Akrep (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

Perina

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar akrepseniz yada Akrep le iseniz sadece tadını çıkarın anlamaya çalışmayın

Valla son 5 yılda tadını çıkardığımı söyleyemem kendi adıma:) Hiç sormayın uzun bir hikaye bu,çok uzun:) Ama haklısınız demeden de edemeyeceğim.

Yay burcunun akreple sorun yaşaması normal ama benimki çok daha beter bir sorundu aslında:) Yay-akrep anlşmazlığını geçenlerde bir yerlerde okumuştum.Bunun kökeni bu iki burcun göklerdeki takım yıldızlarıyla ve bnun şekliyle igilliymiş.Yanımda o kitap yok,olsaydı paylaşırdım.Aklımda kalanları yazayım isterseniz:) Yay takım yıldızı çaydanlık şeklindeymiş ve çaydanlığın kulp kısmı oğlağa dönükmüş uç kısmı ise akrebe dönük:) Valla son 5 yılda tadını çıkardığımı söyleyemem kendi adıma:) Hiç sormayın uzun bir hikaye bu,çok uzun:) Ama haklısınız demedende edemeyeceğim.

Yay burcunun akreple sorun yaşaması normal ama benim ki çok daha beter bir sorundu aslında:) Dedim ya boşverin şimdi bunu,bu çok uzun hikaye..
Yay-akrep anlşmazlığını geçenlerde bir yerlerde okumuştum.Bunun kökeni bu iki burcun göklerdeki takım yıldızlarıyla ve bunun şekliyle ilgilliymiş.Yanımda o kitap yok,olsaydı paylaşırdım.Aklımda kalanları yazayım isterseniz:) Yay takım yıldızı çaydanlık şeklindeymiş ve çaydanlığın kulp kısmı oğlağa dönükmüş uç kısmı ise akrebe:) Gerisini siz hayal edin:) Akrep bu..en küçük uyaranı saldırı telakki eder:( Yay ne kadar dost olsada bunu akrebe anlatması zor,çok zor öyle değil mi?:(

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar forumda gezerken aklıma geldi. Şöyle bir detay daha var onuda hemen anlatıyım. Akrep burcu erkeği olarak zaman kavramı sıfır bende.Sevgilimle bulusmaya,arkadaslarla bulusmaya vs hep geç kalıyorum.Bir iş görüşmem varsa, örneğin saat 10da. 9:20 de kalkarım koşa koşa o görüşmeye 10da yetişirim.Ama 8:30da kalkıyımda rahat rahat kahvaltı, hazırlık falan yapıyım demem.Bana da ilginç geliyo bu durum ama bu resmen içime işlemiş durumda.Sevgilimle bulusucam kızı beklemem gerekirken, ben onu bi 5 dk kadar bekletiyodum hep.Bu adamların huyu böyle, neden böyle yapıyolar demeyin. Gayet açıkca samimi bir şekilde anlatıyorum.

Perina

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar forumda gezerken aklıma geldi. Şöyle bir detay daha var onuda hemen anlatıyım. Akrep burcu erkeği olarak zaman kavramı sıfır bende.Sevgilimle bulusmaya,arkadaslarla bulusmaya vs hep geç kalıyorum.Bir iş görüşmem varsa, örneğin saat 10da. 9:20 de kalkarım koşa koşa o görüşmeye 10da yetişirim.Ama 8:30da kalkıyımda rahat rahat kahvaltı, hazırlık falan yapıyım demem.Bana da ilginç geliyo bu durum ama bu resmen içime işlemiş durumda.Sevgilimle bulusucam kızı beklemem gerekirken, ben onu bi 5 dk kadar bekletiyodum hep.Bu adamların huyu böyle, neden böyle yapıyolar demeyin. Gayet açıkca samimi bir şekilde anlatıyorum.

Bu ayrıntı önceki verdikleriniz kadar önemli değil bence:) Ama önem veren kadın pek çoktur dikkat edin bence:)

Not:Ben de öyleyim belki ondan önemsemedim bu açıklamayı ama dakik olmadığımdan değil oyalanma huyumdan hep kalıyorum gideceğim yerlere:( Ve hiç sevmem geç kalmayı.Mesela en basitinden bugün geç kaldım yine bir yere:( Herkesden önce annem kızdı bana:(

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Bu ayrıntı önceki verdikleriniz kadar önemli değil bence:) Ama önem veren kadın pek çoktur dikkat edin bence:)

Not:Ben de öyleyim belki ondan önemsemedim bu açıklamayı ama dakik olmadığımdan değil oyalanma huyumdan hep kalıyorum gideceğim yerlere:( Ve hiç sevmem geç kalmayı.Mesela en basitinden bugün geç kaldım yine bir yere:( Herkesden önce annem kızdı bana:(

Arkadaslarım ve eski sevgililerim bu duruma alıştı zamanla.Ama aylar önce iş görüşmesine 20dk geç kalmıştım. Öyle resmi bir ortamda mantıklı bir açıklama bekleyen üst düzey yöneticilere ne yalanlar söylemiştim : D :D

Perina

Banlı Kullanıcı
Arkadaslarım ve eski sevgililerim bu duruma alıştı zamanla.Ama aylar önce iş görüşmesine 20dk geç kalmıştım. Öyle resmi bir ortamda mantıklı bir açıklama bekleyen üst düzey yöneticilere ne yalanlar söylemiştim : D :D

Ah akrepler:) Nedir bu aşık kızların sizden çektiği yahu:) Ah zavallı kızcağızlar:) Vevalla onların ahı mı tutu demek geldiiçimden iş görüşmenizi düşününce:)

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Ah akrepler:) Nedir bu aşık kızların sizden çektiği yahu:) Ah zavallı kızcağızlar:) Vevalla onların ahı mı tutu demek geldiiçimden iş görüşmenizi düşününce:)

Ahı tuttu galiba :) ama hala ders almadım huylu huyundan vazgeçmez derler :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Ahı tuttu galiba :) ama hala ders almadım huylu huyundan vazgeçmez derler :)

İçimden şu geçti yazmasam daha iyiydi ama böyle bir iş görüşmesi daha yapsanız belki kızlar için bir ümit olabilirdi:) Ama sanmıyorum.Mevzu akrep erkeği çünkü:)

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Ne yazıkki o işte çalısıyorum ve çok mutluyum :D inş bahsettiğiniz kişilere ümit verecek bir durum olmaz :D

Perina

Banlı Kullanıcı
Ne yazıkki o işte çalısıyorum ve çok mutluyum :D inş bahsettiğiniz kişilere ümit verecek bir durum olmaz :D

Hayır hayır olmalı bence:) Ah zavallı kızlar,ah..:D

Bu espiriyi yaptım ama diğer taraftan o kızlar çok şanslı.Şnslı ama eğer ruhsal olarak büyükseler şanslılar.Gelişmemiş bir ruhun akrebin yanında hiç şansı yoktur bilirsiniz..

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Hayır hayır olmalı bence:) Ah zavallı kızlar,ah..:D

Bu espiriyi yaptım ama diğer taraftan o kızlar çok şanslı.Şnslı ama eğer ruhsal olarak büyükseler şanslılar.Gelişmemiş bir ruhun akrebin yanında hiç şansı yoktur bilirsiniz..

Gelişmemiş bir ruhun tabiki şansı olmaz ama.Gerçekten gelişmiş ise akrep erkeği onun için allahın bir lütfu da olabilir :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Gelişmemiş bir ruhun tabiki şansı olmaz ama.Gerçekten gelişmiş ise akrep erkeği onun için allahın bir lütfu da olabilir :)

Astroloji kitapları akrepleri vetabi de erkeklerini göklere çıkarır genelde(hemen hemen tüm kitaplar) ve bu övgüye kesinlikle layıktır akrepler ama bir akrep ile yaşamayı herkes başaramaz.Hatta kartallarıyla yaşamak bile çok zordur.

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Astroloji kitapları akrepleri vetabi de erkeklerini göklere çıkarır genelde(hemen hemen tüm kitaplar) ve bu övgüye kesinlikle layıktır akrepler ama bir akrep ile yaşamayı herkes başaramaz.Hatta kartallarıyla yaşamak bile çok zordur.

Evet size katılıyorum.Her şeye rağmen bizi anlayan insanların olması güzel...

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet size katılıyorum.Her şeye rağmen bizi anlayan insanların olması güzel...

Akrepleri nasıl anlamam.Ömrüm onlarla geçti.Akreep etkisinde bir babam var.Ve aynı zamanda kendisi boğa etklsinde.Boğaların ve akreplerin tüm negatif özelliklerini barındırır babam.Yani iyi bir ilk eğitim oldu akrepten ve boğadan yana babamla yaşantım :).Bunu izaha kalkmayım.Kısaca zordu çok zordu.Ama babam beniçok sever o ayrı konu.

Geçenlerde buralara boğaları severim yazmıştım ya.Evet hoş insanlar ama onlarda çok zor.Bir kere acımasızlar.Neyse konu boğa değil.Konu babam pardon akrepler :).Ve kan kardeşlerimden ikisi akrep.Ve eşimin yakın akrabaları akrep.Ve nette son 5 yıldır akreplerle yaşıyorum.Daha ne olsun :)

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Akrepleri nasıl anlamam.Ömrüm onlarla geçti.Akreep etkisinde bir babam var.Ve aynı zamanda kendisi boğa etklsinde.Boğaların ve akreplerin tüm negatif özelliklerini barındırır babam.Yani iyi bir ilk eğitim oldu akrepten ve boğadan yana babamla yaşantım :).Bunu izaha kalkmayım.Kısaca zordu çok zordu.Ama babam beniçok sever o ayrı konu.

Geçenlerde buralara boğaları severim yazmıştım ya.Evet hoş insanlar ama onlarda çok zor.Bir kere acımasızlar.Neyse konu boğa değil.Konu babam pardon akrepler :).Ve kan kardeşlerimden ikisi akrep.Ve eşimin yakın akrabaları akrep.Ve nette son 5 yıldır akreplerle yaşıyorum.Daha ne olsun :)

Allah kolaylık versin size :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Allah kolaylık versin size :)

Kim ile iki kelime konuşsam yasaklı oluyor ertesi gün :( .Tamam benimle bir ilgisi yok ama bu yüzden kendimi uğursuz kabul etmeye başladım:(

Ve duanıza ne deyim,amin diyorum.Ama artık epeyce alıştım akreplere.Hatta eşimde de akrep etkisi varmış.Hint Astroloji'sin de akrep burcunda O.Ve Astroloji'dan anlayan bir arkadaşımda eşinde akrep etkisi var demişti.Bence de var:) Çok benziyor akreplere:) Ama dediğim gibi artık akreplere alıştım sanki.Daha da alışmayım mı,ömrümü yediler,ömrümü:)

nedaf

Kayıtlı Üye
Bir akrep burcu olarak hepsini taşıyorum özelliklerin ve yükselenim de akrep :D

damned

Kayıtlı Üye
Benim eski sevgilimde boğa burcuydu ben akrep im:D yazılanlar birebir tutuyo:D boğalar çok acımasız ve sukuneti beni delirtiyordu ama birbirimizi tamamlayıyordukta..yazık oldu bize:D

Sennin

Kayıtlı Üye
Akrep burcuyum ve belirtilen herşey uyuyor.Ama bu hariç;
"Akrep erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir."
Şimdiye kadar kendime hiç bakım yaptığımı hatırlamıyorum.Hatta en son ne zaman saçımı taradığımı bile hatırlamıyorum :)
Ayrıca çekici olduğumuda hiç düşünmüyorum genelde kızlar benden pek hoşlanmaz :)

Ama diğer özellikler tamamiyle uyuyor.İyi bir analiz.Teşekkürler Sayın MellSpell...

[XTR] Similar Threads