Antep’le aramda bir bağ var neden?

kubkubbbb

Kayıtlı Üye
Ben malatyalıyım her zaman malatyada yaşadım ama şöyle bi şey var: ben 25 yaşındayım ve ilk sevgilim 1 sene önce oldu. Antepliydi. Antebe gittim gezdim falan. okuduğum bölümün doçenti de antepliymiş ve ben bunu çok sonradan öğrendim. bu doçent benden çok hoşlanıyordu gözü hep bendeydi. özel bi takıntı gibiydim yani bu hoca için. Aynı yıl içinde hem ilk sevgilimin hem de benden hoşlanan ve benim de hoşlandığım hocanın antepli olması çok tuhaf geliyor bana. sevgilimle çok kötü şekilde ayrıldık hala birbirimizi mahvediyoruz. bu hocanın da bana olan ilgisi hala var ama okulum bittiği için eskisi kadar bana dönük değil. ama hala var yani bi şeyler. gel desem koşarak gelecek bi adam. Ayrıca küçüklüğümden beri çok kitap okurdum ama hiç en sevdiğim yazar olmamıştı. son 8 senedir falan en sevdiğim yazar ahmet ümit. onun da antepli olduğunu öğrendim bu yıl. biyografisine bakarken. ayrıca hayatımda ilk defa şehir dışına çıktığım yer de antepti. ortaokulda dersane geziye götürmüştü antep lunaparkına. bunların tamamını düşününce sizce nasıl bir bağ var aramda antep’le? orada olmam mı gerekiyor?

Ori

Kayıtlı Üye
Algıda seçicilik gibi görünüyor. Araştırın. Bu arada verdiğiniz örneklere dayanarak şunları söylemek istiyorum. Antepli veya Antepli olmayan erkeklerin yüzde 80'i zaten çağrıldığı takdirde gelecektir. Algıda seçiciliğiniz eski sevgilinizle başlamış gibi görünüyor.

alhayba

Kayıtlı Üye
Ben malatyalıyım her zaman malatyada yaşadım ama şöyle bi şey var: ben 25 yaşındayım ve ilk sevgilim 1 sene önce oldu. Antepliydi. Antebe gittim gezdim falan. okuduğum bölümün doçenti de antepliymiş ve ben bunu çok sonradan öğrendim. bu doçent benden çok hoşlanıyordu gözü hep bendeydi. özel bi takıntı gibiydim yani bu hoca için. Aynı yıl içinde hem ilk sevgilimin hem de benden hoşlanan ve benim de hoşlandığım hocanın antepli olması çok tuhaf geliyor bana. sevgilimle çok kötü şekilde ayrıldık hala birbirimizi mahvediyoruz. bu hocanın da bana olan ilgisi hala var ama okulum bittiği için eskisi kadar bana dönük değil. ama hala var yani bi şeyler. gel desem koşarak gelecek bi adam. Ayrıca küçüklüğümden beri çok kitap okurdum ama hiç en sevdiğim yazar olmamıştı. son 8 senedir falan en sevdiğim yazar ahmet ümit. onun da antepli olduğunu öğrendim bu yıl. biyografisine bakarken. ayrıca hayatımda ilk defa şehir dışına çıktığım yer de antepti. ortaokulda dersane geziye götürmüştü antep lunaparkına. bunların tamamını düşününce sizce nasıl bir bağ var aramda antep’le? orada olmam mı gerekiyor?
Anteple aranızda bir bağ var demeyelim de Antepliler denk geliyor diyelim.Daha doğru olur.Ayrıca Malatya ve Antep çok uzak ve çok alakasız şehirler sayılmaz.(Dershanenin geziye götüreceği kadar yakın.)Ek olarak Antep, görece Malatya'dan gelişmiş GDA'nın merkezi sayılan hinterlandı ve ticareti en yoğun olan şehri.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İlginç bir bağ olabilir gibi geldi bana.
En son hangi kuruyemiși yedin? Hayatında ilk yediğin kuruyemiș hangisiydi?
Antep kuruyermisi değil Antep hocası arıyordu o yemislerden bol bol yemek için.. bir konu açtı silindi tekrar açtı baglamaci büyücü arıyordu ama kendini tutamayıp terbiye ve kültürünü yine gösterdiği için yine banlandi bu kişi. Bu şekilde ulaşamazsın isterse o sana ulaşır cinlerini gönderip haber salar yada yedek olarak seni de bağlama listesine alır 🤭

Retro

Kayıtlı Üye
Antep kuruyermisi değil Antep hocası arıyordu o

Her türlü Antep'li çıkmış bir hoca mı çıkmamış?

Bu şekilde ulaşamazsın isterse o sana ulaşır

Niye bende Doçente benzer bir hal mi var? 😀

cinlerini gönderip haber salar yada yedek olarak seni de bağlama listesine alır 🤭

Hala eski sevgilisi ile birbirlerini mahvediyorlarmıș. Antep'li değil miydi o da? Antep’le bağ kesmesi gerekirken hala Antep’le aramda bağ mi var diye bize soruyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Her türlü Antep'li çıkmış bir hoca mı çıkmamış?
Olmaz olur mu hoca çok ama dolandırıcı olmayan garantili iş yapan hoca arıyor demekki ekibi için ;)
Önceki konusunda Malatya ve çevresinde hoca aradığını belirtmişti oralarda konuşlanmış ya bu tür hoca çeteleri ondan :ROFLMAO:

Niye bende Doçente benzer bir hal mi var? 😀
Yok işte bir doçent kazancıyla anca karısına ve çocuklarına bakar, hocalara para yetiştiremez :devilish:

Hala eski sevgilisi ile birbirlerini mahvediyorlarmıș. Antep'li değil miydi o da? Antep’le bağ kesmesi gerekirken hala Antep’le aramda bağ mi var diye bize soruyor.
Diğer konuda kavga gürültü çıkınca bir de burdan yürüyüm dedi ondan açtı bu konuyu..

Korkma bu kadar ya sen bizim cesur yürek deli kahinimizsin 🙈🙈 Kimin ne olduğunu erkenden çözer kendini korumaya alırsın bir şekilde.. Sende bu tür kadınların peşinde kendini rezil edecek o göz yok merak etme.. hem daha kolay gönüllü av olacak parası çok aklı kıt kerizler dururken seni napsın.. bu hanfendi belli büyük balık peşinde 🌟