Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
21 günün önemi farklıdır. Bir niyetin gerçekleşmesi için dileğinizi içinizden 21 gün geçirirsiniz ya da bir alışkanlığı kazanmak istiyorsunuz 21 gün tekrarlayınca alışmaya başlarsınız. Okuma ile direkt değil bu yüzden dolaylı etkisi vardır. Yani formülasyonda yoktur bu sayı sadece kişisel gelişimcilerin kullandığı yöntem ile desteklemektir. Zaten her gün okuyup niyet ediyorsunuz bunu eğer 21 gün yaparsanız kuantum olumlama yapmış sayılırsınız. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim büyü bozmak için Ayetel Kürsi okumanın yeterli olmayacağını bilin, o kadar basit değil.

çok güzel basit olsaydı herkes yapardı...

parıltı

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsiyi bir zamanlar bende çok okurdum,yürürken ,otururken,uyuyacağım zaman vs...Çok faydasını görmüştüm,Allah size her konuda yardım ediyor,işleriniz rast gidiyor,daha bir cesaretli oluyorsun,başarılı oluyorsun,sayılıyorsun,örnekleri çoğaltmak mümkün...Ama hergün azda olsa okunmalı..Ben çok yararını tecrübe ettim.Şimdi eskisi gibi okumuyorum,ama yine okumaya başlıycam Allahın izni ile..

zuzusukuzuz

Kayıtlı Üye
ben bu formülü okuyacağımı bir kaç arkadaşımla paylaştım,paylaşmamalı mıydım?Dileğimin olmasına engel olur mu?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Aslında söylememeniz gerekirdi. Tekrar soracak olurlarsa eğer, yapmadığınızı/yapmayacağınızı söylemeniz daha iyi olacaktır.

Bu tarz durumlarda herhangi bir uygulama/maji/dua vs. yapılacağının söylenmeme nedeni hem enerjinizin olumsuz yönde etkilenmesi (durumla ilgili olumsuz bir fikir/yorum belirtilirse) hem de söylediğiniz kişinin küçük bir inançsızlığında bile o uygulamanın etkisinin azalması, bazı durumlarda tamamen etkisiz hale gelmesine sebebiyet vermesidir.

zuzusukuzuz

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkürler.ıki şey daha sorucam.benim küçük bir bebeğim var.ben bu formülü uygularken olur da uyanır ağlarsa onu yatıştırıp,uyutup devam etsem olur mu?kaldığım yerden mi,baştan mı okumalıyım.Bir de bu formülü Allh'ın izniyle okuyup bitirdikten hemen sonra 41 yasin okumayı düşünüyorum aynı dileğim için.bir sakıncası olur mu?çok fazla okursam olumsuz etkiler alır mıyım?

lizbon

Kayıtlı Üye
merhaba ben aranıza yeni katıldım ve siteyi çok beğenerek takip ediyorum gerçektende çok faydalı bilgiler mevcut ben şunu sormak istiyordum ayetel kürsiyi koruma kalkanı olarak her gün mü yapmamız gerekiyor yoksa belirli aralıklarlamı 8 kez okuyup kendimizi daireye aldığımız dan bahsediyorum cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın lizbon.

codzombi

Kayıtlı Üye
merhaba ben aranıza yeni katıldım ve siteyi çok beğenerek takip ediyorum gerçektende çok faydalı bilgiler mevcut ben şunu sormak istiyordum ayetel kürsiyi koruma kalkanı olarak her gün mü yapmamız gerekiyor yoksa belirli aralıklarlamı 8 kez okuyup kendimizi daireye aldığımız dan bahsediyorum cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın lizbon.

Size 12 saatlik bir koruma sağlar. Dolayısıyla her gün yapmanız faydalı olur.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bir de biz deneyelim bakalım, umarım işe yarar. Teşekkürler.

ruhname

Kayıtlı Üye
günde 313 defa ayetel kürsiyi okumakta kalp gözünü açar.

hokucu

Kayıtlı Üye
öncelikle bu konuyu açtığınız için çok teşekkür ediyorum..allah razı olsun..
ben 10 nisanda internetten bir bayanla tanıştım..telefonla 5 gün bıyunca birbirimizle konuştuk..ama öyle bir hale gelmiştikki sanki 5 gündür tanışan değil de 5 yıllık sevgili gibiydik..derken kız beni 5 günün sonunda ağlama huyum nedeniyle terketti ve tel numarasını değiştirdi(erkekler ağlamazmış ona göre..bu hataymış)..
o kadar kötü oldum ki 10 gün boyunca hergün hüngür hüngür ağladım..derken beni 3 mayısta tekrar aradı..benimle bir daha sevgili olamayacağını,kendinde herşeyin bir kere olduğunun tekrarının olmadığını söyledi ve o kadarki bana artık hiçbir şey hissetmediğini söyledi..öyleki benim yaşadığım yerden(istanbul),ben orada yaşıyorum diye nefret etmeye başlamış..yani o denli kız beni hayatından söküp attı...
ama ben onu unutamıyorum..

sorum şuydu ben bu bir haftalık uygulamayı bu bayanla tekrar aramızın iyi olması,sevgili olmak için okusam bir sakıncası olurmu?

şlimdiden teşekkürler...

bir de bazı arkadaşlar sayıyı nasıl kontrol altında tutacağız diye yazmış..size nacizane önerim zikirmatik(digital tesbih) alın..hani şu parmağa takılan varya..neredeyse dini malzeme satan heryerde satılıyor artık..yani elde etmeniz kolay..fiyatı da pahalı değil...

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
İnanarak, dileğinin gerçekleşeceğine inanarak okumak şart.Her gece uyumazdan evvel çoğunlukla 7 defa okurum ... Sağıma , soluma, ayak ucuma, başucuma,etrafıma daire çizerim , aileme (bireyleri gözümün önüne getirir) üflerim ve ensonunucu da okur içime çekerim.. Bu şekilde ölümden başka herşeyden korunacağımıza inanırım..Dilek için ise ilkindi namazından sonra 170 defa okuduğumu akşamında dileğimin gerçekleştiğini gördüm.Aletel Kürs-i hakkında gafil olmamak gerekir .Her kiliti açacak bir mübarek anahtar diye düşünüyor ve inanıyorum.Bir yanlışım varsa Allahım affetsin...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
İnanarak, dileğinin gerçekleşeceğine inanarak okumak şart.Her gece uyumazdan evvel çoğunlukla 7 defa okurum ... Sağıma , soluma, ayak ucuma, başucuma,etrafıma daire çizerim , aileme (bireyleri gözümün önüne getirir) üflerim ve ensonunucu da okur içime çekerim.. Bu şekilde ölümden başka herşeyden korunacağımıza inanırım..Dilek için ise ilkindi namazından sonra 170 defa okuduğumu akşamında dileğimin gerçekleştiğini gördüm.Aletel Kürs-i hakkında gafil olmamak gerekir .Her kiliti açacak bir mübarek anahtar diye düşünüyor ve inanıyorum.Bir yanlışım varsa Allahım affetsin...
Sevgili ışık gücü ikindi namazını kendimizmi kılacağız. Arkadaşlar kızıyor bir türlü namaz kılamıyorum dualarını bilmiyorum ezbere bildiğim dualar bir tek fatiha, ihlas birde ayetel kürsi namazda bir sürü duayı okumak gerekiyor o esnada da kitaba bakıp secdeye buradamı yatılacaktı buradamı oturulacaktı nerede ayakta durulacaktı derken konsantrasyon bozuluyor namaz mı kıldım ne yaptım bir türlü anlayamıyorum. İkindi namazı kılmak şartmı yada ikindi ezanından sonra namaz kılamadan okusak olmazmı. Saygılarımla

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Sevgili ışık gücü ikindi namazını kendimizmi kılacağız. Arkadaşlar kızıyor bir türlü namaz kılamıyorum dualarını bilmiyorum ezbere bildiğim dualar bir tek fatiha, ihlas birde ayetel kürsi namazda bir sürü duayı okumak gerekiyor o esnada da kitaba bakıp secdeye buradamı yatılacaktı buradamı oturulacaktı nerede ayakta durulacaktı derken konsantrasyon bozuluyor namaz mı kıldım ne yaptım bir türlü anlayamıyorum. İkindi namazı kılmak şartmı yada ikindi ezanından sonra namaz kılamadan okusak olmazmı. Saygılarımla

Başlarda böyle olur, öyle öyle derken öğrenilir, hiç yapamıyorum konsantre olamıyorum diye ara vermeyin vazgeçmeyin bir müddet sonra gayet güzel bir şekilde namazını eda ettiğinizi göreceksiniz inşaallah.
Kalbinizi bozmayın aslolan niyet..İlkindi ezanından sonrada abdestli olarak okunur.. Ancak , şuda var Allah ü Teala kulunun duasını bir şerre karşı da koyabilir, daha hayırlısı içinde de erteyebilir, sadece o duanın sevabınıda verebilir. Allah herşeye kadirdir.Kuluna zulmetmez..Herşeyin iyisini Allah bilir.Sevgiler

stinger

Kayıtlı Üye
Cafer-i Sadık hazretlerinin böyle bir eseri yoktur aslında. Silsilenameler özellikle kitap silsileleri kitabın sağlamlığı ve sıhhatliği yönünden çok elzemdir. Bu konuda meşhur olan bazı zevatların eserlerinden hariç eserlere dikkatli incelemek lazım. Hele Arapça duaların Arap gramerine uymayan öyle bariz hatalar var ki çoğundan manasız ve berbat manalar çıkmaktadır.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer

Ben hergün işe giderken yapıyorum çokta faydasını görüyorum.Hele Kalem suresinin 51 ve 52 ayetlerini de okuyunca evel Allah resmen sihirli kalkan oluyor. Kalem suresi genellikle nazar bela vs yi uzaklaştırıyor

teddy

Kayıtlı Üye
220 kereyi okurken cok zorlandim. 313 defayi okurken biraz ara versem olurmu yoksa hep bi defadami okumak gerekli ?

origanum

Yönetici
Tüm okumalardaki kural bunda da geçerli. Aynı ritmde, tam bir konsantrasyonla, asla dikkat başka şeye dağıtılmadan, içinizden en küçük bir sıkıntı belirtisi bile geçirmeden okunmalıdır. Zorlanılma nedeni okumalara alışkın olmama ile alakalı olabileceği gibi içinde bulunduğunuz sorun nedeniyle enerji frekansınızın yerlerde sürünmesinden dolayı da olabilir. Alışmaya başlamak için her gün yarım saat derin derin nefes almak ve vermek, zihni sadece buna konsantre etmek, kafanızdan hiçbir düşünce, endişe, sıkıntı geçmesine izin vermemek, etraftaki hiçbir sesi duymayacak kadar bu işe odaklanmak gerekir, bir süre sonra bu iş günlük sıradan bir alışkanlık haline gelince rahatça okumaları yapabilirsiniz. Zihniniz ve nefesiniz açılmış olur.

sidelya76

Kayıtlı Üye
Gece 11 le 5 arsı olması mecburimi gündüz veya akşam saatleri okunabilirmi.

epimetyuses

Kayıtlı Üye
Defalarca tecrübe etmiş olduğum bir kazemdir . Hadim falan çağırmıyorsunuz , sadece ihlas ile yapmanız şarttır aksi taktirde olmadı deme ihtimaliniz yüksektir. Rabbime ve rabbimin vermiş olduklarına inanın ve güvenin kafidir.