İlk paronormal deneyiminiz nedir

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Buyuden kaynakli ve ne yazikki goz perdelerim acik oldugu icin hoca tekrar bi sikinti yasadiginda gene gel ama sikinti yasamak istemiyorsan sag elini 2. Ve ya 3.cakrana koyarak 1 ayetel kursi oku son 2 ayetine gelince surekli zikret dedi bir sure yaptim sonra biraktim
Bir şeyi devamlı yapmalısın mesala 21 gün etkisine inanırim bu sayının

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
hoca sol kurek kemiginde kanca var dedi aciklamasina gore hani insanoglu kopeklere tasma takar onun sahibi olur ya cinlerde insanlara kanca takip onu yonetirmis

Bende de var sanırım bazen o bölgede belirgin bir titreşim hissediyorum. Yorumların aydınlatıcıydı benim teşekkür ederim. Peki bu kancayı kendimiz çıkaramaz mıyız bunu yolu yok mudur ?

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Bende bir kaç tanesini anlatayım babannemin mezarında oturuyordum bizim Karadeniz de bahçelerde fındık olduğu için koru şeklinde olur mezarın tam karşısında o korunun içinde simsiyah kocaman bir duman ve gözleri araba farı gibi yeşil bir şey gördüm, böyle araba büyüklüğünde dumandan yapılmis köpek gibi duruyordu bı anda bana doğru hareket etti saniyelik refleksle tellerden atladim sonra dedim ki scamalama halüsinasyon mı gördün acaba tekrar bir baktım mezarın tam başında durdu yemyeşil korkunç gözleriyle bana bakıyor. Peşimden gelmedi ,sonra kaçtım.

5 yaşındayken etrafımda sarımsı beyaz, renkte ışık topları görüyordum defalarca annemlere gösterdim ama sadece Ben görüyordum o ışık topları benimle konuşuyordu telepatik olarak. Sonradan hiç görmedim.

Bir keresinde de uyuyordum rüyamda kendimi odanın köşesinden izliyordum Hole bakıyorum karanlık bir varlık bekliyor, annem mutfağa gidiyor kapıyı kapatiyor, sonra o karanlık varlık seni öldürücem diyip beni bıçaklıyor bicaklanma acısını yaşadım sonra uyandım ama hareket edemiyordum çok kötüydü.

Yine bir gün uyuyorum biri sırtımdan durtuyor gözümü açtım babannem saçları açılmış toz toprak ve siyah bişi giymiş bana bakıyordu gözümü kapattım acamadim lütfen git bir daha da sakın bana gelme dedim ve bir daha görmedim ondan sonra.

Genel olarak biri beni izliyormuş hissi var ama alıştığım için önemsemiyorum sadece sırtımı her zaman duvara dönük tutarım,

aynada gozlerime uzun süre bakınca şeytani şeyler hissediyorum.. vs vs daha aklıma gelmeyen bir sürü olay da var .

Evren ve insan beyni gerçekten ilginç

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bende bir kaç tanesini anlatayım babannemin mezarında oturuyordum bizim Karadeniz de bahçelerde fındık olduğu için koru şeklinde olur mezarın tam karşısında o korunun içinde simsiyah kocaman bir duman ve gözleri araba farı gibi yeşil bir şey gördüm, böyle araba büyüklüğünde dumandan yapılmis köpek gibi duruyordu bı anda bana doğru hareket etti saniyelik refleksle tellerden atladim sonra dedim ki scamalama halüsinasyon mı gördün acaba tekrar bir baktım mezarın tam başında durdu yemyeşil korkunç gözleriyle bana bakıyor. Peşimden gelmedi ,sonra kaçtım.

5 yaşındayken etrafımda sarımsı beyaz, renkte ışık topları görüyordum defalarca annemlere gösterdim ama sadece Ben görüyordum o ışık topları benimle konuşuyordu telepatik olarak. Sonradan hiç görmedim.

Bir keresinde de uyuyordum rüyamda kendimi odanın köşesinden izliyordum Hole bakıyorum karanlık bir varlık bekliyor, annem mutfağa gidiyor kapıyı kapatiyor, sonra o karanlık varlık seni öldürücem diyip beni bıçaklıyor bicaklanma acısını yaşadım sonra uyandım ama hareket edemiyordum çok kötüydü.

Yine bir gün uyuyorum biri sırtımdan durtuyor gözümü açtım babannem saçları açılmış toz toprak ve siyah bişi giymiş bana bakıyordu gözümü kapattım acamadim lütfen git bir daha da sakın bana gelme dedim ve bir daha görmedim ondan sonra.

Genel olarak biri beni izliyormuş hissi var ama alıştığım için önemsemiyorum sadece sırtımı her zaman duvara dönük tutarım,

aynada gozlerime uzun süre bakınca şeytani şeyler hissediyorum.. vs vs daha aklıma gelmeyen bir sürü olay da var .

Evren ve insan beyni gerçekten ilginç
korktum vallaha ??

Alya22

Kayıtlı Üye
14 veya 15 yaşımdayken kurban bayramı arefesi bulutların arasında süzülen çok parlak bi varlık görmüştüm. hatta o gün yolun yarısına yağmur yağıyodu yarısına yağmıyodu. gökkuşağı falan çıkmıştı. onun melek olduğunu düşünmüştüm. çünkü mezarlıkta çok acı çekerek dua etmiştim. yani inşallah melektir uzaylı falan deildir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bende de var sanırım bazen o bölgede belirgin bir titreşim hissediyorum. Yorumların aydınlatıcıydı benim teşekkür ederim. Peki bu kancayı kendimiz çıkaramaz mıyız bunu yolu yok mudur ?
Ben bir cok yol denedim yillarca hocaya gitmekten baska her seyi olmadi ne yazikki, bir uzmana danismakta fayda var ama guvenilir birini nerden bulbilirsiniz bilmiyorum, bnm gittigim hoca iyiydi gercekten evet para aldi ama benden aldogi ucrwt 100 ve 150 idi ( hatta abimde giti ve ondan para istememis o sira calismiyordu abim o yuzden ) kimisinden duyuyorum milyarlarca para istiyorlar cok arastirdim cunku ben ve bu yuzden guvenemedim.. Arkadasimin seansina denk gelince arkadasim yasadiklarini anlatinca gittim ben o hocaya..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben yıllar önce hocadan yardım almıştım ama başaramadı olmadı. Evet çok para isteniyor maalesef böyle işler için. Urfa da çok iyi hocalar varmış diye biliyorum ama onlara da ulaşmak mesele.

ruhname

Kayıtlı Üye
Basimdan cok olay gecti. Onlar tarafindan tedavide edildim, ihtiyaclarim da goruldu, yeri geldi korkutulmaya da calisildim. Hic unutamadigim olay, cocuklugumda bir evliyanin bizi neselendirmek icin tesbihi parmagiyla isaret ederek havaya kaldirip ucurmasiydi.
. Alelade bunu size göstermesi iiginç olmuş

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Basimdan cok olay gecti. Onlar tarafindan tedavide edildim, ihtiyaclarim da goruldu, yeri geldi korkutulmaya da calisildim. Hic unutamadigim olay, cocuklugumda bir evliyanin bizi neselendirmek icin tesbihi parmagiyla isaret ederek havaya kaldirip ucurmasiydi.
güzel bir olaymış hangi evliya olduğunu biliyor musunuz