Hangi kızla konuşsam benden etkileniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kimbu

Kayıtlı Üye
6 Ay geçmiş konun üzerinden, etkisini yitirmiş, hiç etkilenmedim:biggrinjester:

İnsanoğlu işte, şikayetleri türlü türlü....

fear3

Kayıtlı Üye
İnternet ortamıyla gerçek hayat biraz farklıdır,mesela ben internette olsun veya normal hayatta olsun pek öyle konuşmam,eskiden konuşurdum ederdim yardımcı olmaya çalışırdım dertlerini dinlerdim, sonradan yapılan hareketlerden soğudum ve asla eskisi gibi olamadım halen mesafeliyim.Hatta artık fazla konuşmadığım için buz dolabı diyen bile oldu,ama aldırmıyorum ben de lafımı yapıştırıyorum.Yani

Yıllar önce başıma geldi etkilendiği sanılır ama hepsi zaman geçirmek içindir nice kişiler tanıdık bu ortamda,şimdi hiçbiri yok. :)

karashan

Kayıtlı Üye
Evet başlıktan da anlaşılacağı üzere hangi kızla samimi konuşsam net üzerinde benden hemen etkileniyor. Hiç ters tepmedi . Anlamıyorum hemen kanka yada yakınlık kuruyolar benimle . Bu içimde bulunan herhangi bir enerjiden mi kaynaklanıyor anlamıyorum . Konuyu açacak doğru yeri bulamadım özür diliyorum . Sizden bu konu hakkında açıklama bekliyorum ilginize .

Dostum daha ne istiyorsun başına talih kuşu yuva yapmış :biggrinjester:

janet

Kayıtlı Üye
Sonra ne oluyor :D etkilenince yani
Kaçan kovalanır moduna girilip ego mu tatmin ediliyor, yani bilinçaltında yatan bu mudur?

Biz insanların, hepimizin az ve ya çok, bazen bilinçli bazen bilinçsiz yaptığımız şeydir. Karşı tarafı etkileyecek şekilde davranıp, sonuç alınca kendimizi daha kıymetli ve değerli hissetmek :D

vildann

Banlı Kullanıcı
:banghead::nopity:kardeş seni görmedikleri için olmasın.belkide görünce arkalarına bakmadan kaçarlar.

alin

Kayıtlı Üye
Konu yanlış yere açılmış. Hoş, doğru yer parapsikoloji sitesinde neresi olur, onu da bulamadık. Bir şikayet mi, bir memnuniyet mi anlamasak da. Yeterli doyuma ulaştığından konu kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...