Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Konuya yazılanları baştan sona okuyunca,
hepimizde benzer etkiler görüldüğünden yola çıkarsak,
bu uygulamayı hepimiz yanlış yapmış, okumuş olamayız.

Anladığım kadarıyla bu uygulama eski sevgiliyi unutmak,
iki sevgiliyi birbirinden soğutmak adına etkili bir şer uygulamadır.
Kaşık büyüsü kadar sevgiyi öldürecek bir duygusal süreç yaşatıyor.

Bu uygulamayı bozmak adına farklı yöntemlere başvuruyorum.
Fakat ikimizin de birbirimizden soğuduğunu rahatlıkla söylebilirim.

Şu noktada tek umudum; uygulamanın geçici olduğu kısmının
doğru olmasıdır (konuyu açan üyemiz öyle yazmıştı).
Böylece bir süre sonra iyi bir sonuç elde edilebilir.

Ama eğer kalıcı bir uygulamaysa yapacak pek bişey kalmıyor.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bende soğudum cazibesi kalmadı

Bende soğudum cazibesi kalmadı , zaten büyü uygulaması olduğunu öğrenince çok pişman olmuştum, işleyip günah olacağına ben soğuyayım daha iyi.Bir daha da bilmediğimiz şeylere elimizi atmamalıyız hepimize ders olsun bakın ortaya atan ortada yok.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
olumlu sonuç alan insanlarda olmuş ama soğuma neden bilmiyorum

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
bende soğudum ama eğer büyüyse günah olacaksa ben soğuyayım daha iyi. hata bizde bilip bilmeden girdik konuyu ortaya atan yok ortada

theblacksun

Banlı Kullanıcı
büyü olduğunu bilerek başladım çünkü çok seviyordum Allah affetsin sonunda bana geri dönerse ne yapacağımı da bilmiyorum açıkçası şu anda dönse ben kabul etmem sanırım çok kafam karışık :S

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
allahın takdiri ile dinimizden güzel bir duaının bize sevdiğimiz insanı getirmesi bence daha cazip olacaktır..

Isparoz

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayi yaptim, yaptigim kisinin kuzenini sevgilimmis gibi ruyamada gordum ilk gece.Bu ne anlama gelir?Ben farkinda olmadan kuzenini gozume kestirmisim herhalde:)

Yok mu bir bileniniz?

büşranur

Kayıtlı Üye
olumlu sonuç alan insanlarda olmuş ama soğuma neden bilmiyorum
konunun başından beri söylüyorum bu uygulama bir hata var bedfold kaynak belirtmemiş havas kitapları genelde sonuç alınan havas büyülerini içerir o kitapların yazarlarıda bellidir hata oranıda çok azdır şöyle düşünün aşk için herhangi bir ayeti vesile kılarak cin daveti yapılsa sonuç alabilirmisiniz tabiki alamazssınız......... sonuç alabilmeniz okuduğunuz ayetinde muhabbet içeren bir manası olması gerekir ben şu kadarını söylüyorum ben kesinlikle mecbur kalsam bile bu uygulamayı yapmam....

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
evet buşranur doğru söylüyor ben çok rahatsız oldum adamdan da acaip soğudum gerçekten bilip bilmeden bencede yanlış birşey yaptık peki bundan nasıl kurtuluruz acaba? Şimdi bedford kesinlikle hepimizle alay ediyordur

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
aslında birine aşk için birşey yapıyoruz ve eğer bunu yapıyorsak o kişi bizi istemiyor demektir..ki bu yola başvurmuşuz..ozamn o kişiden soğumamız iyi birşey değilmi..ben de bunu denemedim ama denemeliyim..çok aşık olduğum birisi var ne soğuyorum nede o beni seviyor..en azından soğurum :(

büşranur

Kayıtlı Üye
yapmaya çalıştığınız uygulama nette araştırırken karşıma çıktı aynen aktarıyorum uygulamanın başında yazanlara dikkat edin

arkadaşlar bizzat kendim denedim ve üçüncü gün etkisini gördüm. yalnız şunu bilmenizi isterkim ki o an için etkisini gösterip devamında değişen hiçbir şey olmadığını fark edeceksiniz ve üzülen yine siz olacaksınız.... yine de paylaşmak istedim...

ikisini birlikte 7 gece boyunca okuyun....

1.

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba'duhüm ilâ ba'dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta'kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye'tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya'lemühâ illâ hüve ve ya'lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ'. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya'ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü'minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba'dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni'metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü'minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma'rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a'dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

2.

Ya Şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavutin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi ------"Onun ismi"----- fi muhabbeti -----"Senin ismin"----- haysu ma kanet elvahan (3 tekrar), el acele (3 tekrar), es saah (3 tekrar)

Bu matlubun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. yukarıda yazılı esmalar matlubun isminin adedi kadar yahut (313) kere yedi gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister...

Alıntıdır

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
''o an için etkisini gösterip devamında değişen hiçbir şey olmadığını fark edeceksiniz ve üzülen yine siz olacaksınız'' derken ne demek istiyor..değişmeyen ne yani??ben bunu yapmayı düşünüyorum ama korktum da şimdi :(

vermud

Kayıtlı Üye
Bu tarz şeylerden korunmamız mümkün mü acaba hani bize de bir yapan olursa kendine dönsün diye?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
ben 14 kere okudum artık ben onu istemiyorum geri dönsede ben ondan nefret ediyorum belki bu büyü geri döndürmedi ama ben acayip rahatlattı :D ama fiziksel acı çektiğimize göre başarılı bir davet çünkü her okuduğumda yaşadım

mandalin

Banlı Kullanıcı
büşranur un verdiği çalışma belirtildii gibi ayrı bir çalışma ve uyguda sorunlar yaşamasını dolayısı ile fiziksel olarak bunalıma girmesini ve sizi aramasını gelmesini sağlar ama ilk çalışma ile entegre olarak okunması konusunda ne denebilir bilmiyorum benim önerdiğim kişiler ağız dolusu dua ettiler bana....bu sanırım kişinin muhtaçlığı yada samimiyeti ile alakalı bir durum sonuçta kim ( islami inanışa göre konuşuyorum ) O 'nu kandırabilir ki dileğinde..

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Büyüdem hep kaçınırdım çok günah olduğu için ama başlık sürekli gözümün önüne geliyordu, 26 son postun çıktığı yerde sürekli gördüğüm için yeter bee dedim okudum :D Bir yandan keşke tutmasa yanlış olsa, bir yandan tutsa diye düşünürken baktım ki sonuna gelmiştim. :D Başladım tövbe zikretmeye :D Sonra başındaki yazıda bir hafta yazdığını görünce rahatladım. Ama elimi düz şekilde kaldırdığımda titremem oluyor. Ben şimdi bu dua ile yanıma cin mi çekmiş oldum acaba? Bir daha okumayacağım tövbe. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...