Çalışmaya bir türlü başlayamıyorum...

eddia

Kayıtlı Üye
Merhaba:
Ben uygulamalı bir sınava hazırlanıyorum,hergün pratik yapmak gerekiyor,fakat hergün bir gün önce bugün erkenden çalışmaya başlıycam diye kendime söz veriyorum ama bir türlü olmuyor,çalışmaya başlasam bile devamı gelmiyor,rica etsem çalışmaya başlamadan önce okuyacağım dualar varsa paylaşır mısınız? Çok ihtiyacım var,bu sınav benim için çok önemli.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
ben de aynı durumdan muzdaribim yardımcı olucak arkadaşlar varsa yardımınızı bekliyorum ben sitede paylaşılar ders çalışma telkini müziği dinlemiştim ama fazla yararını göremedim yardımcı olacaka kişilere şimdiden teşekkürler

stavebe

Kayıtlı Üye
İş
EleÅŸtirmen
çalışma tekniği ile ilgili bir şey yazsak olur herhalde. bir gün çalışmaya başlayın ve çalıştığınız kadar çalışın. ertesi gün onun iki katı çalışın. ertesi gün bir önceki çalıştığınız günden daha fazla çalışın. uzun soluklu sınavlarda aşamalı ilerlemek daha iyi olur birden bire çalışmayı kimsenin bünyessi kaldırmaz. :)

eddia

Kayıtlı Üye
Telkinde dinledim,uzun bir süre dinledim ama faydasını göremedim,sanki bir güç çalışmamı engelliyor,çalışamıyorum bir sayfa bile yazamıyorum,yazmak gerekiyor sürekli ama ciddi anlamda bir sorun yaşıyorum,lütfen bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim..

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.

yurdagül42

Kayıtlı Üye
esmaü hüsnadan rahman ve mahhir ismini çokça okunurmuş diye okumuştum bir yerde ben de bazan işe güce hiç elim kalkmaz iy geliyor biiznillah

eddia

Kayıtlı Üye
Çalışmaya nasıl başlayacağınızı bilmem ama verdiğim konuda okuduklarını sınavda hatırlaman için bir mp3 var.Linkdeki diğer konularada girerek ders çalışmak için faydalı subliminal mp3ler bulabilirsin. Link;Sınav stresi için subliminal mp3 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Teşekkürler tavsiyeler için,ama telkin ile çalışmayı denedim bir sonuç alamadım,kendimi sıkmadan programlı bir çalışma şekli uyguluyorum yine aynı,başlıyamıyorum bir türlü,bütün günüm başlama çabalarıyla geçiyor,dua istiyorum arkadaşlar,çalışma azmini yükseltecek,başarı için bildiğiniz duaları paylaşabilir misiniz?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Teşekkürler tavsiyeler için,ama telkin ile çalışmayı denedim bir sonuç alamadım,kendimi sıkmadan programlı bir çalışma şekli uyguluyorum yine aynı,başlıyamıyorum bir türlü,bütün günüm başlama çabalarıyla geçiyor,dua istiyorum arkadaşlar,çalışma azmini yükseltecek,başarı için bildiğiniz duaları paylaşabilir misiniz?
musallatınız olabilir veya büyü büyüden gelen musallat da olabilir anlattıklarınıza göre