olduğunu bilmediğim bir yerde gözlerimi açtım. Sağa sola bakınırken birden mavi turkuaz karışımı bir ışık topu geldi önümde sürekli parıldayan ışığa erişmiş gibi görünen bir adama dönüştü. "Sende kimsin?" diye sordum ona. Bana " Senle ben aynıyız, biz birbirimizi tamamlıyoruz!" dedi.
Bunun ne olduğunu anlamadm sonra bana bir fırça verdi. Sıradan görünen bir boya fırçasıydı bu bende merakla elime aldım ve fırçayı gözlemledim. "Seçtiğin yol seni ışığa eriştirsin! Işıktan ayrılma ve bu fırçayla kendi yolunu çiz. Gelecekte gerçekten başardığını düşündüğünde biz seninle bir olacağız." dedi bana sonra ben bu ne demek bile diyemeden tekrardan ışık topuna dönüşüp uzaklaştı. Ardırdan kendimi odamda buldum. Tam ayağa kalkıyordum yerde hiç görmediğim bir fırça gördüm.Bu fırça o ışık topunun bana verdiği fırçaydı. Gerçekten çok sıradan görünüyordu.
Doğrusunu söylemek gerekirse ben 15 yaşımdayım ve bu dönemde herkez bana yolumu çizmemi söylüyor. Kiminiz bu yazdığımı yalan ya da çocukca bir oyun sanabilir ama kesinlikle gerçek. Hatta fırça şuan tam önümde duruyor.
Aslında bunu buraya yazmamın sebebi bunun ne anlama geldiğini öğrenmek. Eğer gerçekten bir bilginiz varsa lütfen benimle paylaşın. Çok teşekkür ederim şimdiden. Tekrar söyliyeyim kesinlikle gerçek bir olay. Sevgi ve Işıkla!

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Fırçanın resmini çekip buraya koymanız yorumlayacak arkadaşlar adına işi dahada kolaylaştırır.

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Açıkcası fırçanın resmini çekip koyucaktım ancak bir ara dışarı çıkmıştım döndüğümde fırçayı bulamadm şuan arıyorum. Bulunca resmini koyacağım.

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Yok buldum fırçayı yastığımın altına koymuştum unutmuşum. Ama okula gitmem gerekiyor şuan dönünce koyacağım resmi.

Sasdad

Kayıtlı Üye
üzerinde yazı varmı fırçanın veya şekil

aytanrı

Kayıtlı Üye
Fırçanın resmi ne olduğu hakkında daha iyi çağrışımlar verir. Bekliyoruz.

Salick

Kayıtlı Üye
Fircayi kullanarak resim yapmanizi oneririm, belki yardimi olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...