Düşman için Ya Kahhar esmasını okudum neden bunları yaşadım?

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Okuduğum gece çok iyi hissettim ferahladım ama sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sonraki günler birşey olmadı şükür. Bana çok büyük bir felaket yaşattı o insan. Yüzde 99.9 Luk haklı olduğum bir konuda kahhar okudum. 1 puanı şurdan kırıyorum açıklayım; Bu kişi benden şüphelendiği için ama aslında şüphesi yersiz olduğu için bana bir kötülük yaptı. Burada şüphelendiği için o kişinin çok ufak bir masumiyet payı var. Kafasında kuran pislik bir insan. Yatsı namazından sonra gece yarısı abdestli bir şekilde kıbleye dönerek sayısına göre okudum. Acaba bana yaşattığından daha kötü birşey başına geldiyse beni etkilemiş olmasın çok hassas bir insanım çünkü. Neden sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sizce bir fikriniz var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Okuduğum gece çok iyi hissettim ferahladım ama sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sonraki günler birşey olmadı şükür. Bana çok büyük bir felaket yaşattı o insan. Yüzde 99.9 Luk haklı olduğum bir konuda kahhar okudum. 1 puanı şurdan kırıyorum açıklayım; Bu kişi benden şüphelendiği için ama aslında şüphesi yersiz olduğu için bana bir kötülük yaptı. Burada şüphelendiği için o kişinin çok ufak bir masumiyet payı var. Kafasında kuran pislik bir insan. Yatsı namazından sonra gece yarısı abdestli bir şekilde kıbleye dönerek sayısına göre okudum. Acaba bana yaşattığından daha kötü birşey başına geldiyse beni etkilemiş olmasın çok hassas bir insanım çünkü. Neden sabah kusma ve baş ağrısı yaşadım sizce bir fikriniz var mı?
%1 lik haklılık payından dolayıdır. Dua et o kadarla kalsın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yok iyiyim şükür de sizce bana yaptıklarının cezasını çektiğinin işareti mi bu? Adaletin yerine gelmesini çok istiyorum.
Onun işareti mi bilemem.. ama ilahi adalet ağır işler genelde.. yavaş vurur ama sağlam vurur. Senin uğraşsan yapamayacagin şeyleri sana kötülük yapanın başına getirir. Kendine olmasa bile en yakınlarını vurur. Yada en yakınından darbe yer. Retro nun bir sözü var.. bazı evlatlar aileye tepki olsun dünyaya gelirmiş.. gerçekten öyle örnekler varki çok istediği halde çocuk sahibi olamayan insanları anne baba olmaktan vazgeçirir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Negatif işlem yaparken kendinizi korunmaya almazsanız ufaktan negatf size geri teper. Bir yerde de işlemin çalıştığı işareti bu. Arınma yapın. Sirkeli su ile yıkanın falan. Bir dahaki sefere negatif işlem yaparken kendinizi korunmaya alın.

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Onun işareti mi bilemem.. ama ilahi adalet ağır işler genelde.. yavaş vurur ama sağlam vurur. Senin uğraşsan yapamayacagin şeyleri sana kötülük yapanın başına getirir. Kendine olmasa bile en yakınlarını vurur. Yada en yakınından darbe yer. Retro nun bir sözü var.. bazı evlatlar aileye tepki olsun dünyaya gelirmiş.. gerçekten öyle örnekler varki çok istediği halde çocuk sahibi olamayan insanları anne baba olmaktan vazgeçirir.
Çok ağır olan karma borçları (tecavüz, cinayet vs.) Genelde ata karması olarak döner. Onlara göre daha basit olan karma borçları ( gönül işleri, dolandırıcılık, hırsızlık vs.) İnsanın kendisinden çıkar..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çok ağır olan karma borçları (tecavüz, cinayet vs.) Genelde ata karması olarak döner. Onlara göre daha basit olan karma borçları ( gönül işleri, dolandırıcılık, hırsızlık vs.) İnsanın kendisinden çıkar..
Sevdiğiyle ayırma vb durumlar da evlattan çıkar diye biliyorum.

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Çok ağır olan karma borçları (tecavüz, cinayet vs.) Genelde ata karması olarak döner. Onlara göre daha basit olan karma borçları ( gönül işleri, dolandırıcılık, hırsızlık vs.) İnsanın kendisinden çıkar
Sevdiğiyle ayırma vb durumlar da evlattan çıkar diye biliyorum.
Sanmıyorum eğer öyle birşey yaşadıysanız o kişinin de aynısını yaşadığını görürsünüz hayat uzun ilahi adalet iyi ki var..

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Negatif işlem yaparken kendinizi korunmaya almazsanız ufaktan negatf size geri teper. Bir yerde de işlemin çalıştığı işareti bu. Arınma yapın. Sirkeli su ile yıkanın falan. Bir dahaki sefere negatif işlem yaparken kendinizi korunmaya alın.
Size özelden birşey sormak istiyorum rica etsem benimle mesajlaşir misiniz..

Retro

Kayıtlı Üye
Adaletin yerine gelmesini çok istiyorum.

Zaten yerine gelecek. Sana rağmen yerine gelecek hatta. Sen adaleti sağlamak için çırpınsan da adalet yerine gelecek, affedip bağını kessen de adalet yerine gelecek. Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmeyecek.

Bir insanı yok etmenin bedelini o insana dönüşerek ödersin. Kahhar okuduğun kişi ile çok güçlü bir bağın var belli ki, toxic bir bağa dönüşmüş bir bağ bu ama unutma ki onunla aynı enerji gemidesin. Onu batırmak aslında kendini batırmaktır. Özgürleş ve uzaklaş.

Kahhar esması okuyanı da okunanı da vurur. Kendinle beraber onu da bitirmeyi göze almadan bu esmaya yanaşma. O yüzden savaşlarda okunur bu esma. Ölmek ve öldürmek aynı anda var çünkü çarpışmada.

adinneydiya

Kayıtlı Üye
İyiyim şükür haklı olduğum için bana bişey olmadı geçti gitti

adinneydiya

Kayıtlı Üye
Zaten yerine gelecek. Sana rağmen yerine gelecek hatta. Sen adaleti sağlamak için çırpınsan da adalet yerine gelecek, affedip bağını kessen de adalet yerine gelecek. Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmeyecek.

Bir insanı yok etmenin bedelini o insana dönüşerek ödersin. Kahhar okuduğun kişi ile çok güçlü bir bağın var belli ki, toxic bir bağa dönüşmüş bir bağ bu ama unutma ki onunla aynı enerji gemidesin. Onu batırmak aslında kendini batırmaktır. Özgürleş ve uzaklaş.

Kahhar esması okuyanı da okunanı da vurur. Kendinle beraber onu da bitirmeyi göze almadan bu esmaya yanaşma. O yüzden savaşlarda okunur bu esma. Ölmek ve öldürmek aynı anda var çünkü çarpışmada.
İyiyim şükür haklı olduğum için bana bişey olmadı geçti gitti

adinneydiya

Kayıtlı Üye

İyiyim şükür haklı olduğum için bana bişey olmadı geçti gitt

Birşey soracağım siz kadın mısınız erkek mi?

nurumm

Kayıtlı Üye

Adalet yerine geldikten sonra başka ödeyeceği bedel yoksa hayat ona mutluluklar ve dualarının karşılığını verir mi ? Ya da çok istediğimiz şeylerle sınava mı tabi tutuluruz.Ve yahut bu çok istegimiz şeyleri nasıl törpüleriz kendimize bir iyilik yapacaksak bunun yolu nerden geçecek?

emre0654

Kayıtlı Üye
Sorma herkes de seni bekliyor aşık olmak için :ROFLMAO:
Vakti zamanında eğlence arayan birkaç kadının bağlama büyüsüne maruz kaldığın için kendini Eros sanma :p
Bağlama yapmayan kadınlar her zaman iyidir bence eğlence de arasa 😍

nurumm

Kayıtlı Üye
Yapılan bir haksızlığa karşı günlük ( ara ara çekemediğim zamanlarda olmuştu ama genel anlamda uyguladım) 145 defa Ya Müheymin esmasını çekmiştim 5-6 yıl önce.Bunu çekerken Rabbim bana yapılanı maduriyetimi gördün sana havale ederim bana bunu göster göstermesende Takdir İlahin diye dua ettiğimi biliyorum. Çektiğim esmadan mı kaynaklı yoksa enerjim başka yerden mi geeliyordu bilemiyorum hep içimde bi gün o bana yapılan haksızlık karşıma çıkacak ve o kişi bana muhtaç olacak diye.Aradan 2 yıl kadar süre geçti söylediğim insan aynı konu üzerinden benim kapıma ağlayarak geldi ve bana bildiğiniz muhtaçtı.Reddetsemde bi şekilde hayatı düzene girerdi evet ama bedellerini ağır öderdi. Merhametimden geliyor benim başıma ne geliyorsa belki ama vicdanım onu o şekilde bırakmaya el vermedi ve yardımcı oldum.Sonrasında da dile getirdim kendisine yaptığı haksızlığı medeni iki insan gibi konustuk.Allahtan bilincinde olan bi insandı ve kendini bilmez biri değildi.( o an için kendi çıkarlarına öyle geldiğinden haksızlık yapmıştı) Özür diledi ve haksızlık yaptığını bildi.Senin hakkını fedakarlığını ömrümün sonuna kadar ne unutum ne de ödeyebilirim dedi.( Unutmadı bari :) işi bitince geri dönedebilirdi tabi onu da beklemedim değil )Şu an için halen iletişimim,görüşmem var. (O esmayı çektiğim dönemde de iletişimimiz kopuk değildi) Aradaki sorunlarla yüzleştikten sonra eğer cidden iki tarata insansa herşeyi yoluna koyabiliyorsun.Tabi bu herkesle olmuyor.İnsanına göre değişiyor.
Yani demem o ki ben bu esma için bi bedel ödemedim ama niyetimden kaynaklı ama hakkımdan kaynaklı.