Yorumlayana Helal Olsun

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamın aleyküm, herkesin geçen cuması mübarek olsun. Geçenlerde gördüğüm rüyayı yeni hatırladım ve bu rüyanın aşırı benzerlerini gene bir hafta aralıklarla ya da günaşırı gördüğümü fark ettim. Tabi aklıma direkt gizli mabette konu açmak geldi ☺️. Hemen rüyamı anlatayım sizlere. Rüyamda beyaz sandalyeler veya (rüyadan rüyaya değişiyor) tekerlekli ofis sandalyelerini bir nevi araba niyetine dışarıda(yolda) kullandığımı gördüm. Sandalyeye binip bir yerden başka bir yere gidiyordum. Arada bilinç yerine mi geliyor bilmiyorum ama ? ben ne yapıyorum der gibi utanarak sandalyeyi kimse görmeden bir yere koyup ardından eve yürümeye başladım. Şimdiye kadar araştırdığım kadarıyla bir sonuç elde edemedim. Rüyayı yorumlayabileceklere sonsuz teşekkürler :))

İbisu

Kayıtlı Üye
sizinle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum yaptıklarınızı yapma ihtimaliniz olanları gözden geçirin

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
sizinle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum yaptıklarınızı yapma ihtimaliniz olanları gözden geçirin
Nasıl yani, bunların gerçeklerle hiçbir ilişkisi yok ki. Mesela uyandıktan sonra çok düşündüm hani bilinçaltıma ne gönderdim de bunları gördüm ama elde var hiçbir şey ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Belki de amaçlarına giden yolu gösteriyor rüyan yani ağır ama emin adımlarla gidiyorsun amaçlarına.. Sanırım kimsenin bilmesini istemiyorsun.. atacağın adımları söylemekten çekiniyor olabilirsin şevkin kırılmasın diye.

İbisu

Kayıtlı Üye
Nasıl yani, bunların gerçeklerle hiçbir ilişkisi yok ki. Mesela uyandıktan sonra çok düşündüm hani bilinçaltıma ne gönderdim de bunları gördüm ama elde var hiçbir şey ?
bilinçaltı anlamında demedim size verilmek istenen mesaj anlamında dedim

berksurucu

Banlı Kullanıcı
utanç duygusu baskın ise, ego olmasını istediği şeyle, şu anki durumunun arasında bir farka işarettir. Bir yolda gitmek ise cinsel birleşmeyi çağrıştırır. boyu eninden büyük nesneler ise (sandalye vs); cinsellik arzusunu veya nesnenin rüyada konumlandığı duruma göre cinsellikle ilgili bir durumu/şikayeti belirtir.

xax2

Kayıtlı Üye
Okuyunca ben utandım . Sen utanmadan başlık açmışsın hahahahaha

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İyiki Freud var o da olmasa ne yapacaktınız, her şeyi cinselliğe yormayın. Gayet de net bir şekilde amaçlarına giden yolu gösteriyor rüyası sadece çabaları yetersiz, ve bu amaçlar işle ilgili büyük ihtimalle..

Ü

Üye silindi 58480

Ofis calisani iseniz mudurunuzden gizli sakli isler yapiyorsunuz demektir.
Ofis demirbasini gizli gizli kotuye kullaniyor olabilirsiniz. Benim gibi :D

Mesela renkli printerdan bol bol resim basmak,
Is vaktinde sosyal medyada vakit gecirerek ofis internetini kotuye kullanmak vs.
E-book okumak vs..
Sandalyeye binip bir yerden başka bir yere gidiyordum.

Cok fazla yorumu var.
Bir isiniz yoksa is bulup isyerinizden ulasim araci/hizmeti temin edilebilecegi anlami bile cikar,

bu tamamen sizin su an hangi sartlar altinda oldugunuz uzerinde saptanabilir.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@handsofgodd
Bu rüya gündelik hayatınızda absürt işler yaptıgınızı size söylüyor. Lüzumsuz size faydası olmayan düşünceler ve o düşünceler ışıgnda daha da alakasız realite...
Hayatınıza çekidüzen verin. Faidesiz olan fikirleri ve işleri terkedin. Aslına bakarsanız önemsiz bir rüya idi fakat bunu bile önemseyip sordunuz. Gereksiz şeylerin peşinde koştugunuza bir delilde bu aslında. Bu şekilde yorumumun sağlamasını yapmış oldum.
Hayat yolunda başarılar dilerim.

Ü

Üye silindi 58480

Bu rüya gündelik hayatınızda absürt işler yaptıgınızı size söylüyor.

Onu ruya degil sen soyluyorsun.

Lüzumsuz size faydası olmayan düşünceler ve o düşünceler ışıgnda daha da alakasız realite...

Zayif ineklerin sismam inekleri yemesi de absurt. hatta tum yorumcular buna kuruntu ve zihin artigi diyor.
Ama Hz. Yusuf bunu tam tabanina oturtuyor.

Acele hukum verme yani.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@dennise her söyedigim bana ait tabiki. Rüyayı yeniden kimse görmüyor. Hepimizin içinde bulunduğu bilinç boyutuyla birlikte öğrendiği ve tecrübe ettiği bilgi birikimi üslubuna ister istemez yansır.
Burada hoşgörü ve hüsnü niyet devreye girmeli. Yoksa bir arada yaşayamayız.

Yanlış anlaşılma belki olduysa tekrar açıklıyayım.
Rüyaya absürt demiyorum. Rüyanın açılımı rüya sahibinin gündelik hayatından izler taşıyor. Spesifik bir gidişattan degil günlük yaşam şeklinden haberdar ediyor.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Öncelikle selamın aleyküm, herkesin geçen cuması mübarek olsun. Geçenlerde gördüğüm rüyayı yeni hatırladım ve bu rüyanın aşırı benzerlerini gene bir hafta aralıklarla ya da günaşırı gördüğümü fark ettim. Tabi aklıma direkt gizli mabette konu açmak geldi ☺️. Hemen rüyamı anlatayım sizlere. Rüyamda beyaz sandalyeler veya (rüyadan rüyaya değişiyor) tekerlekli ofis sandalyelerini bir nevi araba niyetine dışarıda(yolda) kullandığımı gördüm. Sandalyeye binip bir yerden başka bir yere gidiyordum. Arada bilinç yerine mi geliyor bilmiyorum ama ? ben ne yapıyorum der gibi utanarak sandalyeyi kimse görmeden bir yere koyup ardından eve yürümeye başladım. Şimdiye kadar araştırdığım kadarıyla bir sonuç elde edemedim. Rüyayı yorumlayabileceklere sonsuz teşekkürler :))
Ve aleykum selam. Allah hayreylesin.

Ofis koltuğu görmeniz, rüyanızının konusunun iş ile ilgili olduğudur.koltuğa oturup yolda gitmek;ofisin içinde yol olmadığı için dışarıda ki yolu görmüşsünüz ve koltuk=iş, yol=ilerleme; iş alanında ilerleme kat edeceksiniz demektir. Yol geniş ve düz ise rahat ilerleyecek,dar ve engebeli ise tam tersi yani zahmet ve meşakkat.. vardığınız nokta-eviniz yakın ise amacınıza kısa yoldan, uzak ise uzun zaman sonra ulaşacaksınız demektir.

Yinede en doğrusunu Allah bilir.

sin valor

Kayıtlı Üye
@handsofgodd öncelikle bu rüya yoruma açık olmamakla birlikte, hem tekrarlayan bi rüya olması hemde aynı nesnenin yol alması. Lucid bi rüya deneyimi oldugunu göstermektedir. O sandalyeler binek aracınızdır rüyada ilerlemek için. Tıpkı bir cadının süpürgesi gibi yol almanızı sağlayan medyumal bir araç başka bir açıklamasıda yoktur. Ilerde eşyanızı degiştirebileceginiz gibi daha hızlı yol katetmenizi sağlayacak geçitleride bulabilirsiniz... deneyiminiz yeni başlamış