Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benim

Kayıtlı Üye
Günlerdir hemde kalpten çok inanarak okudum. Hiç bir faydası olmadı. Eşim için okudum, büyü yapıldığını düşünüyorum. Malesef faydası olmadı.Yinede bir umuttu tşk.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sayın yulenin dediği gibi iyi uygulama yoktur iyi uygulayıcı vardır. Enerjinin ve inancın rolüde fazla. Bir kişide etki ettiği gibi diğerinde etki etmeyebilir. Ve uygulama süresi herkesde farklı olabilir. Kimi bir uygulamayı 1 günde becerebilirken kimisi aylarca bekler.

buraksen58

Banlı Kullanıcı
bu duayı kaç gün ve günde kaç defa okumamız gerikiyo yardımcı olur musunuz?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Belirli bir sayı yok herkesde etki süresi farklıdır.

ali33

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın bir şey sorcaktım .
ben bunu ramazan ı şerif içinde denedim fakat bi fark bi değişiklik göremedim....
abdestli olarak okumaya ve içimden sessizçe okudum
eksiğim varmı ki....
bu ilimle de ilgim var ama hiç bi ön bilgim yok ne dersiniz

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu uygulamayı bir ay önce denedim... 7 gece tekrarladım bişey olmadı yani dileğim kabul olmadı. Hani 2 rekat hacet namazı kılmamız gerekiyor ya eğerki 5 vakit namazını kılmıyosan sırf dileğim kabul olsun diye 2 rekat namazla geçiştiriyorsan hiç boşu boşuna kendinizi kandırmayın.... Benden söylemesi... Bende içinde olmak şartı ile Allah cümlemizi 5 vakit namazını kılmak nasip etsin.. İyi geceler

enes1229

Kayıtlı Üye
bedford yanılıyorsun başka sitede gördüm.. başka ritüelle anlatılıyordu..dua aynı.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Aşık Etmek için Denenmiş Bir Usül

Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır, boşuna aramayın ilk defa bu sitede paylaşıyorum, başka sitelerde alıntı yapmayın hakkımı helal etmem. Benim ve tanıdığım birkaç kişinin bizzat denemiş olduğu bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, biz 1 hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet ediyorduk fakat genel anlamda 1 hafta dolmadan hacetimiz görülmüştür. Sizde nasıl bir etki olur bilmiyorum, sevgisi için okuduğunuz kişide ilk günler bir bunalım meydana geliyor, bu iyiye işaretir, uygulamaya devam edin, deneyenler yorum yazarsa seviniriz, okunacak dua budur;

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba'duhüm ilâ ba'dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta'kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye'tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya'lemühâ illâ hüve ve ya'lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ'. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya'ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü'minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba'dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni'metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü'minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma'rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a'dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

;)

cok tesekkür ederim.okumadan önce gusül abdestimi almamiz gerek yoksa normal namaz abdestimi?? ve kac rekat namaz kilinacak.tesekkür ederim.:hurray:

Samhain Scream

Kayıtlı Üye
Ben şunu anlamıyorum havas bir islam ilmi.Aşık etme kahretme duaları var.İslamiyette aşık etmek bir kişiye iradesi dışında birşeyi yaptırmak günah. E niye o zaman havas uygulamalarında var.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben şunu anlamıyorum havas bir islam ilmi.Aşık etme kahretme duaları var.İslamiyette aşık etmek bir kişiye iradesi dışında birşeyi yaptırmak günah. E niye o zaman havas uygulamalarında var.

Bildiğim inanç sistemlerinin hemen hemen hepsinde bu kural var.Ancak bu duaların veya kullanılan kelimelerin çıkış amacı bu değildir zaten.Bize bir ilim ve onu kullanma yöntemi verilmiş.Elbetteki bu kelimelerin ses enerjisini ve gücünü kendi çıkarları doğrultusunda çevirecek ve biçimlendirecek insanlar olacaktır.Neticede ilahi olarak anahtar verilmiş,hangi kapıyı açıp sonucunda neyle karşılaşacağın senin sorumluluğunda.Bu da sanırım ilahi öğretme metodu,sana deseki biri bak bunu yapma böyle olacak,sen meraktan gider gene yaparsın,insan oluşumuzun kaderi bu sanırım:)Yapıp canın yanınca da bir daha yapmazsın,yaşayarak öğrenirsin uyarıyı kale almıyorsan.

Lilium

Kayıtlı Üye
Ben de okuyorum sevdiğim için yarın bir hafta olacak eskisi gibi görüşüyoruz iki sorum olacak size dün okumayı unuttum sadece birşey olur mu bir de içim çok sıkılıyor kaç gündür ilk defa böyle bir uygulama yapıyorum bazı varlıkları kendime musallat etmek hiç istemem çok korkarım çünkü bir de için de peygamber efendimizin ismi geçiyor böyle birşeyin büyü olması mümkün mü cevap verirseniz çok çok sevinecem...Teşekkürler.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ben de okuyorum sevdiğim için yarın bir hafta olacak eskisi gibi görüşüyoruz iki sorum olacak size dün okumayı unuttum sadece birşey olur mu bir de içim çok sıkılıyor kaç gündür ilk defa böyle bir uygulama yapıyorum bazı varlıkları kendime musallat etmek hiç istemem çok korkarım çünkü bir de için de peygamber efendimizin ismi geçiyor böyle birşeyin büyü olması mümkün mü cevap verirseniz çok çok sevinecem...Teşekkürler.

Ben anlamiyorum... yorumlari hicmi okumuyorsunuz 30 küsür yorum, soru, cevap var.. Bu dua, yada büyü herneyse yazan kisiden birdaha haber alinamadi. Kuyuya bir tas atti tüm site cikaramadik.

Yapan hickimse iyi netice almadi.. tam tersi, karsi tarafta soguma oldugunu söyliyenlerde oldu ki neredeyse tüm site yorum yapti bu konu hakkinda.

Bende deniyenlerdenim, bana sorarsaniz yapmayin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...