Arkadaşlar bu resimdeki isimleri bilen varmı

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba bir yerden Bu güçlü varlıklara dair bazı isimler olan Bir resim buldum bu isimlerden bildiğiniz ve hangi ismin hangi iş ile ilgili olduğuna dair bilgisi olan var mı diye sormak istedim bilenler var isen paylaşırsa çok sevinirim şimdiden iyi forumlar 84335F3E-B548-4486-BF35-FD9B847D98B8.jpeg

Leghorn

Kayıtlı Üye
"BERHATIAH: ANCIENT MAGICK CONJURATION OF POWER" adlı kitapta geçiyor bu isimler. İnternette pdf halde bulunuyor. Orada daha fazla bilgi bulabilirsin.

S

SoldierO

Berhetiyye isimleri bunlar faziletleri büyük kullanması zordur derler

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Berhetiyye isimleri bunlar faziletleri büyük kullanması zordur derler
Bakıyorum ama o berhetiyyenin isimlerinden olmayanlarda var acaba bu isimler nasıl davet edilir nasıl kullanılır bir fikriniz varmı ?
yada bu sayfa yarım berhetiye yarım başka isimler ne yapılmak yada ne için bu kadar isim bir araya gelmiş olabilir dersiniz

S

SoldierO

Bakıyorum ama o berhetiyyenin isimlerinden olmayanlarda var acaba bu isimler nasıl davet edilir nasıl kullanılır bir fikriniz varmı ?
yada bu sayfa yarım berhetiye yarım başka isimler ne yapılmak yada ne için bu kadar isim bir araya gelmiş olabilir dersiniz
Bilgim olmadığı için yorum yapmak istemiyorum açıkçası ama havas konularına bakabilir veya başka havas sitelerinde araştırma yapabilirsiniz