Leo Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ygmrkrsgt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu büyüyü aradım forumda ama bulamadım eğer varsa da gözümden kaçmıştır kusura bakmayın.
Bu büyü eski çingene büyülerin dendir ve çok güçlüdür. Büyüyü 22 Temmuz-22 Ağustos tarihleri arasında yapın. Yeni ay gecesinde dileklerini defne yaprağının üzerine yazıp, dışarıya çıkıp aya bakın. Defne ağacı Leo hakimiyetinin ve güneşin etkisindedir. Elbetteki büyü yapılırken defne yaprağını da kutsamanız gerekir. Daha sonra defne yaprağını toprağa gömün.

deangel

Kayıtlı Üye
Bu buyuyu arastirdim ve 2013'de en uygun yeni ay gecesinin 7 agustos 00:52 tarihi ve zamaninda oldugunu ogrendim ve yapmayi dusunuyorum.Fakat anlamadigim aya bakip soylemem ve ya yapmam gereken bisey var mi?defne yapragini nasil kutsayacagim? Ve son olarak yapragi bazi kaynaklarda 3 kere opup yastigimin altina koyacagim bazi kaynaklarda ise gomecegim yaziyor dogru olan hangisi?
Cevabinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler.

deangel

Kayıtlı Üye
dileklerini gerceklestirmek icin belirli zamanlarda yapabilecegin ama yuksek enerji gerektiren guclu bir buyudur (tabiki abuk subuk istekler degil.)

donzula

Kayıtlı Üye
Yaprağı kutsamak için çember açarsınız ve gerekli kutsama işlermlerini yaparsını. Forumda ararsanız daha geniş bilgi bulursunuz. Ayrıca hiç bir majikal deneyiminiz yahut bilginiz yoksa bu işlem işe yaramayabilir. Sevgiyle kalın.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu buyuyu arastirdim ve 2013'de en uygun yeni ay gecesinin 7 agustos 00:52 tarihi ve zamaninda oldugunu ogrendim ve yapmayi dusunuyorum.Fakat anlamadigim aya bakip soylemem ve ya yapmam gereken bisey var mi?defne yapragini nasil kutsayacagim? Ve son olarak yapragi bazi kaynaklarda 3 kere opup yastigimin altina koyacagim bazi kaynaklarda ise gomecegim yaziyor dogru olan hangisi?
Cevabinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler.

Bir uygulamada birşeyi öpüp yastığın altına koyuyorsanız genelde bu sevilecek olan kişiyi rüyada görmek içindir veya bir niyetinizin sonucunu,olurunu,yapmanız gerekeni talep edip rüyaya yatmanız içindir. Eğer böyle bir niyetiniz varsa rüya talebinde bulunup yaprağı yastığın altına koyup yatın yoksa zamana yaymak istediğiniz bir niyetse toprağa gömün.

hasan06

Kayıtlı Üye
arkadaşlar paylaşım yaparsak tam yapalım eksik yapmayalım

Hione

Kayıtlı Üye
Yapan varsa burda yazarsa çok seveniriz

Agron

Banlı Kullanıcı
defne yapragını nasıl kutsanıcak veya okunucak bır duası falan varmıdır_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...