İlk paronormal deneyiminiz nedir

Ü

Üye silindi 58480

Ben hergun carpilirdim. Baslangic tam olarak ne zaman oldu hatirlayamasam da cocuklugum en az 10 hocanin elinden gecti.

Bir tanesi vardi ki hic unutmuyorum. Hoca Yanima yaklastikca konusma yetenegim sanki onun iradesine geciyor gibiydi. A harfini soyleyecek iradem bile kilitleniyordu.
O kadar cok kursun dokulmustur ki tepemden, birkacinda icimden dikenli cali cekilip cikariliyormus gibi hissetmistim. Belimden sirtima dogru irkilme ve carpilma karisimi bir cekip cikarilma hissi olustugunu hala dun gibi hatirliyorum.

Allahin lutfu olarak sayacagim paranormal olaylarim da oldu : Bir keresinde okulda beni bi cocuk dovecek diye beklerken (malum icine kapanik biriydim metafizik bilincten dolayi) o cocugu baskasi baska bir nedenden dolayi dovmustu. Hatta burnunu kirmisti. Cocuk sonradan beni dovecegini unuttu kendine gelmesi 2 ayi buldu. Okulun son gunu karne almaya gelmisti onumden gecti ama butun ozguveni kaybolmustu. :p Cocuk ogretmen doven, hapis yatmis, insan yaralamis cani ruhlu, akli melaikesini her anlamda yitirmis biriydi.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun ya birşey sorucam carpılmanizın nedeni neydi sizce çünkü benimde çocukluğum bayagı bi sorunluydu bu anlamda çarpiĺma olmasa bile

omg

Kayıtlı Üye
ilk oyun kafesindeydim uzun kulaklı,kısa boylu alien odanın içinde ufosu bile vardı.ilkokulda bir genç yakışıklı boğazında beyaz kareli rahip kıyafetiyle uyumadan önce beni izliyordu.

justinforever

Kayıtlı Üye
14 yaşlarımda falanım balkondan dışarıyı izliyorum.Bu arada komşularımızla balkonlarımız arasındaki mesafe çok çok yakın bir ayak boyu mesafesi verebilirim sizlere.Her neyse o zamanda komşularımız tatile çıkmıştı.Evin ve balkonun hiç bir ışığı açık değil yalnızca dışarıdan ayın ışığı ve sokak lambalarının ışıkları var.Yan balkonun 50 cm boyunda bulunan korkulukları vardı yaklaşık.Kafamı bir anlığına yana çevirmemle

Yaklaşık 2 metre civarı boya sahip Siyah ya da şeffaf olabilir zira hava karnalık olduğu için net konuşamıyorum.Kanatları olan bir varlık gördüm aramızdaki mesafe 6 ayak mesafesi en fazla.5-10 saniye bakakaldıktan sonra içeriye fırlamamla sona ermiştir hala aklımdadır.

Bir kaç tane daha var da zamanım yok şuan :)

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
14 yaşlarımda falanım balkondan dışarıyı izliyorum.Bu arada komşularımızla balkonlarımız arasındaki mesafe çok çok yakın bir ayak boyu mesafesi verebilirim sizlere.Her neyse o zamanda komşularımız tatile çıkmıştı.Evin ve balkonun hiç bir ışığı açık değil yalnızca dışarıdan ayın ışığı ve sokak lambalarının ışıkları var.Yan balkonun 50 cm boyunda bulunan korkulukları vardı yaklaşık.Kafamı bir anlığına yana çevirmemle

Yaklaşık 2 metre civarı boya sahip Siyah ya da şeffaf olabilir zira hava karnalık olduğu için net konuşamıyorum.Kanatları olan bir varlık gördüm aramızdaki mesafe 6 ayak mesafesi en fazla.5-10 saniye bakakaldıktan sonra içeriye fırlamamla sona ermiştir hala aklımdadır.

Bir kaç tane daha var da zamanım yok şuan :)
:eek::eek::unsure:

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yaşanan deneyimlerin kişisel kalması gerektiğini düşünüyorum, bu yüzden paylaşmayacağım. Ama diğer sorunuza cevap vermek isterim. Varlıkların istediği tek şey ruhunuz. Onlara bu hayatı deneyimletecek bir araç veya hizmet edecek. Bunun için size dünya denen illüzyondan parçalar veriyorlar ve karşılığında ruhunuzu temenni ediyorlar. Varlıkların ihtiyacı olan başka bir yetiye sahip değilsiniz çünkü. Hiçbirimiz değiliz. Yine ufak tefek istisnalar oluyor tabii. Sizinle eğleniyorlar veya kendi sadistik zevklerini tatmin ediyorlar. İnsan hayatı bize çok uzun gelebilir ama onların zaman kavramında her şey çok daha hızlı. Ayrıca anlaşmanın 2 gün ardından birdenbire ölmenizi engelleyecek bir güvenceye sahip misiniz? Normal şartlar ile hiç birimiz değiliz.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Te
Yaşanan deneyimlerin kişisel kalması gerektiğini düşünüyorum, bu yüzden paylaşmayacağım. Ama diğer sorunuza cevap vermek isterim. Varlıkların istediği tek şey ruhunuz. Onlara bu hayatı deneyimletecek bir araç veya hizmet edecek. Bunun için size dünya denen illüzyondan parçalar veriyorlar ve karşılığında ruhunuzu temenni ediyorlar. Varlıkların ihtiyacı olan başka bir yetiye sahip değilsiniz çünkü. Hiçbirimiz değiliz. Yine ufak tefek istisnalar oluyor tabii. Sizinle eğleniyorlar veya kendi sadistik zevklerini tatmin ediyorlar. İnsan hayatı bize çok uzun gelebilir ama onların zaman kavramında her şey çok daha hızlı. Ayrıca anlaşmanın 2 gün ardından birdenbire ölmenizi engelleyecek bir güvenceye sahip misiniz? Normal şartlar ile hiç birimiz değiliz.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için

DüşünenAdam

Kayıtlı Üye
sanırım melekler ile iletişim kurmam oluştu, uyku esnasında beynim rem moduna geçmişti hareket edemiyordum karabasandır yine düye düşündüm ama bana sakin olmamı söyleyen rahatlatıcı bir iiç ses vardı birşeyler sordum ama cevabını alamadım zten hikayenin geri kalanı da şifreli cevapları yaşantılarım ile çözmem oldu.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bende bum
sanırım melekler ile iletişim kurmam oluştu, uyku esnasında beynim rem moduna geçmişti hareket edemiyordum karabasandır yine düye düşündüm ama bana sakin olmamı söyleyen rahatlatıcı bir iiç ses vardı birşeyler sordum ama cevabını alamadım zten hikayenin geri kalanı da şifreli cevapları yaşantılarım ile çözmem oldu.
bende buna benzer melekletle ilgili bir durum yaşamıştım
...