Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

fato

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Allah katında ayet el kürsi kadar önemli dua yoktur okuyun ve üfleyin Allah yardım eder kalpten İnananlara Amin

Yönetici Notu: Yazının orjinali
(arkrdaslr allah katnda ayt el kursi kadar onm lidua yoktr okuyn ve
uf leyn allah yardm eder kalbtn ınananlara amin)

Bu nasıl bir yazım şeklidir. Telefondan kısa mesaj atmıyorsunuz. Lütfen daha dikkatli olunuz!

yağmur82

Kayıtlı Üye
özel formüle hangi gün başlamak hayirlidir. Korunma dairesi demiş bir arkadaş o nasil oluyor. Evdeki herkesi her şartta koruyormu bulunduğu mekanin dişinda etkisi kalkiyormu. Ben bunu berhetiyye duasini okumadan önce yapabilirmiyim. Sevdiklerimi ve beni her şartta korurmu. Korunmasini istediğim kişilere tek tek mi yapmaliyim üzerlerindemi taşimalilar.biraz daha aydinlatici bilgi alabilirmiyim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Korunma dairesi yapacağınız çalışmalardan önce kendinizi koruma altına almanız için uygulanır. Gün içinde de kendinize yapabilirsiniz. Başkalarına bunu yapamazsınız başkaları kendine yapması gerekmektedir. Günlük bir uygulamadır. Her gün yapılmalıdır. Ama gerek yoktur. Çok yüksek bir koruma şekli olduğu için sadece majikal çalışmalardan önce yapılır. Korunma tılsımları korunma vefkleri korunma duaları korunma yağları ve bitkileri gibi diğer alternatif yöntemleri kullanmanız daha kolay ve daha sağlıklı olur.

saat

Kayıtlı Üye
bu okuma bır kez mi yapılmalı yoksa devam edilebilir mi?2 hafta boyunca mesela?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Herhangi bir mahsuru yok devam etmenizin.

saat

Kayıtlı Üye
son bir soru daha sorucam hepsini bir oturuşta okumasak olur sanırım..yani 100 okuyup 1 saat sonra tekrar başlasam gibi..

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Sanırsam korunma dedkleri bir yerde okumuştum 7 defa Ayetel kürsi'yi okuyorsun.
1. okumada sağına
2. okumada soluna
3. okumad önüne
4. okumada arkana
5. okumada yukarı
6.okumada aşağı
7. okumada sağdan sola daire çizerek okuduktan sonra üflüyorsunuz
Bu şekilde kişi kendini koruma kalkanına alıyormuş.Ondan sonra tövbe ve salavatla istenilen çalışmalara başlanıyormuş
Benim bildiğim bu yanlışım varsa ehil olan kişi lütfen düzeltsin.

berksu07

Kayıtlı Üye
''Bismillahi sır vebillahi nur yetmişbin Ayetel Kürsi dört yanımda/yanında dur'' deyip kendime yada sevdiklerime uzaktan üflüyorum. Rahmetti anneannem öğretmişti halen devam ediyorum, özellikle sabahları ve birisiyle gergin geçebilecek bir görüşmeden önce. Faydasını çok gördüm ve görüyorum. Ayetel Kürsi'yi de okurum genellikle

cerrah

Kayıtlı Üye
bu rakamları neye dayanarak neye göre veriosunz bende desem 1. gun 10 2. gun444.3 gun 166 kere oku olur böle bişe var mı ya neye göre diosunuz

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
peki bu duayı annemle birlikte okusak yani 4 gün ben 3 gün o işe yararmı.dilediğim olurmu

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu rakamları neye dayanarak neye göre veriosunz bende desem 1. gun 10 2. gun444.3 gun 166 kere oku olur böle bişe var mı ya neye göre diosunuz
Bu rakamları insanlar vermez. Görevliler belli bir amaç için bunu bu kadar okuyacaksın ki titreşimi ayarla, şifreyi girebil derler. Bu tür sayıların çoğu hatalıdır. Zira A kişisi X amacı için B varlığı ile görüşmüştür. B varlığı, A kişisine özel olarak (onun enerji düzeyi ve şifreleme sistemi) belli hesaplamalar dahilinde bu sayıyı verir ki X amacı gerçekleşebilsin. Yani insanlar kafalarına göre sayı vermez. Bazı konular da vardır ki sayısı bir kere verilir, bütün insanlar faydalanabilir.

peki bu duayı annemle birlikte okusak yani 4 gün ben 3 gün o işe yararmı.dilediğim olurmu

Öyle şey olur mu hiç? Siz bir şey istiyorsanız siz başvurur, siz gerekenleri yaparsınız. Anneniz ayrı siz ayrı.

isa

Banlı Kullanıcı
Ayetel kürsinin özel formülü... 1.gün-50 ayetel kürsi 3 defa da-vetini 2.gün-170 ayetel kürsi 7 defa da-vetini 3.gün 201 ayetel kürsi 11 defa da-vetini 4.gün 313 ayetel kürsi 21 defa da-vetini 5. Gün 50 ayetel kürsi 41 defa davetini 6.gün 170 ayetel kürsi 71 defa da-vetini 7.gün 313 ayetel kürsi 111 defa da-vetini oku sakın birşey söyleme her ne muradın varsa olur uzağı yakını görürsün.ruhaniler dostun olup bir çok hayırlara ulaşırsın....... önce [tecrübemize göre ] mavi küçük bir ışık gelir ışık ihlasına göre büyür ve sen bir teleskopa bakar gibi bakarsın [gözler hafif yumulmalı ta ki perdeler tam açılıncaya kadar ] konuşup ileri geri yerlerde anlatırsan veya yalan yanlış kulanırsan sana üç ay mühlet verilir [ bütün tertiplerim için geçerli ] kendini düzeltmezsen bir daha ulaşmıyabilirsin.selam ve dua ile alıntıdır

bedford

Kayıtlı Üye
buna benzer bir formül vardı bende de, kimseye anlatmamak ilk şart, çünkü bu davet. bir sırlı yol.

isa

Banlı Kullanıcı
ben paylaşmak istedim doğrusu burası öğrenime açık bir plartform umarım birilerine faydalı olur

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şunu anlayamıyorum. Hem Müslümanlıkta bedensiz varlıklarla her türlü iletişimin yasaklandığı söyleniyor hem bunu dualarla gerçekleştiriyoruz sizin söylediğinie göre. Ayet'el Kürsi okuyarak yapılan bir davet nasıl oluyor da bizden bir şeyler alıyor.

mandalin

Banlı Kullanıcı
okudum vakti zamanında bir şey olmadı daveti olmadan sadece okumadan farkı yok asıl önemli kısım eksiksiz olarak davetin verilmesi

origanum

Yönetici
Ayetel kürsinin özel formülü... 1.gün-50 ayetel kürsi 3 defa da-vetini 2.gün-170 ayetel kürsi 7 defa da-vetini 3.gün 201 ayetel kürsi 11 defa da-vetini 4.gün 313 ayetel kürsi 21 defa da-vetini 5. Gün 50 ayetel kürsi 41 defa davetini 6.gün 170 ayetel kürsi 71 defa da-vetini 7.gün 313 ayetel kürsi 111 defa da-vetini oku sakın birşey söyleme her ne muradın varsa olur uzağı yakını görürsün.ruhaniler dostun olup bir çok hayırlara ulaşırsın....... önce [tecrübemize göre ] mavi küçük bir ışık gelir ışık ihlasına göre büyür ve sen bir teleskopa bakar gibi bakarsın [gözler hafif yumulmalı ta ki perdeler tam açılıncaya kadar ] konuşup ileri geri yerlerde anlatırsan veya yalan yanlış kulanırsan sana üç ay mühlet verilir [ bütün tertiplerim için geçerli ] kendini düzeltmezsen bir daha ulaşmıyabilirsin.selam ve dua ile alıntıdır

Sitede daha önce bu konu vardı, iki konuyu birleştirdim. Konu açmadan önce iyi arama yapınız lütfen. Ve yorumlarınızı, eksik bulduğunuz, ilave edeceğiniz kısımları o linkin altında paylaşınız.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben yine birşey diyeceğim çoğu kişi bana karşı çıkacak...

Arkadaşlar Ayetel kûrsi Allahın bize bahşettiği bir silahtır.

ayetel kûrsi
Nas
Felak

Bunlar bize bahşedilen silahlardır.
Boş istekler için kullanılması doğru değildir ve izni olmayanlar fazla okuyamazlar.
Özellikle ayetel kûrsi yakıcı bir suredir.
Sizi korur evet ancak çok abartırsanız hücrelerinizi yakar.
Acı çekersiniz.
bir rivayete göre ölmeden önce okunan ayetel kûrsi sizi şehit mertebesine ulaştırır.
ayetel kûrsi yi okuduğunuzda ne bir insan ne de Allahın yarattığı bir başka yaratık cinler dahil hiç biri size zarar veremez.

Düşünün bukadar güçlü bir silahı abartarak kullanırsanız sizede zarar vereceği mantığınıza yatacaktır.

ayetel kûrsi bir dilek suresi değildir korunma suresidir.bir silahtır.Günde 1000 tane okuyanın eli öpülür.Çünkü ona izin verilmiştir.

bedford

Kayıtlı Üye
#dmkol'un dediği doğrudur..Ayetel Kürsi bir silahtır, çok okursanız hücreleri yakar fikrine katılıyorum! ben ne zaman abdestsiz okuduysam başıma hertürlü fenalık gelmiştir, sakın ola ki abdestsiz okumayın.!

anktekinc

Kayıtlı Üye
313 kere okumaya çalıştığımda genelde şaşırıyorum. bu konuda tavsiyesi olan birileri olabilirmi bana?