Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
İlk cümlenizin yüklemi belki doğrudur. Ancak saldırgan tavrım yok sizi uyardım, başkalarını kendi deneyimlerinizi paylaşarak onları o deneyimlerin etkisi altında bırakmayın diye, ama siz ne anlayışlı ne de saygılı davranıyorsunuz. Umarım hayatınız bu yolda umduğunuz gibi gider.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu konu ile ilgili birçok kez açıklama yapmamıza rağmen kimse umursamıyor ya da okuma ihtiyacı dahi duymuyor. Arkadaşlar bütün uygulamalar etkili ve işlevselliği tamdır. İyi uygulama ya da ektili uygulama yoktur. İyi ve etkili uygulayıcı vardır. Ve kişilere uygun uygulamalar vardır. Bu uygulama sizde işe yaramayabilir ve sizinle etkileşimi düşüktür ama b kişisinde mükemmel işe yarar ve o kişiyle uyumludur. Bizler bir kişiye uygulama yapacağımız zaman sadece bir uygulama ya da tılsım yaptığımızı mı zannediyorsunuz. Birçok uygulamayı deniyoruz. Bu işler bir kere yaptım aa olmadı diyebilecğeiniz işler değidlir .B uyüzden ajan arkadaşımızın söylediği doğrudur. Uygulaması tutacak olan kişileri etkileyerek inançsızlık ne olumsuzluk enerjinizi onlara yansıtmaya hakkınız yoktur. Ve sitede karşılıklı konuşmayı beceremiyoruz. Hemen birbirimize saldırıya geçiyoruz. Düşüncenin nedne böyle olduğunu ya da neden böyle söylediğini karşıdaki kişi sorgulama çabasına dahi girmiyor. Konu tartışmaya elverişli bir konu değildir. Uygulayan arkadaşlara saygı duymak açısından tartışmanın şu an bitmiş olması gerekiyor. İlgi ve anlayış göstereceğinize inanıyorum. Sevgiyle...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Sevgili yule dedikleriniz doğru olabilir ben başka birşey iddia etmiyorum ama beğenmezsen gidersin gibi bir tarzı da kabul etmiyorum.Gidip gitmemeye kendimiz karar veririz. Ben saygı duyuyorum çünkü bende yaptım ama olmadı birde bu konuda bir sürü sorular çıktı geldi ama bu konuyu paylaşan arkadaş ortadan kayboldu ve buda ister istemez insanın içinde şüphe doğurdu belliki bizlere göre daha tecrübeli ve bilgilisiniz ama bu mertebede olanlarında anlayışlı olacağını umuyordum. Sevgili Ajan gibi saldırgan değil. Neyse burası değerli bir site ve değerli insanlarla paylaşım yapılıyor ve bu tarz tartışmalar doğru olmuyor. Maalesef agresif bir toplum olduk. Ben bu tartışmayı kendi adıma kapatıyorum saygılar

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sevgili yule dedikleriniz doğru olabilir ben başka birşey iddia etmiyorum ama beğenmezsen gidersin gibi bir tarzı da kabul etmiyorum.Gidip gitmemeye kendimiz karar veririz. Ben saygı duyuyorum çünkü bende yaptım ama olmadı birde bu konuda bir sürü sorular çıktı geldi ama bu konuyu paylaşan arkadaş ortadan kayboldu ve buda ister istemez insanın içinde şüphe doğurdu belliki bizlere göre daha tecrübeli ve bilgilisiniz ama bu mertebede olanlarında anlayışlı olacağını umuyordum. Sevgili Ajan gibi saldırgan değil. Neyse burası değerli bir site ve değerli insanlarla paylaşım yapılıyor ve bu tarz tartışmalar doğru olmuyor. Maalesef agresif bir toplum olduk. Ben bu tartışmayı kendi adıma kapatıyorum saygılar

Daha fazla yazmayacağım, ancak şunu demeye hakkınız yok:

Denedim hiçbirşey olmadı. Bence bu hurafe ayrıca değil bana aşık olmayı adam adımı bile unuttu. Zaman kaybetmeyin arkadaşlar.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
özür dilerim ajan ben kötü yada saldırgan manada yazmadım kimseyi kırmak değil amacım

indusputed

Kayıtlı Üye
niyeti nasıl edicez ? niyeti dua etmeden önce mi sonra mı edicez ve bu duayı hergün günde bir defa mı okuyacaz 1 hafta boyunca

@bedford bu duayı hangi saatte okuyacaz ve abdestli olmamız gerekiyor mu gece yarısından sonra abdestli bi şekilde okusak olur mu

theblacksun

Banlı Kullanıcı
bence etkisi var ama yukarıda arkadaşım dediği gibi etkili uygulayıcı lazım eğer tecrübeli değilseniz yada büyünün bir parçasıysa içinizden duyguları alıyor çünkü yukarıdaki biri de o kişinin adını dahi hatırlamıyorum diyo bende de aynısı o insana karşı hiç birşey hissetmiyorum arrtık

blasphemous

Kayıtlı Üye
yazılarım hiç birini okumadım ama benimde mesaj yazasım geldi bütün mabet mesaj yazmış ben yazmazsam olmazdı 32 sayfa olmuş :)

BeBegambaz

Kayıtlı Üye
Hayır , bu dünyada gerçek olan tek bir şey var oda Beyaz ve Kara büyü , ben tanrıya karşı geliyorum ve sebebini de gerekirse anlatırım bu dünya en düşük seviyeli dünya 3 dünya arası yolculuk yapmak , iksir ve maltuz yapımı konusunda ders aldığım bir üstadım var !

indusputed

Kayıtlı Üye
tecal l îmin -> buradaki l hangi kelimeye ait yani tecall mi yoksa limin mi ya da bağımsız mı ikisinden de??? 2 gün oldu bu uygulamayı yapalı yardımcı olursanız sevinirim hangisi doğru?

ilinurhalife

Kayıtlı Üye
bunu deneyip başaran varmıııı okumayı düşünüyorum ve 10 gün sonra onu görcem canlar görünce anlarım işe yarayıp yaramadığnııı =)

indusputed

Kayıtlı Üye
@ilinurhalife ben deniyorum bugün 3.gün inş olucak dönücek ben inanıyorum...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
ben okudum faydası olmadı olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Al-iilker

Kayıtlı Üye
Ben denemistim bu uygulamayi ama sonuc pek istedigim gibi olmadi uygulamayi yaptigim gunler boyunca istedigim kisinin haricinde baska biri aramaya baslamisti. uygulamanin son gunune kadar da aramaya devam etmisti.

aadb2006

Kayıtlı Üye
Ben de 4 gündür okuyorum hiç bir gelişme yok ya onun aşkından deli olacağım. Beni sevmesini istemiyorum sadece beni gördüğünde tatlı talı bana gülümsesin yeter

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
saygısızlık diyorlar ama olmuyor sebebini bilmiyorum. Ben yaptım adam tam değişti yokmuşum gibi davranıyor.anlamadımki...

indusputed

Kayıtlı Üye
bunu okumadan önce abdest almak ve 2 rekat namaz kılmak gerekli mi

Al-iilker

Kayıtlı Üye
Namaz kılan oldumu bilmiyorum ama abdest alınması gerekiyor diye okudum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...