Düşman için Ya Kahhar esmasını okudum neden bunları yaşadım?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bağlama yapmayan kadınlar her zaman iyidir bence eğlence de arasa 😍
Tabi bağlama yapmayan kadına bağlama yapılmayacak diye bir kaide yok dimi :ROFLMAO:
Ona da kendisine bağlama yapılan bir erkek bağlama büyüsünün ne olduğunu etkilerini uygulamalı göstermek için görevli sayabilir iyilik olsun diye :love:

emre0654

Kayıtlı Üye
Tabi bağlama yapmayan kadına bağlama yapılmayacak diye bir kaide yok dimi :ROFLMAO:
Ona da kendisine bağlama yapılan bir erkek bağlama büyüsünün ne olduğunu etkilerini uygulamalı göstermek için görevli sayabilir iyilik olsun diye :love:
Benimki de iyilik olsun diye aylardır yaptırıp duruyor ne kadar kötü bir şey olduğunu göstermek için melek gibi kadın 😍

Retro

Kayıtlı Üye

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Yapılan bir haksızlığa karşı günlük ( ara ara çekemediğim zamanlarda olmuştu ama genel anlamda uyguladım) 145 defa Ya Müheymin esmasını çekmiştim 5-6 yıl önce.Bunu çekerken Rabbim bana yapılanı maduriyetimi gördün sana havale ederim bana bunu göster göstermesende Takdir İlahin diye dua ettiğimi biliyorum. Çektiğim esmadan mı kaynaklı yoksa enerjim başka yerden mi geeliyordu bilemiyorum hep içimde bi gün o bana yapılan haksızlık karşıma çıkacak ve o kişi bana muhtaç olacak diye.Aradan 2 yıl kadar süre geçti söylediğim insan aynı konu üzerinden benim kapıma ağlayarak geldi ve bana bildiğiniz muhtaçtı.Reddetsemde bi şekilde hayatı düzene girerdi evet ama bedellerini ağır öderdi. Merhametimden geliyor benim başıma ne geliyorsa belki ama vicdanım onu o şekilde bırakmaya el vermedi ve yardımcı oldum.Sonrasında da dile getirdim kendisine yaptığı haksızlığı medeni iki insan gibi konustuk.Allahtan bilincinde olan bi insandı ve kendini bilmez biri değildi.( o an için kendi çıkarlarına öyle geldiğinden haksızlık yapmıştı) Özür diledi ve haksızlık yaptığını bildi.Senin hakkını fedakarlığını ömrümün sonuna kadar ne unutum ne de ödeyebilirim dedi.( Unutmadı bari :) işi bitince geri dönedebilirdi tabi onu da beklemedim değil )Şu an için halen iletişimim,görüşmem var. (O esmayı çektiğim dönemde de iletişimimiz kopuk değildi) Aradaki sorunlarla yüzleştikten sonra eğer cidden iki tarata insansa herşeyi yoluna koyabiliyorsun.Tabi bu herkesle olmuyor.İnsanına göre değişiyor.
Yani demem o ki ben bu esma için bi bedel ödemedim ama niyetimden kaynaklı ama hakkımdan kaynaklı.

Zaten yerine gelecek. Sana rağmen yerine gelecek hatta. Sen adaleti sağlamak için çırpınsan da adalet yerine gelecek, affedip bağını kessen de adalet yerine gelecek. Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmeyecek.

Bir insanı yok etmenin bedelini o insana dönüşerek ödersin. Kahhar okuduğun kişi ile çok güçlü bir bağın var belli ki, toxic bir bağa dönüşmüş bir bağ bu ama unutma ki onunla aynı enerji gemidesin. Onu batırmak aslında kendini batırmaktır. Özgürleş ve uzaklaş.

Kahhar esması okuyanı da okunanı da vurur. Kendinle beraber onu da bitirmeyi göze almadan bu esmaya yanaşma. O yüzden savaşlarda okunur bu esma. Ölmek ve öldürmek aynı anda var çünkü çarpışmada.
Sizinle özel bir meselemi paylaşmak istiyorum mesajlaşmak için uygun musunuz? Wp den filan?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Okuduğum gece çok iyi hissettim ferahladım ama sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sonraki günler birşey olmadı şükür. Bana çok büyük bir felaket yaşattı o insan. Yüzde 99.9 Luk haklı olduğum bir konuda kahhar okudum. 1 puanı şurdan kırıyorum açıklayım; Bu kişi benden şüphelendiği için ama aslında şüphesi yersiz olduğu için bana bir kötülük yaptı. Burada şüphelendiği için o kişinin çok ufak bir masumiyet payı var. Kafasında kuran pislik bir insan. Yatsı namazından sonra gece yarısı abdestli bir şekilde kıbleye dönerek sayısına göre okudum. Acaba bana yaşattığından daha kötü birşey başına geldiyse beni etkilemiş olmasın çok hassas bir insanım çünkü. Neden sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sizce bir fikriniz var mı?
Selamun Aleyküm koruma yapmadığınız için olabilir. Genelde bir esmayi ebced değerinden fazla çekince veya esmayı bir şeye niyet ederek okuduğunuzda. Koruma yapmanız gerekiyor örnek bir koruma;
Tahassun duası
Ayetel kürsi
Nas ve felak
3 kerede Bismillahillezi la yedurru ma asmihi şeyin filardi vela fissemai vehüvessemiul alim. Okunur. Uygulamaya öyle başlanır.

Retro

Kayıtlı Üye
Sizinle özel bir meselemi paylaşmak istiyorum mesajlaşmak için uygun musunuz? Wp den filan?

Burda paylașın iște. Sonuçta gizlilik esas olduğu için özel meseleleriniz burada konuşulur ve anonim olarak kalır. Biz şahıslarla değil, durumlarla ilgileniyoruz.

O zaman size benim büyücüyü yolluyorum 😏

Sabrina veya halalarından biri gibiyseler olur. Kanca burunlu gülme hormonu kurumuş biriyse olmaz

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Burda paylașın iște. Sonuçta gizlilik esas olduğu için özel meseleleriniz burada konuşulur ve anonim olarak kalır. Biz şahıslarla değil, durumlarla ilgileniyoruz.

Sabrina veya halalarından biri gibiyseler olur. Kanca burunlu gülme hormonu kurumuş biriyse olmaz
Buraya özel hayatımı yazamam malesef. Çok özel bir konu sizin gibi bir insana içimi açmak istiyorum beni kırmayın lütfen

Dolunays

Moderator
Forumda İletişim ve Dış İletişim Yasaktır.Gizlilik olarak söylemek istenmiyorsa kimse açıklama yapma zorunda değil.

Garip bir Duygusallığa girmeyin.

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Forumda İletişim ve Dış İletişim Yasaktır.Gizlilik olarak söylemek istenmiyorsa kimse açıklama yapma zorunda değil.

Garip bir Duygusallığa girmeyin.
Ne garip bı duygusallığı yaa şaka mısınız😂😂 ben kafamdaki soruların cevabını verebilecek kapasitede bir insana birşey danışmak istemiştim sadece. Tamam sakin olun😂😂

Dolunays

Moderator
Ne garip bı duygusallığı yaa şaka mısınız😂😂 ben kafamdaki soruların cevabını verebilecek kapasitede bir insana birşey danışmak istemiştim sadece. Tamam sakin olun😂😂
Nedense kişiler beni gaddar olarak sanıyor ama çok sakin ve naif halimle yazıyorum.Mesajınızda ''sizin gibi bir insana içimi açmak istiyorum beni kırmayın lütfen'' yazıyorsunuz.Gizlilik İhlali diye Rapor atmışsınız her 2 tarafda konu kapansın diye yazdım aslında. :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nedense kişiler beni gaddar olarak sanıyor ama çok sakin ve naif halimle yazıyorum
Bazen nötr halinde cevalanan yazılara ben de aşırı tepkiler alırım. Sebebi siz veya ben değiliz. Sebebi karşıdaki insanın hassasiyet ve duygusallık. Fakat bu onun sorunu. Çözmesi gereken sorunu.
Takmayın.

Retro

Kayıtlı Üye
Düşmanlar sanılanın aksine çoğu zaman birbirini tanırlar.

Yani düşmanınızın gündemindeki düşman da aslında siz olabilirsiniz.

Birbirlerini bitirmeye oynayan iki düşmanın savaşını hangi taraf kazanır hiç düşündünüz mü? Hangi şartlar hangi tarafı avantajlı, hangi şartlar da hangi tarafı dezavantajlı duruma iter?

Haklı olmak, kendini haklı tarafta görmek, buna inanmak aslında her iki taraf için de geçerlidir. Kendilerine göre haklıdırlar. İki taraf da kıskanıldığını ve karşı taraf tarafından enerjisinin engellendiğini düşünür çoğu zaman.. Ve olay kısa süre içinde miras kavgası misali bir yaşam enerjisi paylaşım kavgasına evrilir..

Peki bu psişik çarpışma esnasında domine eden tarafın elini güçlendiren asıl faktör nedir?

nurumm

Kayıtlı Üye
Düşmanlar sanılanın aksine çoğu zaman birbirini tanırlar.

Yani düşmanınızın gündemindeki düşman da aslında siz olabilirsiniz.

Birbirlerini bitirmeye oynayan iki düşmanın savaşını hangi taraf kazanır hiç düşündünüz mü? Hangi şartlar hangi tarafı avantajlı, hangi şartlar da hangi tarafı dezavantajlı duruma iter?

Haklı olmak, kendini haklı tarafta görmek, buna inanmak aslında her iki taraf için de geçerlidir. Kendilerine göre haklıdırlar. İki taraf da kıskanıldığını ve karşı taraf tarafından enerjisinin engellendiğini düşünür çoğu zaman.. Ve olay kısa süre içinde miras kavgası misali bir yaşam enerjisi paylaşım kavgasına evrilir..

Peki bu psişik çarpışma esnasında domine eden tarafın elini güçlendiren asıl faktör nedir?
Nedir ? 😁 bunun cevabını en iyi yine sen verirsin bize biliyon demi 😉

shunkawakan

Kayıtlı Üye
Ya KAHHAR zikir çalışması tüm sufilerin en çekindiği çalışmadır. özellikle nefi emmare seviyesinde bu esmayı kullanmak iki tarafı keskin bıçaktır, ortaya çıkan enerji adam ayırmaz. yani siz, hakkınız yendiği için bu isme başvurduğunuzda sonuç vereceği gibi sizin de başkasına yaptığınız bir yanlışın hesabını görecektir. günahsız olduğunu düşünen buyursun ilk taşı atsın öyleyse...

Retro

Kayıtlı Üye
Ya KAHHAR zikir çalışması tüm sufilerin en çekindiği çalışmadır. özellikle nefi emmare seviyesinde bu esmayı kullanmak iki tarafı keskin bıçaktır,

Kesinlikle katılıyorum.

Nefsi emmarede kalmış, algısal olarak nefsi emmrede kristalize olmuş kişilerin bu esmaya abanması gerçek anlamı ile ateşle oynamaktır.

Nefsi emmarede, yani tek başına kök çakrada hayat bulmak: "yaşamını sahiplen, hayatta kalmak için de çetin bir mücadele et, öl veya öldür" komutudur aslında.

Türkçesi ile "emreden nefs" demektir. Yani anlatılmak istenen; hayvanlardaki sürekli döngü halinde olan o primitiv dürtülerin güdümünde sıkıştığın bir bilinçtir. Yaşamak için başkasının yaşam alanına, enerji alanına, imkan ve barınma alanlarına kastetmenin serbest olduğu bir bilinçtir. Hayvanlar için bu caiz bırakılmıştır ! O yüzden sana sürekli emretmesi buradan gelir.

Kalpleri fethettiren Aşkın fedakarlık ise, kalp çakrası ve üstü itibari ile başlar. Yani kök çakradan gelen yüksek akım üst menzillere geçtikçe convert edilir aslında. Yani kök çakra kesinlikle hayatidir. Yoğun olmalıdır. Motor kuvvetini temsil eder.

Kahhar esması elbette ki yaratanın dengeye getiren çok önemli bir vasfını temsil eder ve evreni oluşturtan dip enerjileri yakından tanımamız için önemli bir bileşendir. Zikredilebilir. Keza aşkın fedakarlığa ulaştıktan sonra yaşam alanını hakkıyla korumak, enerji alanını çevrelemek ve istenmeyen enerjilere bariyer görevi gören bir caydırıcı ters frekans oluşturmak için kullanılabilir.

Ama nefsi emmare üzerinden doğrudan bu esmaya abanmak kirli çamaşırlarının piyasaya dökülmesine sebep olacaktır.

Son düzenleme:

Alex06

Kayıtlı Üye
Enerjisiyle bilinmeyen alandan saldirmak. Maji olur başka şey olur kim diğerinin savunmasıni kırar ve istediğini yaptirirsa o kazanır.
Bu forumdaki herkes psişik alanda elini güçlendirmeye çalışıyor.