Çok Özür Dileyerek Astral Sorunum

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında sürekli konular açılıp sorular soruluyor biliyorum ama çok çok özür dileyerek sormak istiyorum dün gece yaşadığım olayı.

Kendi evimden korktuğum için önceleri odamda kalamıyordum, şimdi ise artık evime bile giremiyorum bazı arkadaşlar biliyor. Bende çoğu zaman farklı arkadaşlarımda kalıyorum. Dün bir arkadaşıma gittim ve kız kardeşim beni görmeye oraya geldi oda benimle kaldı. Uykum olduğu için ben yattım uyudum. İçeriden gelen seslere uyandım, su içmeye ve sigara içerim diye mutfağa yanlarına gittim. Giderken bir gariplik olduğunu hissettim. Mutfağa gittim, doğru herkes muhabbet halinde konuda bir hocamızın dersinden 2 kişi felan anca geçiyor, ama büyük mutluluk ki arkadaşlarımda geçmişler. Onları ben çalıştırdığım için bana teşekkür edin vs dedim ama kimse benimle ilgilenmiyor. Öldüğümü sandım o anda her yer kapkaranlık oldu ışıklar felan dedim ama öyle değildi ben geri yerime döndüm ve kendimi uyurken gördüm ödüm patladı ne yapıcam bilemedim filmlerde üzerine doğru yatıyorlar ya bende o şekilde yaptım uyumuşum. Sonra yine uyandım ve koşarak çocukların yanına gittim olayı anlatmaya ama yine aynı şey oldu. Sabaha kadar aynı şeyi yaşadım. Diğer bir arkadaşımızın kapıya kadar uğurlanmasını bile gördüm. Ama her defasında karanlığa düştüm. Sabaha kadar korku filmi gibiydi. Kızkardeşime anlattım, konuşulan muhabbetleri duyduğumu, arkadaşın saat kaçta gittiğini ne dediğini felan o da korktu. Ailecek korkuyoruz.

Astral bildiğim kadarıyla bu kadar kolay yapılmaz, bilinçli değildim bunu yapmak için şimdiye kadar hiç bir çabam olmadı. Ama şu vardı, arkadaşlarım Afganistanlı ve Azerbaycanlı. Kendi yerel yiyeceklerini getirirler ve aşırı tuzlu bir kalıp şeklinde kurutulmuş yoğurt gibi bir şey vardı baya yedim. su içmeden yattım. Yattığımda da aklımda su içmek vardı ama okadar yorgundum ki kalkıp almadım sabah içerim dedim. Bu bir etken olabilir mi?

AJA

Elit Üye
Bu sadece istemsiz astral seyahat,korkma :) Bir daha yaşayacağını sanmıyorum çok korktuğun için :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
İnşallah bir daha olmaz :| Ne kötü bir şeydi o öyle. Hiç eğlenceli bir yanı yok. Bu kadar insan nede istiyor anlamadım.

AJA

Elit Üye
Hazırlıksız yakalandığın için sen kötü hissettin kendini :) Bunu yapmak için senelerdir uğraşıyorum :D İnan bana isteyerek yapmış olsaydın bu başarıdan çok mutlu olurdun , ki sadece evin içindeymişsin ,hani şaş kaza bir şeyler düşünseydin bir an da baka yerde olunca daha da çok korkardın.:D Bir daha yaşayacağını sanmıyorum.Ayrıca su içmeye kalkma tekniğini de farkında olmadan yapmışsın az da olsa etkisi var bunun.Ve yorgun olman.İstemsiz astral prejeksiyon genelde çok yorgun iken olur.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sende dene olur inşallah. Ya iyi ki dışarı çıkmayı düşünmedim, evin yolunu bulamazdım :( O zaman bilmeden istemeden bir teknik yapmışım, isteyenlere duyurulur :)

ruhname

Kayıtlı Üye
astral seyahat ve tuz ben bunu duymustum sanki ama çıkamıyor biryerlerde okumuştum geçmiş olsun sanada :&

AJA

Elit Üye
Sende dene olur inşallah. Ya iyi ki dışarı çıkmayı düşünmedim, evin yolunu bulamazdım :( O zaman bilmeden istemeden bir teknik yapmışım, isteyenlere duyurulur :)
:D :D :D Ne güldüm ya..Evin yolunu bulamam gibi bir şey söz konusu olmazdı,çok korktuğun da bedenine geri dönerdin. ;)

Sevgiler..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Öyle mi :D Ya ne biliyim ben dün gece hep yürüdüm evin içinde. Hadi ya. Nasıl pişman oldum şimdi. Bilseydim ışınlanabildiğimi nerelere giderdim. Tüh ya :|

• Beğendim
Tepkiler: AJA

alin

Kayıtlı Üye
Sayın blcknghtmr, sayın AJA'nın da söylediği gibi istemsiz astral seyahat yaşamışsınız. Yalnız bu yönlenmeyle vs. olmuyor maalesef. İlk deneyimim çok uzun yıllar önce istemsizdi ve benzer şeyler yaşamışız. Astral diye bir şeyin varlığından bile haberim yoktu ki bilinçli yapılmış olsun, bayağı bayağı öldüğüme emindim yani yaşadığım an :). Yatakta kendimi uyurken gördüğümde, öldüğümü düşünüp, evin içinde turlar attım, bir ara evden de uzaklaşmak istedim, bir şeyler beni dışarıya çekiyordu çünkü....Sonra her nasılsa, sanırım ortak bilinçten alınan bir bilgiyle, yatağa uzanmayı akıl edebildim. Öyle bir anda da çekilmemiştim. Hatta ilk deneyim için epey tatsız da bir durum daha yaşanmıştı. Ve siz yine astral nedir biliyorsunuz (gerçi o an bilmek bilmemek çok şey fark ettirmiyor).

Çok korkmuş olsanız bile devamı gelebiliyor,yatkınlığınız var yani.... Ancak korkunun etkisi malum, o korku hafiflediğinde, ileride daha rahat astral yaşayabilirsiniz. Aslında tecrübelendikçe istemsiz çıkışlarda dahi, korku hafifliyor, bu yaşadığınız gibi olacağını düşünmeyin. İnanın keyifli deneyimler olabiliyor. Yok hiç istemezseniz, sırt üstü uyumayın, çok uykusuz, çok tok, çok az, çok susuz yatağa girmemeye çalışın. Bu ihtiyaçlar olduğunda siz mantıkla uyku düşünüyorsunuz misal, astral bedeniniz dışarıda olanları merak ya da ihtiyaç için gezintiye çıkma isteği duyabiliyor :)

Sevgiyle...