gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Tesadüfe inanmam kader ve tevaffuk burayı bulmam :):):):):):)

aswang

Kayıtlı Üye
Bir gece ansızın :)
:Angel_anim::Angel_anim:

gizmlizeynep

Kayıtlı Üye
10.03.2010 tarihinde büyü sözleri arıyodum bi baktım bu site içeriklerine falan baktım süper sonra bi arkadaşıma falan önerdim böyle yani:beta1:

Teta

Kayıtlı Üye
Nette arama yaparken keşfettim....Güzelmiş....:)

mally

Kayıtlı Üye
Dan Brown ın kayıp Sembol ünü okudum. Kitaptaki Aleister Crowley isimli kilisenin dünyanın en kötü adam ilan ettiği şahıs kimdir nedir diye araştırırken Aleister in Atatürk'e olan hayranlığını öğrendim. Sonra Ata'mızın bu konulardaki araştırmalarını aradım. Karşıma Mu kıtası çıktı, daha sonra gizli ilimlerin varlığını keşfettim ve Havas ilmi diye bir şey olduğunu öğrendim. Havas ı araştırırken gizli mabet'i keşfettim. Sonra enerji çalışmalarının yapıldığını gördüm. Uzun zamandan beri varlığını merak ettiğim bu tür metaforların doğruluğu ispatladı.

Tesadüf mü? Kesinlikle değil. Şimdi mutlu bir Mally var :)

a’yes

Kayıtlı Üye
Tesadüf eseri işin açıkcası bir hikaye ve büyücü hakında bir araştırma yapıyordum.Derken konu hakkında ilgim daha da arttı ve büyüleri araştırmaya başladım ve burdayım şimdi:)

yureni

Kayıtlı Üye
tesadüf google'da gölgeler kitabı ile ilgili bilgi ararken rastladım. iyki rastlamışım. (=

iremwm

Kayıtlı Üye
parapsikolojik siteleri gezerken :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Telekinezi ile ilgili bi siteye üyeliğim vardı bana oradan bi mail geldi mailde bu sitenin bağlantısı vardı.
O şekilde ulaştım buraya ama işin garip tarafı telekinezi ile ilgili olan siteye giremiyorum orada üye olarak gözükmüyorum.
Oraya üye olduğumu hatırlıyorum ama araştırdığımda gerçekten üyeliğim yok.

Perla

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Benim bu siteyi keşfetmemin ilginç bir hikayesi yok aslında. Sadece son zamanlarda kendimde ve benliğimde oluşan değişiklikleri farketmem ve bunun sonucunda internette dolaşırken bu siteyi bulmam şeklinde olmuştur. Nedenini bilemiyorum ama aslında herhangi bir forum ortamında sohbete katılabilmek için çok kısıtlı zamana sahip olsam da (çalıştığım iş dolayısı ile), ortamınıza katılıp üye olmak için içimden inanılmaz bir istek geçtiğini hissettim.

Hiçbir şeyin nedensiz olmayacağına inandığım için de, doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. :)

sabahh

Kayıtlı Üye
ben kız kardeşim ilayza sayesinde üye oldum aslında tek amacım onu daha iyi anlamaktı yani bazen bahsettiği şeyler bana garip geliyordu ama şimdi ondan daha çok takılıyorum siteye :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bizim arkadaşlar telekinezi felan yapıyorlardı nereden öğreniyorsunuz dedim siteyi verdiler öğrendim o gün bugündür bağımlı kaldım. :)

Batıkan

Kayıtlı Üye
Eyvallah da, bu büyü filan, benim büyüdüğüm ortamda pek olduğuna inanılmıyor.