Akrep (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Akrep bayanları nerde ben pek göremedim

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Pardon şöyle demeliydim
Para bellum :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet hayatım tabii hayatım sen ne dersen öyledir hayatım... iyi bir başlangıç olabilir :D

Buna katılmamak elde değil:)Lakin şu da var;Akrep evet hakimiyet kurar..Hem de kesinlikle.Ama kişiliksiz ve zayıf insanların özellikle özel ilişkilerde bu insanın yanında hiç şansı yoktur.

Kar

Elit Üye
Sevgili Perina çok isabet etmişsiniz.Akrep bayanına küçükde olsa yalan söylemeyin,gerçekden sadakatinize güveniyorsanız birlikte olun.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doğru, akrepler yalanı asla ama asla affetmez. Unutur gibi görünse de mutlaka bir gün acısını alır.:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Not:Ben burada konuşulan yabancı dilden hiçbir şey anlamadım.(keşke biriniz tercüme etse,cidden)

Ama anladığım bir şey var:)Sevgili Şinçeyank'ın akrep özelliği taşıdığını hisettirmiş akreplere:)Ve bu nasıl zordur bilirim:)Ben tam 5 yıldır hisettiremedim mesela:)

Not:Gizli mabedde ki nick isimlerinin geneli çok zor:(Ve daha ben kovaların isimlerini bile ezberleyemedim:)Oysa ezberlemeliydim çoktan:(Ve akrepleri de ezberleyemedim henüz:)

gbkn

Kayıtlı Üye
Allah hepınızın ıyılıgını versın..cok guldum :D

Istedıgınız kadar akrebi yerın veya yuceltın.. hepsı sahsına munhasır deger ve ozellıktedır..kabul edın, akreple ılgılı su goturmez tek gercek var: HICBIRI STANDARTLARA UYMAZ ve HEPSI STANDARTLARA KARSIDIR.. akrebın farkını farketmemek ımkansız, farkedıp de kabul etmemekse cekememezlıktır :D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
ben ikizler burcundanim.cin burcunda,da yilan.ilgilendigim kisi akrep cin burcunda at.yalani bende sevmem.kim olursa olsun yalan söyledigini anladigimda.sansi kalmadi demektir.af etmem,etsem bile,eskisi gibi olamam.benim akrepte biliyor sevildigini.ama ne o yanasiyor nede ben.onu görünce elimayagim dolasiyor,sakarlasiyorum.ama cok iyi anlasiyoruz.herkes bizi birbirimize yakistiriyor ama,biz birbirimizden uzak duruyoeuz,beni en sinir eden hareketi.üstü kapali imalarda cok bulunuyor.biri benimle biraz ilgilense,kiskandigini belli edip.benim agzimi aramasi.oluyor.

Shemhurashin

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir akrep olarak bende aynı tepkileri almakdan niye bilmem keyif duyuyorum.
Akrepmi aaa ne zaman sokacağı belli olmaz.
Sen akrepmisin inanmam. vs...

Bir arkadaşın belirttiği gibi bencede akrepler bence hiç bir standarda uymuyor bencede standartlara karşı. Herkesin yaptığını yapmak, giydiğini giymek, yediğini yemek hatta dinlediklerini bile yapmak ne bileyim bana göre değil. Yükselenimlemi alakalı bilmem ama yalana hadi 1-2 defa müsamma gösterebilirim ama aldatılmak hiiç affedemeyeceğim şeydir. Neyse akrebiz işde söyleyince bile böyle içim kıpır kıpır oluyor :)
Asil hayvan ne olacak.

S

SoNoL

Arkadaşlar biri yardım etsin, en son benim çift burcum olduğuna karar vermiştik, burada başka bir konuda. Onay bekliyorum:sifone: ben akrebin son günü, yayın başladığı gün doğmuşum 22 kasım. Hem yay hemde akrebin bazı özellikleri bende mevcut. Bu durumda ben bahtsız:( burcu olmayan birimiyim? Yoksa çift burçlumuyum?

gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biri yardım etsin, en son benim çift burcum olduğuna karar vermiştik, burada başka bir konuda. Onay bekliyorum:sifone: ben akrebin son günü, yayın başladığı gün doğmuşum 22 kasım. Hem yay hemde akrebin bazı özellikleri bende mevcut. Bu durumda ben bahtsız:( burcu olmayan birimiyim? Yoksa çift burçlumuyum?

Teknik olarak yaysınız ama genel kabul görür yorumlara göre akrebin son 10 günlük özelliklerini de taşıyor olma olasılığınız yüksek. Artık bunu baht ya da bahtızlık olarak değerlendirmek size kalmış ;)

[XTR] Similar Threads