İlk paronormal deneyiminiz nedir

Ü

Üye silindi 70925

Ben hergun carpilirdim. Baslangic tam olarak ne zaman oldu hatirlayamasam da cocuklugum en az 10 hocanin elinden gecti.

Bir tanesi vardi ki hic unutmuyorum. Hoca Yanima yaklastikca konusma yetenegim sanki onun iradesine geciyor gibiydi. A harfini soyleyecek iradem bile kilitleniyordu.
O kadar cok kursun dokulmustur ki tepemden, birkacinda icimden dikenli cali cekilip cikariliyormus gibi hissetmistim. Belimden sirtima dogru irkilme ve carpilma karisimi bir cekip cikarilma hissi olustugunu hala dun gibi hatirliyorum.

Allahin lutfu olarak sayacagim paranormal olaylarim da oldu : Bir keresinde okulda beni bi cocuk dovecek diye beklerken (malum icine kapanik biriydim metafizik bilincten dolayi) o cocugu baskasi baska bir nedenden dolayi dovmustu. Hatta burnunu kirmisti. Cocuk sonradan beni dovecegini unuttu kendine gelmesi 2 ayi buldu. Okulun son gunu karne almaya gelmisti onumden gecti ama butun ozguveni kaybolmustu. :p Cocuk ogretmen doven, hapis yatmis, insan yaralamis cani ruhlu, akli melaikesini her anlamda yitirmis biriydi.
Zaten hocaya gitmekten korkuyordum. Artık hiç gidemem herhalde ?

Ü

Üye silindi 70925

Çocukken çok fazla karabasan olayı oldu bende. Neredeyse her gece yaşıyordum. Yatakta tek başıma ve karanlıkta uyumak benim için çok zor olurdu o zamanlar. İlk hatırladığım deneyim evimizin arka bahçesindeydim. Siyah bir gölge uzaktan bana doğru yaklaşıyordu. Onu farkedip ona doğru döndüğümde benim onu fark ettiğimi fark edip duvarın arkasına saklandı. Bu gölge yi bir kere daha evimde görmüştüm o zaman farklı bir eve taşınmıştık tabi. Arka bahçesi olan evde çok karabasan olayı yaşıyordum. Bir keresinde yine kitlendim. Bilincim açıktı gözüm kapalıydı görüntü gördüm çok karanlık bir yerdi ve at sesleri geliyordu atlar koşuyordu sanki savaşa gider gibi ama sahiplerini göremedim. Ben karanlığı ve yer kısmını görüyordum. Karanlığın şövalyeleri geliyordu sanki belki o gösterilmiştir. ?
Çocukluğumdan yaşadığım ilk 2 şey.

Corpor

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın abisi vardı, bir süre onlarda kaldım önceden kendisi namazında niyazında olan bir insandı. Bu karabasan olayları kendisine çok olurmuş hatta bir gün uyandığında üstünde bir köpeğin olup ağzı açık bir halde hırlamasına kadar söyledi. Neyse bizimde o zaman kanımız çok hızlı akıyor hani karşımıza cin çıksa tek vuruşta Allah'ına kavuştururuz havaları falan. Çok fazla olmadı 2 veya 3 gün sonra gece 02:00 sıraları abisinin Allahu Ekber diye bağırışını duydum, elimde çay vardı abisinin odasıyla benim yattığım oda yan yanaydı çayı masaya koyup odaya bir daldım, sağ tarafta bulunan ışık düğmesine basamadım omuzlarıma bir ağırlık bindi nefes alamadım elimle boğazımı tuttum diz üstüne çöktüm sapsarı renkte yılan gözü hatırlıyorum bir an dibimde yılan silüetinde değil sadece göz olarak. Biri sanki bastırıyordu omuzlarımdan onu hissettim. Arkadaşın abisi kalktı hemen ışığı yaktı ertesi gün bir hoca vasıtasıyla durumu öğrendik ki abimizin imanı güçlü olduğu için başedebilirmiş. Ben odaya girince sinirlenmişler bana dönmüşler. O günden sonra öyle bir durum yaşasam tam karşıma geçseler 'Abi valla bütün serinizi izledim Dabbe 1 Dabbe 2 Dabbe 3 Dabbe 4' diye sıralardım herhalde. Bu arada bu abimizin odasına bir tablo gibi bir şey vardı. Tam olarak hatırlamıyorum ancak ilerki zamanlarda o tablodakinin gece çıkıp kendisini dövdüğünü iddaa ederdi.

Ü

Üye silindi 70925

Dinlediğim bir hoca insanların çoğunun cinli olduğunu söylemişti. ? Belki de çoğumuz böyle şeyler yaşıyoruz ama birbirimize söylemediğimiz için sadece kendimizde olduğunu ya da bunları yaşayan az kişi olduğunu düşünüyoruz. Yani mesela deli damgası yememek için etrafıma söylemediğim için kimse benim neler yaşadığımı bilmiyor. Normal sanıyorlar. ? Sadece buraya anlattım bazı yaşadıklarımı. Sadece bir kere gelecekten rüya görüyorum demiştim o kişi bana tövbe estağfurullah demişti ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sealight

Kayıtlı Üye
İlk doğaüstü deneyiminiz nedir o anda ne hissettiniz ve merak ettiğim birşey var varlıklar anlaşmalarında ne istiyorlar...
Ben bariz bir şey görmedim hissetmedim ama bir keresinde benim yanımdaysanız boy aynamı kırın da göreyim hahaha diye dalga geçmiştim seneler önce sabah uyandığımda boy aynam kırılmış ve iki parçası duvara yaslanmış duruyordu
Yine aynı sene içerisinde gece sanırım 3-4 suları biri sol omzumdan beni çekmiş gibi ve sarsılarak uyanmıştım. Banyoya gidip omzuma baktığımda 3 tane büyük parmak izi vardı ama insan parmağı boyutu değildi

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Eski evimizdeyiz. Nedense ablamla yatak odasında yatmamız karar verilmiş. 5 yaşımdayım. Ablam 7. Ablam gıcıklık yapıyor uyutmuyor yatağın içinde. Zaman geçiyor. Ablam uyuyor. Babamın kösele deri terlikleri var. Babam ne hikmetse terliklerini giymiş bütün gece kapının girişinde yürüyor. Yerler ahşap parke ve takada tukada. Korkmaya başlıyorum ve yatağın içine gömülüp uyuya kalıyorum. Sabah oluyor. Anneme babam neden sürekli kapı eşiğinde terlikleriyle yürüyor. Uyuyamadım diyorum. Annem babama dönüp bak odada bir şey var diyor.

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Bu gün yaşadığım bir olay ;
Astralde ünlü birini gördüm, restorandaydık, bana, bundan önce hiç param yoktu dedi , etrafı gösterdi bak bunlar sayesinde zengin oldum dedi. sevgilisi yanında oturuyordu, sevgilisi çok hastalanıyordu ve hamileydi, sanki ordaki insanlarla, sevgilisi karşılığında anlaşma yapmış gibiydi.

Telepati ve telekineziyle aram çok iyi.
Sonra ben başka yere gittim, bir baktım vücudum kımıldamadan hareket ediyorum zihin gücümle, sabit bir hızla gidiyorum sonra bir taşa takıldım uçuyorum, başka bir taşın üstüne iniş yaptım. Hareketsiz kalınca telekinetik yürümeyi bıraktım, normal hareket edince eklemlerimin hareketsizlikten olan ağrısını bile hissettim. Taşın üstündeydim bacağıma bir küçük kelebek kondu ama etrafta kocaman dev gibi gri kelebek vardı, küçük kelebeği üstümden itince geldi küçüğü yedi, sonra bana saldıracaktı direk uyandım.

Bir baktım saat 4 de uyanmışım, yatmaya çalışıyorum, uyanığım rüya görüyorum garip geldi sonra baktım sanki odamda varlık hissettim içimde anlaşma yapalım falan dedim, (forumda biri adak adamış ya aklıma geldi) yaparsan adak adarım falan dedim içimden, sonra uyumaya başlıyorum baktım mutfakta yağ kızarma sesi ve et kokuları geliyor sonra woooo alooo gibi sesler duydum tırstım uyandım.

Tekrar yattım yine astral çok uzun oldu devamı da ilginç ama şimdilik bu kadarını yazdım.

Son düzenleme:

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın abisi vardı, bir süre onlarda kaldım önceden kendisi namazında niyazında olan bir insandı. Bu karabasan olayları kendisine çok olurmuş hatta bir gün uyandığında üstünde bir köpeğin olup ağzı açık bir halde hırlamasına kadar söyledi. Neyse bizimde o zaman kanımız çok hızlı akıyor hani karşımıza cin çıksa tek vuruşta Allah'ına kavuştururuz havaları falan. Çok fazla olmadı 2 veya 3 gün sonra gece 02:00 sıraları abisinin Allahu Ekber diye bağırışını duydum, elimde çay vardı abisinin odasıyla benim yattığım oda yan yanaydı çayı masaya koyup odaya bir daldım, sağ tarafta bulunan ışık düğmesine basamadım omuzlarıma bir ağırlık bindi nefes alamadım elimle boğazımı tuttum diz üstüne çöktüm sapsarı renkte yılan gözü hatırlıyorum bir an dibimde yılan silüetinde değil sadece göz olarak. Biri sanki bastırıyordu omuzlarımdan onu hissettim. Arkadaşın abisi kalktı hemen ışığı yaktı ertesi gün bir hoca vasıtasıyla durumu öğrendik ki abimizin imanı güçlü olduğu için başedebilirmiş. Ben odaya girince sinirlenmişler bana dönmüşler. O günden sonra öyle bir durum yaşasam tam karşıma geçseler 'Abi valla bütün serinizi izledim Dabbe 1 Dabbe 2 Dabbe 3 Dabbe 4' diye sıralardım herhalde. Bu arada bu abimizin odasına bir tablo gibi bir şey vardı. Tam olarak hatırlamıyorum ancak ilerki zamanlarda o tablodakinin gece çıkıp kendisini dövdüğünü iddaa ederdi.
Sanırım en ilginçlerinden biriydi bu tablo olayı ??? ve korkunç ...

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Ben ilkini degil de sonuncusunu paylasmak isterim

10 yildir musallat durumunu ogrendigim ilk gun gorustugum hocanin vucuduma yerlesen cinleri cikarmasiydi 2 seansta cikardi..
Tum vucudum sanki kalbim gibiydi kalp atislarim tum evren duymus gibi hissettim icimde ciddi bir savas vardi, disimda ise gormedigim iyi hissettiren varliklar tam dusecekken tutmalari kendimi cok daha kotu hissedecekken bir anda beni mutlu hissettirmeleri, istemsiz icimdekilrrin beni iterken onlarin tutmalari, karnimin kocaman olup sismesi, sanki yuzumde milyonlarca balonun patlamalari, sol kolum ve omzumda olusan titresim ve inanilmaz bir agri ( hoca sol kurek kemiginde kanca var dedi aciklamasina gore hani insanoglu kopeklere tasma takar onun sahibi olur ya cinlerde insanlara kanca takip onu yonetirmis ) gogsumun kalbimin agrisi cok agrimisti kalp krizi gibiydi ve bitince inanilmaz hafiflemen zihnimde olusan bosluklar.. Hatta bunlari yasadiktan sonra duru gorulerim hislerim azaldi ki kucuklugumden beri vardi sadece bu musallatla cok daha iyi hale gelmisti...
Bu yasadiklarimin sonuncusuydu ?
O hocaya ulaşmam gerek lütfen bana yazar mısın?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
3 defa yaşadım paranormal olay
1)Vakit namazları kıldığım zaman dedemi rüyada görmek için çok yoğun dualar etmiştim.Rüyalarımda aralıklı olarak hep dedemi görürdüm bir keresinde mezarında omzuma tutunup çok yakında sende geleceksin yanıma demişti.Neyse 2-3 gün sonra Sonra hafif sarı ışığımı açıp uzandıgım zaman bir rüzgar geldi.Böyle eski bir koku.Eski evler olur ya aynen o şekil.Bir den odada bir kişinin varlığını hissettim o an anladım içimden ses dedemin geldiğini söyledi.ama korkudan allahım ne olur gelmesin diye dua etmiştim.birden gitti o günden sonra dedemi hiç rüyamda görmedim.
2)Paranormal sayılırmı bilmem ama Ankara şehirlerarası terminal işletmesinde yazıhanede çalışırken 2014'te bir ( ki yolcunun beni tanıması mümkün değil) gelip bütün hayatımla ilgili bilgi vermesi.
3)Rüyamda,Rüyamda oldugumun farkına varıp karşımda iki tane yeşil yuvarlak suratlı max 1.50 boyunda ki kişilere " rüyadayım değilmi ? siz gerçek değilsiniz " dedikten sonra adamların evet diyip dişlerini çıkararak gülmeleri.