Akrep (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Arkadaşlar biri yardım etsin, en son benim çift burcum olduğuna karar vermiştik, burada başka bir konuda. Onay bekliyorum:sifone: ben akrebin son günü, yayın başladığı gün doğmuşum 22 kasım. Hem yay hemde akrebin bazı özellikleri bende mevcut. Bu durumda ben bahtsız:( burcu olmayan birimiyim? Yoksa çift burçlumuyum?

aaahhh kiyamam sana iki burcun arasinda kalmak zor olsa gerek.benim bildigim yay burcundan olanlar cok egoist olurlar,menfaatci olurlar.eger birisindaen menfaatleri yoksa yanasmazlar,akrep burcuda tam tersi,basi darda olani hic düsünmeden kurtarmaya calisirlar...yabanci bile olsa ona yardim etmek icin kendilerinden bile fedakarlik yaparlar.amaaa asla kendilerini kullandirtmazlar.anladiklari anda celmeyi takarlar.:willy_nilly:

S

SoNoL

aaahhh kiyamam sana iki burcun arasinda kalmak zor olsa gerek.benim bildigim yay burcundan olanlar cok egoist olurlar,menfaatci olurlar.eger birisindaen menfaatleri yoksa yanasmazlar,akrep burcuda tam tersi,basi darda olani hic düsünmeden kurtarmaya calisirlar...yabanci bile olsa ona yardim etmek icin kendilerinden bile fedakarlik yaparlar.amaaa asla kendilerini kullandirtmazlar.anladiklari anda celmeyi takarlar.:willy_nilly:

Egoistlik bana o kadar uzakki, menfaat asla yoktur.
Ben yine burçsuz kaldım.:(

S

SoNoL

Teknik olarak yaysınız ama genel kabul görür yorumlara göre akrebin son 10 günlük özelliklerini de taşıyor olma olasılığınız yüksek. Artık bunu baht ya da bahtızlık olarak değerlendirmek size kalmış ;)

Teşekkürler gümüş, ya baksanıza bir arkadaşızımız bir yorum yapmış, yaylar egoist menfaatçi diye. Çok üzgünüm ben öyle biri değilim, nolacak şimdi. Ben burç falan istemiyorum artık.:(

S

SoNoL

Neyse son kararım: Özgür irademle :sifone: yay ve akreb'in en olumlu yanlarını alıyorum ve kendime bir burç çıkartıyorum Akrepli yay burcu.

gbkn

Kayıtlı Üye

akrep hakedene hakkettıgını verır : )

22 kasım dogumlu bırının cıft burclu olmasını anlayamadımm..ben de ekım 24 yanı akrebın ılk gunu dogdum..ama has be has akrebım.. : )) bence hıc kafanızı yormayın akrepsınızdır : )

S

SoNoL

akrep hakedene hakkettıgını verır : )

22 kasım dogumlu bırının cıft burclu olmasını anlayamadımm..ben de ekım 24 yanı akrebın ılk gunu dogdum..ama has be has akrebım.. : )) bence hıc kafanızı yormayın akrepsınızdır : )

Peki, teşekkürler. Ama varmış çift burçlular öyle duymuştum, ne güzel sevinmiştim bende çift burcum var diye. Fazla burç göz çıkarmaz, şaka. Şimdi uyarı bile alabilirim.

Perina

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar biri yardım etsin, en son benim çift burcum olduğuna karar vermiştik, burada başka bir konuda. Onay bekliyorum:sifone: ben akrebin son günü, yayın başladığı gün doğmuşum 22 kasım. Hem yay hemde akrebin bazı özellikleri bende mevcut. Bu durumda ben bahtsız:( burcu olmayan birimiyim? Yoksa çift burçlumuyum?

Ben Tanrı'dan yanayım:) Yani yay burcunun başlangıcında olduğunuza göre yay burçlusunuz büyük ihtimal:) Ama tam da akrep-yay çizgisinde doğduğunuzdan Akrepsiniz aynı zamanda:) Ya da Akrebin son gününde olduğunuza göre kresiniz..Yada yarı yarıya ve aynı oranda bu iki özelliği de taşıyorsunuz..Bence yay olmak da akrep olmakta şanstır..Yay burcuna egoist daha kötüsü çıkarsız yanaşmaz demişler..Belki de bunu zıd burçlu astrologlar yorumlamıştır:)Egoistliğe yatkın bir burç evet..Ama bunun bir açıklaması vardır bence..Mesela menfaatçiliğini sevgiye düşkünlük olarak izah edebiliriz en yumuşak yorum olarak:) Latifeler bir yana yay burcu asil bir burçtur..Çünkü göklerin en asil yıldızı Jüpiter'in çocuğudur yay..Yani bazı astrologlarda böyle yorumluyor..Yay çok pozitiftir..Yani pozitif tarafı çok ağır basar diyebilirim kısaca yay için..O kadar ki negatifliklerini görmezsiniz bile:) Affedin yay burçlu olarak uzun tuttum yayları:)Ama akrebi de severim..Akrep yaya göre daha fazla olumsuzuk barındırabilir aslında..Çünkü gelişmemiş akrep zodyakta birçok negatiflik barındırır..Akrepler evet muhteşem özelliklerde taşır hatta bu muhteşemliği kartal olarak taçlandırır evren..Harikadır akrep evet ama gelişmemiş olanlar istisna..Hatta onlarda harikadır ama eksileri de çoktur..Gölgeleride..Ama dediğim gibi yinede asildir akrepte..Kesinlikle etkileyicdir..Ben de akrep etkisi taşıyan bir yayım sizin gibi:) İkisini de çok severim:) Bir insan kendini nasıl sevmezki:)Herkes kendini sever öyle değil mi?:)

Ve az önce yazmayı unutmuşum..Tamam her iki burcunda negatifleri olabilir..Ama insan kendini geliştirdikçe bu olumsuzlukları terbiye eder azaltır kesinlikle..Siz yay burcunun yada akrebin olumsuzluklarını göremiyorsanız kendinizde, büyük olasılıkla onları aşmış olabilirsiniz..

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Selam dostlar.Akrep burcu erkeğini anlatıyım size aşırı dozda bir akrep erkeği olarak :D

-Kızlar onun gözünde ilk tanışma anında 2ye ayrılır.Evlenilecek kızlar ve eğlenilecek kızlar olarak.Bu kişi ile evet ben bu kızla aşk yaşıycam diye bir kararı 10dk sonra kesin bir şekilde verebilir.
-Karşısındaki kızı uzaktan görünce önce fiziğine ve kıyafetine bakar ve kafasında bir portre çizer.
-Eğer sizle eğlenicekse gerçekten çok zevk alacaksınız ama, uzun sürmeyecek.
-Eğer sizle ciddi bir ilişki düşünmeye başlama aşamasında ise, sizin oturup kalkmanıza, konuşmanıza, hitap şeklinize, yanına yakışıp yakışmayacağına, koluna sizi takıp işte bu benim kadınım diyip diyemiyeceğine, ailevi yaşantınıza, espiri anlayışınıza, özellikle neşeli ve güler yüzlü oluşunuza bakacaktır.
-Akrep erkeği kadınından sevgisi dışında hiçbirşey beklemez.
-Çünkü aşık olduğu kadını mutlu etmek için yaratıldı.
Ben bu güne kadar aşık olduğum kızların köpeği oldum terketim,terkedildim:) ama gönül eğlenirirken de çok canlar yaktım.Ne aşık olduklarım beni unutabildi nede gönül eğlendirdiklerim.Kişilerde hep bana ait izler bıraktım.
-Hediye almayı süpriz yapmayı seviyorum.
-Sevdiğim insan ailemi sevmeli, aile kavramı çok önemli benim için.
-Akrep erkeği gidipte öyle sıradan bi kızla vakit geçirmez.
-Sevdiği kişiden bir müddet şüphe duyar.Bu onun karakterinde var.
-Ona güvenir ve evlenebileceğim insan bu der ama terkedilir.
-Sevdiği kişiden ilgi sevgi görmek ister.
-Akrep erkeği güçlü kadınları sever, ama aşk konusunda karşısındaki erkeğe her konuda boyun eğen.Kısacası dışarıya çok güçlü gözüken ama erkeğinin yanında ona karşı koyamayan kadınlara bayılırlar diyebilirim.
-Sevdiği insanı aldatmaz.Yazılan bazı yanış bilgilere aldanmayın.Seviyosa gelecek için kafasında ufak bir yol haritası çizmiştir bile.Ama sevgilisi yoksa bu adamı durdurmak biraz zaman alabilir.
-Yanında sevdiği kadın olsun bütün gün yataktan çıkmadan muhabbet ederek vakit geçirebilir onunla.Adam yanlızlığı seviyo sevdiği kişiyle yanlız olmayı sever.
-Eğer bu adam belli bir samimiyet sonrasında sizi evinize davet ediyorsa ve güven verdiyse size, sizi deniyordur.
Ben ona güven verdim bakalım o ne yapacak diyordur içinden.Eğer size güven verdiyse davetini kabul edin.Emin olun kedi gibi masum bir adamla karşılaşacaksınız.
-Ciddi ve ahlaklı kızlar her zaman üst sıradadaır gözünde.

Yükseleni balık burcu olan ben akrep :D isteyen olursa oğlak burcu ile son ilişkim ile ilgili detayları özelden yazarım :)

huzur1

Kayıtlı Üye
Eşim akrep.Uyumlu olabilecekleri burçlar yengeç ve balıktır,deniyor.Bir akreple yengeç evliliğinde neler olur anlatayım:her zaman yengeç kadını olarak ezilirsin,istediğin kadar kariyer sahibi ol,iyi niyetli ol,sevecen ol,evine işine eşine bağlı ol farketmez.Akrebin elindeysen seni soldurmak için fazla uğraşmasına gerek kalmayacaktır.Zehirli dilini kullanacak,güç gösterisi yapacak,zekasını kullanacak,o yılan bakışlarını kullanacak;suçlu da olsa üste çıkmayı başaracaktır.Onu tatlı sözlerle kandıramazsın,hemen mantığı devreye sokar,sinsidir nereden vuracağını iyi bilir,düşmanıysan ezmek için akla hayale gelmeyen unsurları kullanır ve acımadan ezer.egosundan önemli bir şeyi yoktur.Egosu ve ailesi(çocukları ve eşi değil,onun dışındakiler)önemlidir onun için.Elindekinin değerini asla bilmez,gözü sürekli komşunun tavuğundadır.Güçlü,güzel,akıllı kadınlara özenir,gözünün önünde utanmadan flört eder.Sıkıştığı yerde diliyle eliyle güç gösterisi sunar size.Zavallı yengeçler bu duygusallıkla bunlarla başedebileceklerini sanırlar ama maalesef gözlerinin yaşı dinmez;çünkü asla güvenilmez bunlara.Dünyanın en çirkini de olsa aşırı seks düşkünlükleri yüzünden yumuluverirler önlerine çıkana.

Perina

Banlı Kullanıcı
Selam dostlar.Akrep burcu erkeğini anlatıyım size aşırı dozda bir akrep erkeği olarak :D

-Kızlar onun gözünde ilk tanışma anında 2ye ayrılır.Evlenilecek kızlar ve eğlenilecek kızlar olarak.Bu kişi ile evet ben bu kızla aşk yaşıycam diye bir kararı 10dk sonra kesin bir şekilde verebilir.
-Karşısındaki kızı uzaktan görünce önce fiziğine ve kıyafetine bakar ve kafasında bir portre çizer.
-Eğer sizle eğlenicekse gerçekten çok zevk alacaksınız ama, uzun sürmeyecek.
-Eğer sizle ciddi bir ilişki düşünmeye başlama aşamasında ise, sizin oturup kalkmanıza, konuşmanıza, hitap şeklinize, yanına yakışıp yakışmayacağına, koluna sizi takıp işte bu benim kadınım diyip diyemiyeceğine, ailevi yaşantınıza, espiri anlayışınıza, özellikle neşeli ve güler yüzlü oluşunuza bakacaktır.
-Akrep erkeği kadınından sevgisi dışında hiçbirşey beklemez.
-Çünkü aşık olduğu kadını mutlu etmek için yaratıldı.
Ben bu güne kadar aşık olduğum kızların köpeği oldum terketim,terkedildim:) ama gönül eğlenirirken de çok canlar yaktım.Ne aşık olduklarım beni unutabildi nede gönül eğlendirdiklerim.Kişilerde hep bana ait izler bıraktım.
-Hediye almayı süpriz yapmayı seviyorum.
-Sevdiğim insan ailemi sevmeli, aile kavramı çok önemli benim için.
-Akrep erkeği gidipte öyle sıradan bi kızla vakit geçirmez.
-Sevdiği kişiden bir müddet şüphe duyar.Bu onun karakterinde var.
-Ona güvenir ve evlenebileceğim insan bu der ama terkedilir.
-Sevdiği kişiden ilgi sevgi görmek ister.
-Akrep erkeği güçlü kadınları sever, ama aşk konusunda karşısındaki erkeğe her konuda boyun eğen.Kısacası dışarıya çok güçlü gözüken ama erkeğinin yanında ona karşı koyamayan kadınlara bayılırlar diyebilirim.
-Sevdiği insanı aldatmaz.Yazılan bazı yanış bilgilere aldanmayın.Seviyosa gelecek için kafasında ufak bir yol haritası çizmiştir bile.Ama sevgilisi yoksa bu adamı durdurmak biraz zaman alabilir.
-Yanında sevdiği kadın olsun bütün gün yataktan çıkmadan muhabbet ederek vakit geçirebilir onunla.Adam yanlızlığı seviyo sevdiği kişiyle yanlız olmayı sever.
-Eğer bu adam belli bir samimiyet sonrasında sizi evinize davet ediyorsa ve güven verdiyse size, sizi deniyordur.
Ben ona güven verdim bakalım o ne yapacak diyordur içinden.Eğer size güven verdiyse davetini kabul edin.Emin olun kedi gibi masum bir adamla karşılaşacaksınız.
-Ciddi ve ahlaklı kızlar her zaman üst sıradadaır gözünde.

Yükseleni balık burcu olan ben akrep :D isteyen olursa oğlak burcu ile son ilişkim ile ilgili detayları özelden yazarım :)

Akreplerin yada erkeklerin bu eğlence anlayışına sinir olmamak elde değil:) Eğlenecek hiç kimse yoktur bence..Bunu yazmama gerekyoktu ama ne edeyim kendimi tutamadım işte :)

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Akreplerin yada erkeklerin bu eğlence anlayışına sinir olmamak elde değil:) Eğlenecek hiç kimse yoktur bence..Bunu yazmama gerekyoktu ama ne edeyim kendimi tutamadım işte :)

Ben karakterimi ve başımdan geçen olayları kısaca özetledim.Belki merak edenlere ışık tutar diye.Düşüncenize saygı duyuyorum...

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben karakterimi ve başımdan geçen olayları kısaca özetledim.Belki merak edenlere ışık tutar diye.Düşüncenize saygı duyuyorum...

İşte ben bu yüzden akrepleri seviyorum.Tamam sürüngen olanları(gelişimde geri olanları)hala pek sevmiyorum ama onlar bile çok insancıl ve aklı başında oluyorlar.Akrep burçların en insancıl olanıymış,bir yerlerden okumuştum.Uyarınız eminim pek çok bayana ışık olmuştur..

Madem yeri geldi bu hususta ben de şunları söylemek istiyorum.Madem akrepler böyle,erkeklerin genel tavrı bu;o zaman ne yapacağız? Kız çocuklarını Rahibe Teresa yada Athena yada Hz.Fatma gibi yetiştireceğiz:) Sadece evli olduklarına gönül verecekler.Onlarla bağ kuracaklar.Benim bu konuda ki fikrim bu:)

Ken

Kayıtlı Üye
Akrep burcu arkadaşlara sormak istiyorum. Kıskançlığınız ne durumda? Yani hiç kıskanç değil misinizdir? Kıskançlığınız varsa etki eden tesirler nedir? Kindar mısınız? Öc alma konusunda neler düşünüyorsunuz? Cevaplayanlardan ricam yükselen ve ay burçlarını biliyorlarsa yazılarına ilave etmeleri :)

Bunu sormamdaki sebep, kendimi karşılaştırmak istiyorum. Yükselenim Akrep ve bazı uyumsuzluklar var da...

alin

Kayıtlı Üye
Yükselenim terazi, ay burcum kova, kıskançlık konusunda ilginçtir ki en az düzeyde diyebilirim. Akrep olmakla, kıskanç olmak bir tutulur ya diğer burçtan kişilerle kıyaslandığımda, hakikatten ne ilişkimde ne başkalarının varına, mutluluğuna kıskançlığım neredeyse yok düzeydedir. İlişkide kıskanacak duruma gelmem için, ciddi şeyler yaşamam lazım gelir o da malum öyle olunca da kıskanmakla zaman geçireceğime, hayatımda tutmam daha iyi. Hani vardır ya telefonunu kontrol et, hareketlerinden şüphe duy, o sanrıları yaşayacağıma tenezzül etmem bile ya güveniyorsundur ya güvenmiyorsundur. Güvenmediğin birisiyle yaşamak, bana zehirlenmek gibi geliyor ne gereği var. Öc alma vs. durumuna gelince kişi gerçekten pişman görünsün, tüm kızgınlığım bağışlamaya döner, tek farkla eskisi kadar sırtımı yaslayamam belki, hani unutmak değil de asla nefretti, ben de ona aynısını yapmalıyımdı bana uygun gelmiyor.Zaten tek istisna bile yaşamadım ki bir kişinin yaptığı yanına kar kalsın, İlahi adalate sonsuz güvenirim. Nefretle öç alma zamanıyla yaşayacak zaman bolluğum yoktur.İnsanlara şans vermeli ancak ciddi hata gördüğüme sadece aynı şansı bir daha vermem, tabiri yerindeyse ikinci kazığı yemem o kadar.Öç alma duygusu, paranoyalarla değil, hayatıma kimseden karanlık kısımlar barındırmayı sevmiyorum, sevebileceğim onca olay onca kişi varken. Nefrette bana göre değil, en fazla hayatıma bir daha almam ya da selam selam o kadar..

Ken

Kayıtlı Üye
Bendekilerle büyük paralellik sergiliyor kıskançlık ve intikam ile ilgili olanlar. Yükselen burcum Akrep ama bende neden yok diyordum bende. Sanırım Yay burcu olmamdan kaynaklanıyor diye düşünüyordum, ama değilmiş. Burcun negatif açıları belirliyor galiba bunu. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

tequila1900

Banlı Kullanıcı
Akrep burcu arkadaşlara sormak istiyorum. Kıskançlığınız ne durumda? Yani hiç kıskanç değil misinizdir? Kıskançlığınız varsa etki eden tesirler nedir? Kindar mısınız? Öc alma konusunda neler düşünüyorsunuz? Cevaplayanlardan ricam yükselen ve ay burçlarını biliyorlarsa yazılarına ilave etmeleri :)

Bunu sormamdaki sebep, kendimi karşılaştırmak istiyorum. Yükselenim Akrep ve bazı uyumsuzluklar var da...

Ben akrep burcuyum yükselenmim balık.Double akrep hemde :D Annem hep şey der.

Acaip kıskancım.Özellikle sevgilimi çok kıskanırım.Mesela ben kız arkaşımın erkekle canım şekerim diye hitap etmesini hiç sevmem.Yolda karşılaştığı bir erkek arkadaşıyla aa naber diyip şapur şupur öpüşmeside hiç hoşuma gitmez.Eski sevgilimi bu gibi sebeplerle bunalttım ve terkedildim.Benim sevgilim benim koyduğum kurallara göre yaşamalı.Benim ona olan sevgimi iyi niyetimi idrak edebilmesi lazım.Yoksa sonuç hep aynı, yoğun sevgi, yoğun kıskançlık, yoğun duygular vs. bunalıp kaçıp gidiyolar.Öc alma konusunda çok çılgınca planlar yapabilriiz kendimden biliyorum:D Çok acaip çılgınlıklar yaptım ve hakedene dersini verdim, beni üzene gene yaparım.Bazen haksızlığa uğrarız susarız, susuyorsak doğru zamanı bekliyoruzdur ;)

Bu adamları aşık edip lütfen terketmeyin :) sonra çok kötü bunalıma giriyolar ...

Umarım yardımcı olmuşumdur.

• Beğendim
Tepkiler: Ken

gümüş

Kayıtlı Üye

Acaip kıskancım.Özellikle sevgilimi çok kıskanırım.Mesela ben kız arkaşımın erkekle canım şekerim diye hitap etmesini hiç sevmem.Yolda karşılaştığı bir erkek arkadaşıyla aa naber diyip şapur şupur öpüşmeside hiç hoşuma gitmez.Eski sevgilimi bu gibi sebeplerle bunalttım ve terkedildim.Benim sevgilim benim koyduğum kurallara göre yaşamalı.Benim ona olan sevgimi iyi niyetimi idrak edebilmesi lazım.Yoksa sonuç hep aynı, yoğun sevgi, yoğun kıskançlık, yoğun duygular vs. bunalıp kaçıp gidiyolar.Öc alma konusunda çok çılgınca planlar yapabilriiz kendimden biliyorum:D Çok acaip çılgınlıklar yaptım ve hakedene dersini verdim, beni üzene gene yaparım.Bazen haksızlığa uğrarız susarız, susuyorsak doğru zamanı bekliyoruzdur ;)

Bu adamları aşık edip lütfen terketmeyin :) sonra çok kötü bunalıma giriyolar ...

Hı hı...:(

Uzak durmamız gerektiğini gayet net anladık valla :D

Ken

Kayıtlı Üye

Evet, fazlasıyla. İçten yorumunuz için teşekkürler. Yükselenim Akrep ancak bendeki etkileri daha farklı. Bazı etkiler çok yoğunken, bazıları hiç yok. Burada yazana göre ben Akrep burcuyum (22 Kasım) ancak bence değil. Çünkü yükselenim de akrep çıkıyor ve bu kadar tutarsızlık uygun düşmedi bana. Benim gibi burç sınırlarında doğanlar genelde bu sıkıntıyı yaşıyor.

Zaten Rezzan Kiraz bir programda bu konuda; "Bu kişiler iki burcun özelliklerini de taşırlar" demişti. Gerçekten bende var, ayrıca yükselenimin de Akrep olması işleri iyice karıştırıyor. Ama kıskanç değilim, kızgınlığımı uzak durarak belli ederim. Kesinlikle öc alma olayım yoktur. Bende üzüntü ön plandadır. Eğer birşey olursa sinirlensem dahi üzüntüm onu bastırır. Duygusal açıdan çok yoğun duygularım var. Birine olan güvenim sarsıldığı zaman onu geriye getirmesi çok zordur. Önyargılı değilimdir ama ilk karşılaşmalarda biraz resmi olurum. Bu sebeple "havalı" algılanmışımdır genellikle :) Aslında öyle değil. İşin aslı karşımdakini tanımak ve ona göre o kişiye uygun davranmaktır amacım sadece.

Gizem konusunda Akreplerdeki gibi aynen herşeyimin ortalara dökülmesinden nefret ederim. Ama bir başkasınınkileri de araştırmam. Arada yalnız kalmam gerekir kafamı toplamam için. İçsel duygularım yoğun olduğundan onlarla baş edebilmem için biraz uzaklaşırım arada. Bu da bazılarına garip gelir. Bunalım takıldığımı söylerler arada. Akrep burcunun hissel gücünün gerçekten farkındayım. Ay burcum da Yengeç olunca bu doruk noktasında oluyor. Yay=Ateş - Değişken, Akrep=Su - Sabit olunca zıtlıklar bir arada oluyor, garip değil mi?

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet, fazlasıyla. İçten yorumunuz için teşekkürler. Yükselenim Akrep ancak bendeki etkileri daha farklı. Bazı etkiler çok yoğunken, bazıları hiç yok. Burada yazana göre ben Akrep burcuyum (22 Kasım) ancak bence değil. Çünkü yükselenim de akrep çıkıyor ve bu kadar tutarsızlık uygun düşmedi bana. Benim gibi burç sınırlarında doğanlar genelde bu sıkıntıyı yaşıyor.

Zaten Rezzan Kiraz bir programda bu konuda; "Bu kişiler iki burcun özelliklerini de taşırlar" demişti. Gerçekten bende var, ayrıca yükselenimin de Akrep olması işleri iyice karıştırıyor. Ama kıskanç değilim, kızgınlığımı uzak durarak belli ederim. Kesinlikle öc alma olayım yoktur. Bende üzüntü ön plandadır. Eğer birşey olursa sinirlensem dahi üzüntüm onu bastırır. Duygusal açıdan çok yoğun duygularım var. Birine olan güvenim sarsıldığı zaman onu geriye getirmesi çok zordur. Önyargılı değilimdir ama ilk karşılaşmalarda biraz resmi olurum. Bu sebeple "havalı" algılanmışımdır genellikle :) Aslında öyle değil. İşin aslı karşımdakini tanımak ve ona göre o kişiye uygun davranmaktır amacım sadece.

Gizem konusunda Akreplerdeki gibi aynen herşeyimin ortalara dökülmesinden nefret ederim. Ama bir başkasınınkileri de araştırmam. Arada yalnız kalmam gerekir kafamı toplamam için. İçsel duygularım yoğun olduğundan onlarla baş edebilmem için biraz uzaklaşırım arada. Bu da bazılarına garip gelir. Bunalım takıldığımı söylerler arada. Akrep burcunun hissel gücünün gerçekten farkındayım. Ay burcum da Yengeç olunca bu doruk noktasında oluyor. Yay=Ateş - Değişken, Akrep=Su - Sabit olunca zıtlıklar bir arada oluyor, garip değil mi?

Akrep etkisi taşıyan bir yay olduğumdan sizi anlıyorum sanırım:) Yani benim yükselenim akrep değil ama 1.yıldız evimde pluto var da..Veevet akrepler herşeyini ortayadökmez.Asladökmez.Ama ben nette bunu yapmak zorunda kaldımda:) Bu beni aslında üzüyorama başka çarem yoktu..Neden ne oldu demeyin,çünkü çok uzun sürer şimdi:)

Özetle akrepleri anladığımı düşünüyorum işte:) Özellikle deyay etkisi taşıyanları.Ve 22 Kasım çok kilit bir gün..22 Kasımı bazı kitaplar akrepte ele alıyor(geneli)Ama bazıları da yayı bu tarihtebaşlatıyor.Ve diğer hiçbir tarihte bu paradoksu görmedim:) Daha sonra bu konuda bulduğum(geçiş tarihleri) bir alıntıyı aktarmayı düşünüyorum.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar akrepseniz yada Akrep le iseniz sadece tadını çıkarın anlamaya çalışmayın

[XTR] Similar Threads