Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

emir

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsi, ruhaniyeti arttırmak, basireti daha da açmak için okunursa, ne güzel olur..
davet amaç olursa, gerçek amaca ulaşılamaz...

othergirl

Kayıtlı Üye
bır sey sormak ıstıyorum .ben asık etmek ıcın denenmıs kesın usul adlı duayı okuyorum bıtmek uzere bıttıkten sonra bu duayı okuyabılır mıyım cunku 40 gun hıc bır okuma yapmıcaksınız yazıyordu dua bıttıkten sonra yardımcı olursanız sevınırım

Simsiyahhh

Kayıtlı Üye
İş
Halen ögreniciyim..
Ben 7 defa okuyup yatiyordum aksamlari..Huzurlu uyuyor fahat uyandigimda terlemis oluyordum.Evdekilere bi kac kere sordum sayikladigimmi diye..Öyle biside sezmemisler.Kötü rüya felen onlarda yoktu fakat dedimya terleyerek oyanuyordum.Yoksa rüyalar görüp uyandigimda hatirlamiyormuydum bilemiyorum da.
Cocuklugumda bana komsumuz ögretmisti bu duvayi.
O yüzden ezberimde olan bir dua.Ama ne hikmetse illaki okuyarak okumak geliyor icimden.Oyüzden ise giderken.okulda,sinavlardan önce,staajimda okurum.Ama bir günde 7 defa okumuslugum olmamisti.
Bu 7 defa okunmada korunmak icindi.Konuyu görünce yazmak istedim :)
Türkce mealini okumak bana huzur veriyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
manevi cezasi buyuktur derken sunu kastetmis diye dusunuyorum her buyunun bir bedeli vardik denklemde bi tarafta oynama yapinlinca denklemi korumak icin obur taraftada yapilir buda majisyene bedel olarak yansir bu bedelerler yaptiginiz seyin boyutuna gore degisir ve size yansir:)

origanum

Yönetici
313 kere okumaya çalıştığımda genelde şaşırıyorum. bu konuda tavsiyesi olan birileri olabilirmi bana?

Şimdi gördüm soruyu. 3 adet 99 luk tesbih alıp yanınıza koyun. İmame ile 100 sayısı elde edilir. Okuyup bitince o tesbihi diğer yanınıza alın, 3ü de okununca toplam 300 sayısı elde edilecektir. Tesbihler bitince ellerinizdeki parmakları sırayla okuyunca 10 tanesi de okunmuş olacak geriye kalacak 3 sayısını da gene parmak hesabı ile ya da o da şaşar ihtimaline karşı tesbihlere bütün olarak 1 kere dokunup okuyunca 3 sayısı elde edilebilir.

atillamikail

Kayıtlı Üye

sevgili arkadaşım 40 000 değil 400 000 defa da okusan gelmeyecektir evet duanın kallanma sıklıgına göre koruma tahsis edilebiliyor lakin bunu sen goremessin hadim gelmez duanın muvekkilinin gelebilmesi için cağrı yapılmak zorundadır yani azimeti ile birlikte okunur riyazat şarttır ve sayıların onemini hafife almayın herşey değerlerde saklıdır bu sayılar 100 yıllardır tecrube edilerek belirlenmiştir sözün özü egerki dua nın hadim/müvekklini görmek istiyor isen azimeti ile birlikte ve vefkiyle birlikte riyazat edip cagrılmak zorunda baş suretle gelmeyecektir endişen olmasın
yanılıyorsun .şöyle yanıldıgını bılıyorum bu konuda muhıyddın ibni arabi hazretleri hergun 1000 kere okuyan cevresindeki ruhanılerı gormeye baslar dıyor.burada ozel bı hadimin daveti var dememiş.yanı davet degıl.davet konusunda dogru soluyorsun.bı hadımı davet etmedıkce gelmez.1000 kere ayetel kursı okuyan dıkkat edersen 1000 kere hayyul kayyum ismi şerifini zikretmiş oluyor. bu zikrin sonucunu acıklayan buyukler evrenın sırrına ermeye baslar der. nefertıtının dedıgı gıbı kaldıramaya bılırsın bu sırrı

tahita

Kayıtlı Üye
atllamikail;sana katılıyorum ve cevap için teşekkür ederim.Çünkü sanglade'nin mesajını okuduğumda benimde aklım karıştı kim geliyor gelmiyor ne oluyor tarzında.Tüm paylaşım ve açıklamalara teşekkürler.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İçimizden okusak olur mu? Tamam anlıyorum ben de katılıyorum önemli olan içimizden gelerek okumak ama sanki bir yerde normal dua okurken de kendimiz duyacak şekilde okumamız gerektiğini duymuştum. Titreşimi yakalamak içindir belki. Ama ben hep içimden okurum. Tabi ki önemli olan niyet ama yine de cevaplarınızı duymak istedim.

origanum

Yönetici
İçimizden okusak olur mu? Tamam anlıyorum ben de katılıyorum önemli olan içimizden gelerek okumak ama sanki bir yerde normal dua okurken de kendimiz duyacak şekilde okumamız gerektiğini duymuştum. Titreşimi yakalamak içindir belki. Ama ben hep içimden okurum. Tabi ki önemli olan niyet ama yine de cevaplarınızı duymak istedim.

Evet titreşim.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yani kendi duyacağım ses tonunda okumam yeterli olacaktır sanırım. Fısıltı olsa olur mu yoksa normal ses tonu mu? Bir de duaları ezbere okumanın önemiyle ilgili forumda araştırma yaptım ancak bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

origanum

Yönetici
Fısıltı olmaz, sesin titreşim gücü gereklidir. Ezbere okumanız gerekir, bu da beynin net bir şekilde konsantre olup yine titreşimi etkilemesi esasına dayalı olmasındandır. Çok çok eskiler bu işlerin mekanizmasını, nedenleri ile biliyordu ancak karanlık çağlar nedeni ile ara zincirler kayboldu, günümüz kuşağı da Roma'yı yeni yeni keşfediyor.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Fısıltı olmaz, sesin titreşim gücü gereklidir. Ezbere okumanız gerekir, bu da beynin net bir şekilde konsantre olup yine titreşimi etkilemesi esasına dayalı olmasındandır. Çok çok eskiler bu işlerin mekanizmasını, nedenleri ile biliyordu ancak karanlık çağlar nedeni ile ara zincirler kayboldu, günümüz kuşağı da Roma'yı yeni yeni keşfediyor.

Teşekkür ederim. Okumaya başlıyorum. Annemin sesimden ürküp beni de konsantre olmuşken korkutmaması dileğiyle.. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okurken kendimi hiç samimi hissedemiyorum. İster istemez aklıma sorular geliyor. Neden ben içten bir dua okumak yerine artık bitse de uyusam dediğim sayılı dua okuyorum diye. İnanıyorum Allah'ın izniyle isteğimin bir gün olacağına ancak okudukça içtenliğim azalıyor ve dediğim gibi artık bitsin durumuna geliyorum. Sürekli dikkatim dağılıyor aralarda kesip başka şeylerle ilgilenip tekrar dönüyorum. Hep verilen sayılardan daha fazla okuyorum. Bir türlü odaklanamıyorum ve zorlanıyorum. Şu anda 120 de başım döndü dikkatim dağıldı kendimi saygısızlık yapıyormuş gibi hissedip ara verdim :/ Ama sonuç alacağıma inanıyorum.

origanum

Yönetici
Okurken kendimi hiç samimi hissedemiyorum. İster istemez aklıma sorular geliyor. Neden ben içten bir dua okumak yerine artık bitse de uyusam dediğim sayılı dua okuyorum diye. İnanıyorum Allah'ın izniyle isteğimin bir gün olacağına ancak okudukça içtenliğim azalıyor ve dediğim gibi artık bitsin durumuna geliyorum. Sürekli dikkatim dağılıyor aralarda kesip başka şeylerle ilgilenip tekrar dönüyorum. Hep verilen sayılardan daha fazla okuyorum. Bir türlü odaklanamıyorum ve zorlanıyorum. Şu anda 120 de başım döndü dikkatim dağıldı kendimi saygısızlık yapıyormuş gibi hissedip ara verdim :/ Ama sonuç alacağıma inanıyorum.
İnanç önemli bir faktördür ancak sayılı formüller olunca telefon numarası çevirmek gibidir. Bir sayı bile hatalı olsa istediğiniz kişiyi değil de farklı bir kişiyi aramış olursunuz, istediğiniz kadar karşınıza aramak istediğiniz kişinin çıkacağına inanın. Şöyle bir örnek vereyim:
- Alooo orası XXX XX X6 mı?
-Hayır XXX XX X7
-Olsun ben arkadaşım Ayşe ile görüşeceğime inanıyorum o numarada.
-!!!!(Biiiippppp)
Hem görüşmek istediğiniz kişiye ulaşamaz hem de telefon sapığı muamelesi görür ve karşı taraftan kötü enerji alırsınız değil mi. Sayılı okuma da bunun aynısıdır işte.
Eğer yapacak gücünüz yok ise hiç başlamayın. Zaten herhangi bir uygulamaya başlamadan önce kendinizi hazırlamanız gerektiğini, yapacağınız işin gerektirdiği kadar enerji seviyesine sahip olmanız gerektiğini ancak ondan sonra başlayabileceğinizi söyleyip duruyoruz.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Bir niyet veya üzerimizdeki kötü enerji veya büyünün bozulmasi icin 313 kere Ayetel Kürsüyü okunulacagini ögrendim. 313 kere 21 gün. Bilgisi olan varmi 313 evet dogru ama 21 günde emin degilim. Bilgisi olan varmi?

origanum

Yönetici
Bir niyet veya üzerimizdeki kötü enerji veya büyünün bozulmasi icin 313 kere Ayetel Kürsüyü okunulacagini ögrendim. 313 kere 21 gün. Bilgisi olan varmi 313 evet dogru ama 21 günde emin degilim. Bilgisi olan varmi?

21 günün önemi farklıdır. Bir niyetin gerçekleşmesi için dileğinizi içinizden 21 gün geçirirsiniz ya da bir alışkanlığı kazanmak istiyorsunuz 21 gün tekrarlayınca alışmaya başlarsınız. Okuma ile direkt değil bu yüzden dolaylı etkisi vardır. Yani formülasyonda yoktur bu sayı sadece kişisel gelişimcilerin kullandığı yöntem ile desteklemektir. Zaten her gün okuyup niyet ediyorsunuz bunu eğer 21 gün yaparsanız kuantum olumlama yapmış sayılırsınız. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim büyü bozmak için Ayetel Kürsi okumanın yeterli olmayacağını bilin, o kadar basit değil.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Biliyorum sayin Origanum ama bunu benden ayrilan esim icim yapiyorum. Kendisi hic iyi degil sadece iyi olmasi icin biraz kendine gelmesi icin. Artik vicdanindanmi öyle baska sebeblerimi var bilmiyorum ama yasam sevinci kalmamis gözlerinde. Ocok iyi kalbi temiz saygili kisi gitmis bir ölü olmus. Yardim edimesine izin vermez inanmiyor. Benden büyülerle sogutan ayiran kisi simdi ailesinden kopariyor. Üzülüyorum onun icin. Sadece hayirlisini istiyorum :(

gerekli

Kayıtlı Üye
AYETEL KÜRSÜ ETKİSİ :5 yıl önce birden bire eşimin hayatında beliren bir bayan nedeniyle yuvam yıkılmak üzere idi. İlk kez benden vazgecebilecek kadar gözü kör olmuştu adeta eşimin. Çaresizlik içerisinde kıvranıyordum. Çocuklarım kücüktü. Asla babasız büyümelerini istemiyordum. Eşimle aramızı düzeltmek için verdiğim tüm iyi niyetli çabalarım, anlayamadığım bir şekilde daha kötüye götürüyordu durumu.Sanki kontrolumuz dışında bir şeyler vardı. O çaresizlikle gittiğim bir tarot bakan bayan bana şu formülü önerdi. Ayetel kürsi, felak ve nas surelerini hergün her biri kırkbir kez olmak üzere 41 gün oku ve 3 kez niyetini tekrarla dedi. Uygulamaya başlamamdan 10 gün kadar sonra ters giden herşey olumluya dönmeye başlamıştı. Bir ay geçmeden o kadınla eşimin arası bozuldu kavga ettiler ve ayrıldılar. Ve bir mutlu olmaya devam ediyoruz. Allah herkezin yuvasını yavrularını korunun..

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sizde büyü yokmus galiba. Ben canimdan cok sevdigim esimin perisan halini görüyorum. Artik o kadin onu mutlu edecekse ona gitsin yeterki mutlu olsun diyorum.

Sayin Origanum kac gün okumam gerekiyor. Dilegim var hayirlisini istiyorum. Konuyu okudum ama cok karismis. Icimde süphe olusmasini istemiyorum. Sizin bilginize güvendigim icin icim rahat olacak:)

origanum

Yönetici
Sayin Origanum kac gün okumam gerekiyor. Dilegim var hayirlisini istiyorum. Konuyu okudum ama cok karismis. Icimde süphe olusmasini istemiyorum. Sizin bilginize güvendigim icin icim rahat olacak:)

Bu soru 3 yıl önce de bana bu konu altında sorulmuştu, yine aynı cevabı vereceğim, ilk mesajda anlatıldığı sayılarda okunması gerekiyor.
Abdest alıp kıbleye doğru oturun dileğinizi söyleyip niyet edin ve o ilk mesajda denildiği gibi her gün kaç adet belirtiliyorsa o gün oturup o kadar sayıda okuyun.
Bir hafta oturup okuyamaz iseniz ki genelde ağır gelebilir, tek seferlik okuma şekli de yapılabilir. Bunun anlatıldığı bir başlık da var forumda ama yeri gelmişken burada söyleyeyim. Oturun ve tek seferde 313 kere okuyun, bu basit isteklerin olması için uygulanır genelde. Sizin dileğiniz basit değil ise bir haftalık olanı uygulayın derim. Okurken kimse ile kouşulmamalı, etrafa bakılmamalı, konsantrasyon bozulmamalı, off dememelidir. Telaffuz hatalı olmamalı ve kesinlikle sıkılma belirtisi göstermeden tam bir inançla okumalısınız.
Eğer büyü ile sizden ayırılmış birisini döndürmek gibi bir niyetiniz varsa bu yüzden okuyacaksanız hiç boşuna zahmet etmeyin, dönmez. Bunun için önce o büyü çözülmelidir. Serbest kalınca ne yapacaksanız yapabilirsiniz. Büyülü insana büyü yapılmaz önce çözülür sonra yapılır, işleyiş olarak.