Akrep (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

AJA

Elit Üye
Ah usandım aşklarından egoIarından kaçışIarından onIarın :D
Gümüş cancazım hadı dua edeIim :D

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Sizi mutlu etmek ne kolay beyler...
En olmadık zamanlarda da olayları görmek istediğiniz şekilde çarpıtıp seviniyorsunuz :)
Bu da akrebin özelliği demeyin, inanmam :)

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Hayatıma giren her kes ve herşey beni onlara kattığım anlam kadardır
sizin öyle değilmi?

AJA

Elit Üye
Sizi mutlu etmek ne kolay beyler...
En olmadık zamanlarda da olayları görmek istediğiniz şekilde çarpıtıp seviniyorsunuz :)
Bu da akrebin özelliği demeyin, inanmam :)

Hahahaha of koptum cok iyi :D yaşasın akrep panzehirIeri :D :D

AJA

Elit Üye
Bu forumda ilk defa bu kadar çok güImeme sebep oIuyor bu akrepIer :D Ben hep diyorum yaa ne geIırse onIardan geIır :D

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Fanilerinde düşüncelerini öğrenmek lazım bizimkilerin kusursuzluğunun değerini bilmek adına :)))

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Akrepler muhteşemdir. Hatalarıyla ve doğrularıyla. Başkasının fikirlerinin önemi bir yere kadardır. O sebeple yazıp çizmeniz çok şey değiştirmez. Bir üyemizin mesajında çok güzel bir söz vardı ''Baktığın benim, gördüğün sensin'' diye. Akrepler belki de en iyi yansıtıcılardır. Sanırım arif olan anlar. :D

AJA

Elit Üye
Akrepler muhteşemdir. Hatalarıyla ve doğrularıyla. Başkasının fikirlerinin önemi bir yere kadardır. O sebeple yazıp çizmeniz çok şey değiştirmez. Bir üyemizin mesajında çok güzel bir söz vardı ''Baktığın benim, gördüğün sensin'' diye. Akrepler belki de en iyi yansıtıcılardır. Sanırım arif olan anlar. :D

Arife tarif gerekmezmiş. :D ben kaçar sayın chiIIouta Iaf yetisşmez :D

gümüş

Kayıtlı Üye

breh breh bre .. :) :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist

Eğer elinizde MANTIKLI VERİLER yok ise gördüğünüz kesinlikle kendinizindir, sonuna kadar katılıyorum...

Siz herkesi zirvede görüyor olmalısınız??? :))
:)

Herkese iyi forumlar :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eğer elinizde MANTIKLI VERİLER yok ise gördüğünüz kesinlikle kendinizindir, sonuna kadar katılıyorum...

Siz herkesi zirvede görüyor olmalısınız??? :))
:)

Herkese iyi forumlar :)

Ben diyeceğimi dedim. :)
Bu konudaki hiçbir yazıda başkası demedim. Hep ben dedim. Lakin siz hep başkasına işaret ettiniz ve yorumladınız. Yani ayna karşısında olan ben değildim. Tekrar arif olan anlar diyorum. Arife selamlar. Saygılar. :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ben diyeceğimi dedim. :)
Bu konudaki hiçbir yazıda başkası demedim. Hep ben dedim. Lakin siz hep başkasına işaret ettiniz ve yorumladınız. Yani ayna karşısında olan ben değildim. Tekrar arif olan anlar diyorum. Arife selamlar. Saygılar. :)

Evet farkettim...
"ben" "ben" "ben" "ben"....

Bir tek "kıskanıyor" dediğinizde işaret ettiniz :) Sizin teorinize göre bir aynalama durumu oldu muhtemelen :)

Saygılar bizden

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet farkettim...
"ben" "ben" "ben" "ben"....

Bir tek "kıskanıyor" dediğinizde işaret ettiniz :) Sizin teorinize göre bir aynalama durumu oldu muhtemelen :)

Saygılar bizden

Evet orada espiri yaptım. Diğerlerinde ciddiydim. :)
Teşekkürler bu güzel sohbet için. Akrepleri tanıtımdaki katkınız için ayrıca teşekkürler. :) Sizi seviyoruz. :hurray:

[XTR] Similar Threads