gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

efsunmai

Kayıtlı Üye
Bende arap alevilerini araştırırken buldum...yani nette dolaşırken:)

cemilbey38

Kayıtlı Üye
ailevi bir sıkıntımı cözmek için nette araştırma yaparken tesadüfen karşıma çıktı ama iyi ki çıktı güzel paylşımlar var.
dikkatimi çeken konularda var ama yanlış birşey yapmamak için sadece okuyorum.
bu arada siteyi kuran ve emeği geçen arkadaşlarında emeklerine sağlık

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Google dua ararken angeldream isimli bloga rastladım. Epeyce beğendiğim o blogda, yanlış hatırlamıyorsam "arkadaşlar yazılarıma gizlimabette devam edeceğim" gibi bir not vardı. Ben de geldim. Hoş geldim. Hoş buldum. :beta1:

Monarcas

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL :) Başka bir platformada mesajlarını harıl harıl arayıp bulup okurken,netten de kendisi hakkında bir arama yaptım ve karşımda Gizlimabet :)

ecrend

Kayıtlı Üye
Bir dua arıyorken tesedüfen girdim bu siteye o günden beride takip ediyorum işim el verdiği sürece :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Valla ne yalan söyleyim büyü ararken keşfettim :D Bugüne kadar büyü yaptım mı? Hayır, büyüyle yakından uzaktan ilgim yok ama o gün arıyordum bir üzüntüyle ve bu siteyi buldum, iyiki de bulmuşum. Sitede yer alan aydınlatıcı bilgilerden çok, harika insanlar buldum burada. Origanum ablam, Chilliot, Urum abim( bir tek onun adını biliyorum bu arada :D) vs vs. Ve diğerleri. Pırlanta gibi insanlar. Bana her seferinde yardımcı oldular, onları çoook seviyorum :) Konu amacından uzaklaştı, o nedenle susuyorum :D Sevgilerle...

laragökçe

Kayıtlı Üye
bütün arkadaşlarım bana bu soruyu soruyor dolaşırken rastladım harikada oldu arkadaşlarıma önerip içeriğinide gösteriyorum

Whısper

Kayıtlı Üye
Yaşayıpda açıklayamadığım olaylar sayesinde buldum gizli mabet'i.Esasında çok eski üyeyim ancak eski üyeliğimin şifresini hatırlamıyorum.. Teşekkürler...

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Dua, kader, büyü, çeşitli araştırma sonuçlarını ararken gooleden buldum.Aslında ben bu siteye üye olmadan önce 2 sene zaman zaman misafir olarak gezindim.Lakin gezinmekle üye olma arasındaki farkı girince anladım :hurray:
Teşekkürler;)

auk__12

Kayıtlı Üye
Ben süleymanın anahtarı diye internetten arama yapmıştım karşıma dan brown un kitabının çıkmasını bekliyordum ama burası çıktı :D

CursedLoL

Kayıtlı Üye
Kendime ne olduğunu araştırken buldum, iyikide bulmuşum.. bu gibi konulara merakı olan insanların deneyimlerini paylaştıkları muhteşem bir forum. Emeği geçen herkesin eline sağlık :)

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Tesadüfen keşfettim, şu an hatırlamıyorum bile :))) ve size bir moderatör kazandırdım :))))

Airport

Kayıtlı Üye
Merhaba eski kız arkadaşıma nasıl kavuşurum için dualar ararken googledan buldum bu siteyi. Henüz eski kız arkadaşıma kavuşamadım ama yaptığım dualarla huzur buluyorum şimdilik...