gözu benden başkasını gormesın buyusu

origanum

Yönetici
Hı Hı bunu yapın aşkınızdan cayır cayır yanar!! Ayetleri kullanın büyü yapmak için sizin imanlarınız cayır cayır yanacaktır..Akıl var mantık var büyü ile gelen sevgilinin iradesi olmaz aptal saptal biri olur çıkar hastalıklı bir ruh hali ile dolanır durur bu hoşunuza gidermi? Giderse siz bilirsiniz ama Allahın ayetlerinden uzak durun Vallahi cezası hem bu dünyada hem ahirette kötü olur son pişmanlıkta fayda etmez. Benden söylemesi ister alının ister gocunun.

Sizi fetva vermek için daha uygun yerlere yelken açmanız için uğurluyoruz. Serinlikle kalın. Bizi de sıcacık ortamımızda rahat bırakın.
Bu sitede bu tarz tavsiyelerde bulunanı derhal uzaklaştıracağımızı söylemiştik kaç yerde.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
arkadaşların büyüye karşı sananist bir forum sitesine girip ''kedi kesmeyin allah aşkına bu caniliktir gidin başka şeyler yapın'' demeye benzetiyorum.tabiki senin üye olduğun yer kesinlikle yanlış uzaklaştırılman normal ama sonuç olarak satanistlerin yaptıklarıda yanlış.

repece

Kayıtlı Üye
Konu kaydı gitti sanırım.bende şunu merak ettim bu yana tuz meselesinde elde kalan tuz ne olacak suyamı toğrağamı gömülecek?Var mı yorumu olan?

anık

Kayıtlı Üye
Elindeki tuzun hepsini ateşe atacaksın konuda belli zaten

repece

Kayıtlı Üye
Elindeki tuzun hepsini ateşe atacaksın konuda belli zaten

Konuda malesef net birşey yok.Herkesin mangalı yada köy ocağı, sobası olamayabilir bu da çok doğal.Dolayısıyla yemek pişirilen ocakta yada bir tava içinde yanacak belli ki ,ocağın üstüne serpecek halimiz yok ve ben bu kalanı soruyorum

focus

Kayıtlı Üye
şimdi gözü benden başkasını görmesin nedemek? göz bu herşeyi algısı dahilinde görür,

ben merkezci bir fikrin dışa vurumu, hadi yaptınız oldu, ya sonra;

ya yapan bıkarsa fazla ilgiden, bu sefer gözü beni görmesin büyüsümü yapılacak, Aşkı ve sevgiyi kalbin ve aklın akışında dogal tadında hissederek yaşamak varken, " gözü benden başkasını görmesin." oh ne ala ne ala hadi görmeye başladı ne olacak o zaman.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sene olmuş 2012 hala büyü günahtır meselesimi yapılıyor. Hemde bizim mabette :) Neyse...
Ya ben şimdi yine birisinden hoşlandım, ciddiyim evlenmek istiyorum onunla. Ama onun, ondan hoşlandığımdan bile haberi yok. Ben okurken bir şeyler öğrendim. Bazı büyülerin istediğimiz etkinin tam tersine yol açtığı gibi. Şimdi söyleyeceklerim tamamen düşünceden ibarettir. Olabilir mi diye soruyorum arkadaşlar. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama Kur'an Ayetleri kullanarak büyü yapılabiliyorsa, Allah'ın kelamı olduğu için büyü günah olmamalı diye düşünüyorum. Günahsa eğer acaba bunu Kur'an Ayeti kullanarak yapmaya kalkıştığın için bir ceza niyetine, söylenenin aksine tersinin olması mümkün müdür. Bu sadece bana ait bir düşüncedir. Bu konu üzerinde düşündüğümde adına dua da desen ne dersen de sonuçta emeline ulaşmak için yani aynı sonuca ulaşmak için yaptığın her farklı şey büyüdür. Allah bunu istemiş olsa yasak demez. Yasakladığı şeylere melekler yada benzeri iyi varlıklar yardım etmez. Kötü varlıklarda Allah'ın sözlerine itimat etmez (yanlış anlaşılmasın, dua ederek yada ayet okuyarak kötü varlık çağıramayız). Ortaya attığım bu düşünce çıkıyor. Şu var, sınav dünyası ben iyi yoluda koyayım kötü yoluda göstereyim seçimlerine göre değerlendireyim. Bunlar sadece düşüncedir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili blckngtmr
Büyü Allah kelamı kullanıldığı için yasak değil, Allah yasak dediği için yasak
Bıçak mesela mutfakta sebzeleri doğradığımız sürece faydalı ve yasaldır
insanlara karşı kullanırsak mutfak aleti olmaktan çıkar cinayet aleti sıfatı kazanır ve illegal olur.
Neyi nasıl kullanacağınız sizin sorumluluğunuzdadır
Sınavınızda zaten o sorumluluktadır

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kişinin kendi iradesi ile sevmesi değil de kadere müdahale gibi ki öyle olsa gerek sevmesi irade dışıdır... Böyle bir sevgi kukladır bence önemli olan iki tarafında sevgi beslemesi sevmesidir. Yoksa ben seveyim o sevmesin uygulama bilmem ne sevsin ne anladım ben o sevgiden...

thales

Kayıtlı Üye
laçkalaşmış leşmeşmiş arkasından iki damla gözyaşı akıtamayacak kadar tüketilmiş sevgiler ,aşklar, buz tutmuş yalanlar.. artık bunlar popüler değil mi.? nerede sevgisine ,aşkına sahip çıkan var zayıftır zavallıdır..
O kadar mı yabancısınız bu tür terimlere ? aşk , sevgi ,özlem

origanum

Yönetici
Konuda malesef net birşey yok.Herkesin mangalı yada köy ocağı, sobası olamayabilir bu da çok doğal.Dolayısıyla yemek pişirilen ocakta yada bir tava içinde yanacak belli ki ,ocağın üstüne serpecek halimiz yok ve ben bu kalanı soruyorum

Paylaşan ben değilim ve bu uygulamayı da hiç yapmadım, her büyünün kendine özgü yöntemi, püf noktası, olmazsa olmazı vardır sadece uygulayanın bildiği ve öğrenenin de ustasından görerek öğrendiği, ama genel mantığını söyleyeyim bu işlerin. Direk alev görmesi lazımdır, tuz için evdeki aygaz olmaz, o sadece saç, kıl uygulamalarında kullanılabilir. Pratik bir mangal alın ve yakın, marketlerde satılıyor. Evde birilerinin görmesinden çekiniyorsanız piknik sahası bulup oraya gidip yapın. Küllerini çöpe dökmeyin bir toprak parçası bulun oraya dökün.
Havass uygulaması olduğu için de geleneğine uyarak abdestli ve tesettürlü olun, okurken seste hata yapmayın çünkü sesin doğru tonlaması ile çalışır. Yoksa bir işe yaramaz tüm yapılanlar.

repece

Kayıtlı Üye
Paylaşan ben değilim ve bu uygulamayı da hiç yapmadım, her büyünün kendine özgü yöntemi, püf noktası, olmazsa olmazı vardır sadece uygulayanın bildiği ve öğrenenin de ustasından görerek öğrendiği, ama genel mantığını söyleyeyim bu işlerin. Direk alev görmesi lazımdır, tuz için evdeki aygaz olmaz, o sadece saç, kıl uygulamalarında kullanılabilir. Pratik bir mangal alın ve yakın, marketlerde satılıyor. Evde birilerinin görmesinden çekiniyorsanız piknik sahası bulup oraya gidip yapın. Küllerini çöpe dökmeyin bir toprak parçası bulun oraya dökün.
Havass uygulaması olduğu için de geleneğine uyarak abdestli ve tesettürlü olun, okurken seste hata yapmayın çünkü sesin doğru tonlaması ile çalışır. Yoksa bir işe yaramaz tüm yapılanlar.

İşte bu, işte budur.
Çok teşekkür ediyorum.
Bu işin mantığını bilenin ilmide vardır muhakkak.Bilgilendirdiğiniz için sonsuz şükranlar...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sevgili blckngtmr
Büyü Allah kelamı kullanıldığı için yasak değil, Allah yasak dediği için yasak
Bıçak mesela mutfakta sebzeleri doğradığımız sürece faydalı ve yasaldır
insanlara karşı kullanırsak mutfak aleti olmaktan çıkar cinayet aleti sıfatı kazanır ve illegal olur.
Neyi nasıl kullanacağınız sizin sorumluluğunuzdadır
Sınavınızda zaten o sorumluluktadır

Tamam anlamış bulunuyorum, bıçak örneği güzeldi. Ama ne biliyim bazen düşünüyorum böyle dediklerimde mantıklı geliyor. Yasak yasaktır sonuçta, teşekkür ederim :)

thales

Kayıtlı Üye
tuz için evdeki aygaz olmaz, o sadece saç, kıl uygulamalarında kullanılabilir. Pratik bir mangal alın ve yakın, marketlerde satılıyor. Evde birilerinin görmesinden çekiniyorsanız piknik sahası bulup oraya gidip yapın. Küllerini çöpe dökmeyin bir toprak parçası bulun oraya dökün.

Sayın origanum , yakılan objelerin külleri ateşle temas edilmeli diyorsunuz bunun içinde mangal kömürü uygun demişsiniz..sorum şu ,örneğin tuz'u kömür ateşine attıgımızda tuzun küllerini ayrıştırmak mümkün değil, bu başka nesneler içinde gecerli.. öyleyse karışmış haldeki kül toprağa gömülecek değil mi.?