Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mandalin

Banlı Kullanıcı
cinleri çok anarsanız başka seye gerek yok zaten gelirler :D okuma ile alakası olduğunu sanmıyorum

mandalin

Banlı Kullanıcı
genelde okumalarda gece yapılması önerilir ama belli bir saat verilmemiş

duacıı

Kayıtlı Üye
Ben büyü olduğunu bilmeden yorumlara bakamdan bugun ilk kez okudum kesinlikle deli olcam şimdi onun bunalıma falan girmesini istemiyorum böyle sevgi istemem zaten bıraksam daha mı kötü olur ne yapacağımı şaşırdım:S

büşranur

Kayıtlı Üye
Ben büyü olduğunu bilmeden yorumlara bakamdan bugun ilk kez okudum kesinlikle deli olcam şimdi onun bunalıma falan girmesini istemiyorum böyle sevgi istemem zaten bıraksam daha mı kötü olur ne yapacağımı şaşırdım:S
okumayı bırakırsan hiç bir şey olmaz zamanla etkisi dağılır okumayı bırakmak isteyenler büyünün etkisi tam başlamadan bırakırlarsa daha iyi olur sonuçta varlıkla yapılan bir uygulama siz okumaya devam ettikçe varlıklar ismi geçen kişiyle uğraşmaya devam ederler

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti.

Bu eklenmiş... muhabbet acmak için olabilir ilk oalrak niyet belli ediliyor sorna sizin demni bahsini ettiginiz uygulama ile rızık duası okunuyor beli ondan once bir korumada elde ediliyor olabilir dua bitincede allahın verdigi rızık duasının ardından niyetimizi yani sevdigimizin kalbini baglama olayını tekrar vurguluyoruz. Arapça bilmiyorum ancak cok iyi kombine edilmiş gibi duruyor. :) Zaten Kur'an'ın şifresi yoktur kuranın her satırı bir şifredir yani kendisi bir şifredir. Bu şifreler kullanılarak tıpkı bir oyun konsolunda girilen şifreler gibi şifreleri yerlerine oturtup amacı elde ediyoruz.. aslında bundan daha karışık biraz mantıgıda farklı ben genede en uygun sekilde anlatmaya calıstım :)

benimde arapçam yok fakat benim bedfordun verdiği uygulamdan anladığım şu bir kaç yerde okuduğum kadarıyla zilzal suresi eştataya kadar okunup ardından kısa bir dua yazmış oda şunu gösteriyor zilzal suresini israfı umar gibi kullanmışlar fakat o kısımda zilzal suresini üç kere tekrarı gerekmiyormu? uygulamada bir defa zilzal suresi geçiyor israfı umar mantığımı çürütüyor bilindik muhabbet bağlantısı yapmışlar fakat kuranı kerimde geçen bütün fetih ayetleriyle derlenmiş bir duayı vesile kılarak muhabbet mümkünmü? fetih suresini okuyanlar surenin içeriğini zaten bilirler sizinde dediğiniz gibi fetih suresinin ilk beş ayeti rızık için bir şifredir fakat fetih ayetleri bir araya getirelerek oluşturulmuş bir dua olduğu için anlam ve manada değişmiştir böyle bir mantık yürütürsek varlıkları neye göre yönlendiriliyor?.. ilk paylaştığım duaya bakacak olursak duayı okuyanın zaten icazetli olması gerektiği ve bu duayı peygamber efendimiz savaşlara girerken okuduğu sonucuna ulaşıyoruz bence verilen bu uygulama tam bir muamma sizinde dediğiniz gibi çok iyi kombine edilmiş gibi duruyor!!

gül1234

Kayıtlı Üye
KARŞILIKSIZ SEVGİ İÇİN bir bardak suya 186 dafa Besmele çek üfle ve o suyu o şahsa içir ALLAHIN izniyle amacına kavuşursun

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
dün okudum duayı başıma kuran koydum herhangibir sıkıntı ıolmadı ama sabaha doğru onu rüyamda gördüğümü birlkte yatakta yattığımız gördüm.gün içerisinde cok fazla olmasada hafif vücudumda ağrılar hisettim şimdi ağrılar yok gecti

karejm

Kayıtlı Üye
Merhaba, 4 gündür uyguluyorum. Ben ne olup bilttiğini anlayamadım. Eski 3 sevgilim arka arkaya benimle tekrar iletişime geçti. Sanki iletişimimiz normal devam ediyor gibi davrandılar. Şu an hala çok şaşkınım. Bu arada uygulamayı yaptığım kişi amerika da yaşamak için ayrılmıştı benden, dün gittiğini öğrendim. Hem de ne öğrenmek, Amerika'da diğer eyalete gidecekken uçağını kaçırmış. İlk kez gittiği için ailesine haber vermek istemiş ama çevrede telefon kulübesi bulamamış benden cep telefonuna kontör yüklememi istedi. Onlara haber verememiş çünkü cep telefonu internete otomatik bağlandığ için kontörü bitmiş v.s. ben bu yaşadıklarımı çok ilginç buldum, böyle bir deneyimi daha önce hiç yaşamamıştım. Ayrıca kalbimi biri sürekli sıkıyor gibi hissediyorum sürekli. Bu da çok ilginç. Okumaya devam edeceğim. Sonuçta balık, kuşu sevdi ama nerede yuva yapacak durumu var bizde, uçtu gitti çünkü :(

LordMugi

Kayıtlı Üye
Bende duanın etkisine inanıyorum 14 gün okudum ve olumlu sonuçlarını görüyorum. Bence yapmayan ve inanmayan arkadaşlar konuya taş koymasınlar başarılı bir uygulama ;)

horultu

Kayıtlı Üye
aşık etmemek için var mı .
beni gören tutuluyo. bıktım artık bana aşık olmalarından
duayı tersten okusam olur mu

:euro::party:

theblacksun

Banlı Kullanıcı
14 gündür okudum bende hafif etkisi var ama beni gaza getirdiniz bi 7 daha okuyacağım :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
benimde arapçam yok fakat benim bedfordun verdiği uygulamdan anladığım şu bir kaç yerde okuduğum kadarıyla zilzal suresi eştataya kadar okunup ardından kısa bir dua yazmış oda şunu gösteriyor zilzal suresini israfı umar gibi kullanmışlar fakat o kısımda zilzal suresini üç kere tekrarı gerekmiyormu? uygulamada bir defa zilzal suresi geçiyor israfı umar mantığımı çürütüyor bilindik muhabbet bağlantısı yapmışlar fakat kuranı kerimde geçen bütün fetih ayetleriyle derlenmiş bir duayı vesile kılarak muhabbet mümkünmü? fetih suresini okuyanlar surenin içeriğini zaten bilirler sizinde dediğiniz gibi fetih suresinin ilk beş ayeti rızık için bir şifredir fakat fetih ayetleri bir araya getirelerek oluşturulmuş bir dua olduğu için anlam ve manada değişmiştir böyle bir mantık yürütürsek varlıkları neye göre yönlendiriliyor?.. ilk paylaştığım duaya bakacak olursak duayı okuyanın zaten icazetli olması gerektiği ve bu duayı peygamber efendimiz savaşlara girerken okuduğu sonucuna ulaşıyoruz bence verilen bu uygulama tam bir muamma sizinde dediğiniz gibi çok iyi kombine edilmiş gibi duruyor!!

Bana kalırsa içinizde okudugunuz kişiye olan duygular cekiliyor ve bunlar etkilenmesini istedigimiz kişiye gidiyor. Duyguların çekildigi bir dogru ancak tutmazsa veya uygulamayı bırakırsak bu sevgi içimizden gitmiş oluyor ve alıcıyada ulaşmıyor. En azından benim güzel deneğim üzerinde test ettigim kadarı bu. 2.nci gün sevginin gittigini hissettim. 5.inci gün sonucları gormek için bıraktım. Sevgisini kazanmadım bıraktıgım için ancak içimden sevginin gittigini farkedebiliyorum. :) Bence bu tur aşk işleri için ya Ayet-el kürsi yada Şah-ı Maran duasına başvurmalıyız. Daha kesin. :) çünki karşıdakinin içindeki sevgiyi arttırıyor OLDUKCA YUKSEK BİR SEVİYEYE. Bunda oldugu gibi içimizdeki sevgiyi alıp götürmüyor. :)

duacıı

Kayıtlı Üye
okumayı bırakırsan hiç bir şey olmaz zamanla etkisi dağılır okumayı bırakmak isteyenler büyünün etkisi tam başlamadan bırakırlarsa daha iyi olur sonuçta varlıkla yapılan bir uygulama siz okumaya devam ettikçe varlıklar ismi geçen kişiyle uğraşmaya devam ederler
ya bide bu duayı bi kere okudum eskiden bana bakmadan geçmezdiii şimdi ben seslenmezsem dönüp bakmıyor bile acaba ters tepkimi yaptı:(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı günde birer kereden 7 gün boyunca okumuştum.
Sonrasında iyi sonuç alamadığım için okumayı bıraktım.
Etkisini geri çevirmek adına denediğim şeyler de işe yaramadı.

Uygulamayı yaptığım kişiyle aramız bundan daha kötü olamayacağından,
Kaybedeceğim bişey kalmadığından, büyük bir hırsla ve merakla
yeniden okumaya dün başladım.

Bu uygulamayı ben mi yanlış mı okudum?
Yoksa bu uygulamanın hazırlanışında bir yanlışlık mı var?
Bu uygulama yaptığım kişiden dolayı mı tutmuyor?
Yoksa bu uygulamayı ben yaptığım için mi tutmuyor?
Başka birisine yapsam tesir eder mi?

Sorularına cevap bulmak için merakımdan ve hırsımdan yeniden okumaya dün başladım.Hergün en az 21 kere okumaya karar verdim.
İyi veya kötü bir sonuç alıncaya kadar devam ediceğim.

Bu arada şunu da belirtmek isterim:
Şimdiye kadar bende kötü bir etkisini görmedim.
Ne bir ağrı, ne de bir korkunç rüya.

duacıı

Kayıtlı Üye
ben bikere okudum buyu die bıraktım eskisinden bin kat soğuk bunu tersine cevrecek bişi yokmu brakttım diemi duayı böle oldu anlamadım :(:(:(:(:(

kıristal

Kayıtlı Üye
merhaba dua için teşekkürler.birhaftadamı bitircez okumayı yoksa bekleme süresimi birhafta bilgilendirirseniz sevinirim.

senses

Kayıtlı Üye
Arkadaşım denedi bir kaç kez ama bi etkisi olmadı.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Ben ilk okumamda etkisini gördüm.Dua verildiği hafta okudum.Söylenilen ağırlıkları yaşadım yataktan sıçrayarak uyandım.İsteyerek halisane temiz bir kalple olacağına inanarak yaptım oldu.3.okumamda etkisini gördüm hemde.Belkide bazı insanlarda tutmamasının nedeni karşı tarafın sevgisininn okuyan kadar güçlü olmaması bu durumda dönmesininde bir anlamı yok zaten.Dua hakkında çok atıldı tutuldu ama şimdiye kadar kısmet olupta yazamadım duayı paylaşan arkadaştan allah razı olsun.

dilsizumudum

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu duayı deneyen varmı gerçekten etkilimi ama korkularım var yorumlardan iyi sonuç alanlar varsa bende okumak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...