Kilit Büyüsü...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Psikite

Kayıtlı Üye
Merhaba Büyücü Arkadaşlar...
Bir Sorum olacaktı Ben Wicca değilim fakat bir kutum var içindede parapsikoloji eşyalarım var.Bunları annemin öğrenmemesini istiyorum o yüzden kutuyu bir büyü ile kilitlemek ve sadece ben açabilmek istiyorum bunun için bir büyünüz var mıdır acaba? Varsa Çok memnun olucam.. Teşekkürler.

biard

Kayıtlı Üye
merhaba. Malesef ki böyle bir büyü olsa bile büyü yapmak için bu işte belirli bir seviyeye gelmiş olmak gerekiyor. Ben size başka yollar önereyim: kutu çok büyük değilse kutuyu boş bir çantaya koyabilirsiniz. Ya da dikkat çekmeyecek bir yere. Ya da daha küçük bir kutu da bulabilirsiniz. Son olarak anneniz kutuyu bulup açarsa ona bir projeniz olduğunu ve bunun için malzeme topladığınızı söyleyin. Projeyi sorarsa da çok gizli tutmak zorunda olduğunuzu söyleyin.= bu biraz saçma oldu ama olsun. Sevgilerimle. =

Beş

Banlı Kullanıcı
Saklanacak nesne,evin arabanın nerede yaşadığınızı bilmiyorum,ama bulunduğunuz yerin en kolay en gözle gözükür yerine koyun.
Kolay bi yerde birşey asla dikkat çekmez. 'Yasak cezp eder' o yüzden çok iyi bir şekilde saklamamanı tavsiye ederim.
Hatta kutu bile kullanma bu daha iyi olabilir. içindeki eşyalarını odanda gelişi güzel gardolap komidin çalışma masana falanda koyman daha mantıklı. hatta. annen bunları alıp derleyip ne oldugunu bile sormaz gibime geliyor :)

bkz. Oglum,kızım (?) esyalarını çekmeceye koydum tarzında şeyler duyarsın ve gizemi sadece sana kalır.

biard

Kayıtlı Üye
eğer eşyalara çalışma yapan kişi dışında başka bir kişi dokunursa çalışma yapan kişinin eşyaya yüklediği enerji öbür kişinin belki de negatif olan enerjisiyle karışır ve çalışma eskisi kadar verimli geçmeyebilir diye düşünüyorum.

Beş

Banlı Kullanıcı
eğer eşyalara çalışma yapan kişi dışında başka bir kişi dokunursa çalışma yapan kişinin eşyaya yüklediği enerji öbür kişinin belki de negatif olan enerjisiyle karışır ve çalışma eskisi kadar verimli geçmeyebilir diye düşünüyorum.

Haklısıın,bunu düşünmemiştim.. Dediklerimi unutmalısın.
İpek kumaş.. Kullan

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Kilidi olan bir kutunun içine koysan ya? Bulunsa bile sadece kutuya dokunmuş olur... Açamaz da. İçinde ne olduğu yalnızca sana kalır. Sorarsa da hatıra kutusu dersin. Çoğu insanda hatıra kutusu vardır (bence) ... :D

maiela

Banlı Kullanıcı
Kilidi olan bir kutunun içine koysan ya? Bulunsa bile sadece kutuya dokunmuş olur... Açamaz da. İçinde ne olduğu yalnızca sana kalır. Sorarsa da hatıra kutusu dersin. Çoğu insanda hatıra kutusu vardır (bence) ... :D

kiliti açmak tel tokayla çok kolay :D bence annesi kilitli bir kutu görürse, onun gelmesini beklemeden kutuyu açmanın bir yolunu bulur.

Psikite

Kayıtlı Üye
Aslında kutunun Üstünde kocaman bir şekilde (P.Q) harfleri var :D (ben dekore ettim) eşyalarım şuanlık güvende ama bir keresinde salonda bırakmıştım kutuyu annem içini açtı mı açmadımı bilmiyorum ama odama geri koymuş :) kutuyu kilitlemek istememin sebebi ateşle çalışırken mumun suyunu masalara falan sıçratmıştım annemde mum kalıntısını gördü :D arkadaşıyla konuşurken duydum '' bu mumla ne yapıyor'' falan dedi. Arkadaşı da beni görmüş anneme dedi bunda bir gariplik var dedi doğal güçleri falan var gibi duruyo dedi Büyücü gibi bir tipi var dedi. BEnde bu yüzden kutuyu bilmemesini istiyorum aksi halde hem gücüm gider hemde herkes herşeyi öğrenir.

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Anneler tamam çok meraklıdır da o kadar değillerdir herhalde. Benim annem de çok meraklıdır özel falan anlamaz karıştırır hatta özel dersen daha çok karıştırır ama kilitli bir kutuyu açmaya kalkmaz herhalde sorar sorar cevap alamayınca da susar. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Aslında kutunun Üstünde kocaman bir şekilde (P.Q) harfleri var :D (ben dekore ettim) eşyalarım şuanlık güvende ama bir keresinde salonda bırakmıştım kutuyu annem içini açtı mı açmadımı bilmiyorum ama odama geri koymuş :) kutuyu kilitlemek istememin sebebi ateşle çalışırken mumun suyunu masalara falan sıçratmıştım annemde mum kalıntısını gördü :D arkadaşıyla konuşurken duydum '' bu mumla ne yapıyor'' falan dedi. Arkadaşı da beni görmüş anneme dedi bunda bir gariplik var dedi doğal güçleri falan var gibi duruyo dedi Büyücü gibi bir tipi var dedi. BEnde bu yüzden kutuyu bilmemesini istiyorum aksi halde hem gücüm gider hemde herkes herşeyi öğrenir.

Gucum gider diye bilinc altiniza kodlamayin :) insan beyni colde kendini soguktan oldurebilecek guctu bir olay var otopside donarak oldu diye aciklanmis havanin sicacik oldugu gunduz vakti bir yer dilerseniz paylasirim hatirladigim kadariyla:)

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Sayın Psi-Qit, bence gizemli tavırlar içinde bulunmazsanız-sorduğunda mantıklı cevaplar bulursanız- ve kutuyu kilitlerseniz sorun kalmaz zamanla unutur gibime geliyor. Bence kimse kilidi açmak için bu kadar uğraşmaz...

Psikite

Kayıtlı Üye
Sayın Psi-Qit, bence gizemli tavırlar içinde bulunmazsanız-sorduğunda mantıklı cevaplar bulursanız- ve kutuyu kilitlerseniz sorun kalmaz zamanla unutur gibime geliyor. Bence kimse kilidi açmak için bu kadar uğraşmaz...
Evet haklısınız Teşekkür ederim...Bu konuda yorum yazanlar ve bana yardımcı olanlara Teşekkür ediyorum Sağolun Çok Yardımcı oldunuz :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Sayın ''Beş'' o nasıl birşeydir acaba ?

Beş

Banlı Kullanıcı
'Illusionist' Film'i geldi aklıma..
Dijital şifre,manuel kilidin dijital'i..Pahalıya patlar ama parmak izi ile sıkıntı olmayacağını düşünüyorum :)

Filmden bahsetmişken, Orda bir kolye yapılışı var.
Tamamiyle kendine has bi açılış şekli var.
Onun gibi bir kutuda yapabilirsin kendine,biraz zaman alıp uğraştırabilir ama rahat edeceğini ümit ediyorum..

http://www.youtube.com/watch?v=J1j4fPoLaQE

İşine yarayacağını düşünüyorum :)
Keyifli forumlar.

maiela

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar böyle bir kilit büyüsü varmı gerçekten merak ettim, bilen varsa paylaşabilirmi??

Beş

Banlı Kullanıcı
Önceki yorumlarda olmadığı söyleniyordu,şahısen pek bir bilgim yok :)

maiela

Banlı Kullanıcı
Önceki yorumlarda olmadığı söyleniyordu,şahısen pek bir bilgim yok :)

olmadığını söyleyen 3-5 kişi, bu işin uzmanlarına seslenmiştim ben varmı böyle bir büyü diye :) yoksa yeni bu konulara girmiş insanlar elbet bilmezler ve yok derler

RoXSeR

Kayıtlı Üye
Psi Qit öncelikle sana böyle bir büyünün olmadığını söyliyebilirim önceden bende çok aramıştım ancak sana tavsiyem ailene bu durumu anlatmak en iyi çözüm olur diye düşünüyorum ama eyer çekiniyorsan anlatmaktan yada yanlış anlarlar diye düşünüyorsan sana umbrakinezi veya fotokineziyi önerebilirim her ikisindede belirli bir olgunluk seviyesine ulaştığında o eşyayı yada kutuyu istediğin her yerde bırakabilirsin ama biliyormusun bilmem ama ikiside zor bir sanattır biri gündüz işine yarar biride gölgelerde iyice araştırıp denemeni tavsiye ederim

Amele

Kayıtlı Üye
Bende aynı durumu yaşıyorum , eğer kilitlenebilen bi çekmecen varsa sadece senin bildiğin bi açma yöntemi bul(anahtarsız) sonra anahtarı kilidin içinde kır açamazlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...