Akrep (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Akrep takılmaya devam ederseniz ihtiyacınız olacak gibi görünüyor bu taraftan :)

Yok ya ben akrep takılmamayı tercih ederim yani muhteşem mükemmel kusursuz tek zirve falan olduğumu hiç düşünmedim :) çoğu akrep böyle düşünüyor gibi bazılarıda abartılıca :) demekki ben kova akrep karışımı olduğum için ruhuma fazla işlememiş :) böyle mutluyum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Zaten yarım akrep kabul etmiyoruz ya akrepsinizdir ya değil...

Yarımda olsa sizin kabul edip etmemeniz birşey değiştirmiyor yani akrep özelliklerini %50 belkide daha fazla taşıyorum ama sizin kadar abartmadan bilmem anlatabildimmi ?

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Akrep özelliklerini %10 taşısaydınız az bile konuştuğumuzu söyler tavazu göstermeyin diye uyarırdınız bizi .-)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hani popüler bir nida var: Adam haklı beyler dağılın.. :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
O sizin düşünceniz ben saygı gösteriyorsam sizde göstermek zorundasınız. Ben tam akrep olmasamda çok akrep burcu arkadaşlarım oldu hiç fakat hiç birinde burada yazılanlar gibi üstün özelliklerinin olduğunu iddia edenler olmadı aksine hiç biri gösteriş yapmayı sevmezdi biz tekiz biz biz biz vs. :) Bırakın karakteriniz konuşsun bu burçlarla etkileriyle olacak birşey değil bana göre. Ama bakın BANA GÖRE diyorum öyle değil demiyorum. Akreplerin tek kötü huyları her şeye laf yetiştirme çabaları içinde olmaları gösterdikleri tek çaba bu forumdanda anlaşılacağı gibi kendilerini üstün göstermeye çalışmak ve zirve olduğunu iddia etmek. Burçların etkileri her insanı aynı şekilde etkilemez bunlarıda unutmayalım.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
İyide kusursuzsak bu bizim suçumuz değilki :)))

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ciddi tepkiler vermeyiniz. :) Bunlar biraz da şaaşalı latifeler. ;)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ciddi tepkiler vermeye teşvik etmeyiniz :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Yok ya ben akrep takılmamayı tercih ederim yani muhteşem mükemmel kusursuz tek zirve falan olduğumu hiç düşünmedim :) çoğu akrep böyle düşünüyor gibi bazılarıda abartılıca :) demekki ben kova akrep karışımı olduğum için ruhuma fazla işlememiş :) böyle mutluyum.

Her akrep böyle değil, (Allah'a şükürler olsun) yoksa hayatlarımız çekilmez olurdu :)

Diğer taraftan burcunuz ne olursa olsun hatta burca bağlanmadan donanımlı olduğunuz sürece zirvede olmaktan korkmayın sevgili şinçeyarık :)

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Asla öyle bir hataya düşmem düşenide insaniyet namına uyarırım :)))

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Her akrep böyle değil, (Allah'a şükürler olsun) yoksa hayatlarımız çekilmez olurdu :)

Diğer taraftan burcunuz ne olursa olsun hatta burca bağlanmadan donanımlı olduğunuz sürece zirvede olmaktan korkmayın sevgili şinçeyarık :)

Çok doğru söylüyorsunuz :)
Saygılar

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Çiçekleri odama gönderirsiniz .-)))
ben sizlerle varım sağolun sağolunnn alkışlayan elleriniz dert görmesin :))))

[XTR] Similar Threads