Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

superman

Kayıtlı Üye
sormak istedigim bişeyler var...
1- okumaya başlamadan önce sözlü niyet etmemiz gerekiyor mu ? gerekiyorsa nasıl ?
2- "sevdiğinin ismi" "senin ismin" isimleri ad ve soyad olarak mı yoksa sadece ad olarak mı söylemek gerekiyor ? çift isimliyse iki ismide söylemeli miyiz?
3- bazı harfler î û â bunları tam telaffuz edemedigimi düşünüyorum mesela û=ü î=i â=a gibi normal harf olarak okuyorum.. bunların okunuşu nasıl olmalıdır ??

4- okurken onu düşünmeli miyiz ?
5- sesli olarak okurken evdekilere fark edilmemek için biraz şarkı sesi açsak olur mu ?

6- sadece böyle direk okumak yeterli mi ? extra yapmamız gereken ipuçları var mı tam bir açıklama olarak ?
(biraz flood gibi oldu ama birleştiremedim yazdıklarımı kusura bakmayın)

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben bu duayı okuyan ve duası kabul olunan biri olarak nacizane fikrimi söylüyorum.
1-başlarken niyet edebilirsin zaten dua içinde isimler söylendiği için isteğe bağlı
2-isimleri ad ve soyad olarak okudum .zaten o an kalp sevdiğin insana yöneldiği için sadece ismi bile yeterli
3-duayı aynen yazıldığı gibi okudum hiç değiştirme sadece okurken şüpheye düşme acaba olacakmı diye bütün dualardaki hatalar yada olmayışı bu yüzdendir.inan
4-tabikide düşünüceksin onu dua bunu için zaten kalp sızını isteğini ona göndermek.arada iletişim kurmak içindir dua.
5-bunu ciddi sormadığını düşünüyorum şarkı seninde dikkatini dağıtır.duanın enerjisini düşürür.
6-oku,inan,şüpheye düşme kafi extra bişeye gerek yok.

buraksen58

Banlı Kullanıcı
ben bu duayı okuyan ve duası kabul olunan biri olarak nacizane fikrimi söylüyorum.
1-başlarken niyet edebilirsin zaten dua içinde isimler söylendiği için isteğe bağlı
2-isimleri ad ve soyad olarak okudum .zaten o an kalp sevdiğin insana yöneldiği için sadece ismi bile yeterli
3-duayı aynen yazıldığı gibi okudum hiç değiştirme sadece okurken şüpheye düşme acaba olacakmı diye bütün dualardaki hatalar yada olmayışı bu yüzdendir.inan
4-tabikide düşünüceksin onu dua bunu için zaten kalp sızını isteğini ona göndermek.arada iletişim kurmak içindir dua.
5-bunu ciddi sormadığını düşünüyorum şarkı seninde dikkatini dağıtır.duanın enerjisini düşürür.
6-oku,inan,şüpheye düşme kafi extra bişeye gerek yok.
gün içinde hangi saatlerde okudunuz

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
gün içinde hangi saatlerde okudunuz?
akşamları 23:00 ve 24:00 arası

superman

Kayıtlı Üye
ssessiz. teşekkür ederim cevapların için...
sanki okurken o kalbimden geçmiyor gibi hissediyorum. son zamanlarda çok üzdü çok kırdı içimde bi karanlık var herşeyden soğudum .. okurken onu düşünmeye çalışıyorum buda niyetimde katkı sağlar umarım ??

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Rica ederim.
Eğer onun için dua okuyorsan kalbinden aklından geçmemesi imkansız neticede hedef belli.Dua ederken pozitif olalım.Kalbimizi acabamı diye bozmayalım kafi.

zeynn

Kayıtlı Üye
Kafam karıştı.. yorumları okudum da ters tepki olmuş aynı zamanda etki ettiği de olmuş. garip..

anktekinc

Kayıtlı Üye
merhaba.güzel bir paylaşım.tecrübe eden birileri varsa dinlemek isteriz.tesiri nasıl çalışıyor pek anlayamadım.

dertli cocuk

Kayıtlı Üye
sevdiğimiz kişinin ismini anne adıyla birliktemi söyliycez. ayrıca önce anne adımı yoksa sevdigimizin adımı söyleniyor. paylaşımlarınız için teşekkürler

true_blood

Kayıtlı Üye
Belford bu güzel paylaşımın için öncelikle sana teşekkür etmek istiyorum , okudum bitirdim , hatta şöyle söyleyeyim , okumaya başladığım ilk gün duanın hemen arkasından erkek arkadaşım aradı ve beni görmek istediğini söyledi , görüştük , dua gercekten cok tesirli ilk okumamda etkisini gördüm , bu yüzden çok teşekkür ediyorum....

mandalin

Banlı Kullanıcı
ben bu calısmayı bir kisinin sitesinde aylar oncesinde gordum burada gorunce alıntı mı yapılmıs merak ettim o sitede de bir cok kişi okumus ve olumlu yorumlar yapmıs

othergirl

Kayıtlı Üye
ben de duayı okudugum surece ıletısıme gectık konustuk ama hala senı ıstemıyorum sevmıyorum dıyor,yanı konusmayan adam konusur oldu mesaja cevap vermeyen adam cevap verır oldu bagırmaz oldu sakınlestı ama hala ısrarla ıstemıyorum senı dıyor okumayı 2 hafta yaptım sımdı 40 gun sadece bekleyecek mıyım?

mandalin

Banlı Kullanıcı
Okumaya bağlı olmak ile birlikte bir haftadan başlayarak 40 güne kadar giden bekleme süreleri vardır nerede asıl paylaşıldı ise oradaki bilgili kişiye sormak en doğrusu olacaktır

apol

Kayıtlı Üye
deneyenler yok mu ya.hem gerçekten bu bir büyü mü

mandalin

Banlı Kullanıcı
Abdestli okunması önerilir çalışma bir havas çalışması ondan dolayı havas ne bilmiyor iseniz okumayın içinde geçen ifadelere göre korunma yapılması tavsiye edilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...